Şimdi Ara

N11 TIKLA KAZAN *BİTEN KAMPANYA* İLK MESAJ SÜREKLİ GÜNCEL (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.322
Cevap
18
Favori
86.567
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dogi1907

quote:

Orijinalden alıntı: Core2han

lumia larda indirim bekliorm bakalım. şu tıkladıkça çek işi noldu yahu ??

Bende lumialarda bekliyorum hocam.benden once gorurseniz bi pm atabilirmisiniz

ben 520 bakıyorum yalnız hocam :) sizde bekliyorsanız yazarım.
  • Böcükten önce sepet toplamı: 2.246,92 TL

böcükten sonra sepet toplamı: 2.246,92 TL

1 kuruş inmedi yaff
  • Bu devirde böcek bile para arkadaş ..
  • Bende dediğiniz şekilde 2tanesini 1 mağazadan, diğerini başka mağazadan aldım. Burda konuda altın muhabbeti gördüm, direk yapıştırdım siparişi
    Mağazalar hemen onaylamış, aç kurt gibi bizi bekliyorlardı herhalde.. Bu altınların sahte gelme olasılığı yok dimi nasıl anlayacaz kargo geldiğinde? sonradan sahteydi deme şansımızda yok
    @kemalwebnet

@Howard88

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elmaarmutportakal kullanıcısına yanıt
    Bende hocam bu saate kadar çok güzel ürünleri izlemeye almıştım ve tek başıma indirimleri bekliyordum. Ama şu saatten sonra bindirimlerini tespit etmek amacıyla siteyi arşivliyorum. Bunları tek tek belgelerle ortaya sereceğim .

Burdan yetkililere sesleniyorum. Elimdeki kanıtlar gitgide artıyor. Eğer indirim yerine bindirim yaparsanız, sonunun mediamrkt, tansaş gibi olmaz. Bu sefer hazırlıklıyız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uncanny

quote:

Orijinalden alıntı: Howard88

quote:

Orijinalden alıntı: ceylinnaz

quote:

2 adet tuğruldan aynı çeyrekten aldım ,diğer bir satıcıdanda 1 adet çeyrek aldım kupon gelmezse iyi sövücem n11e :)

O halde şimdiden küfür etmeye başla. Bu şekildeki alışverişe kupon vermiyorlar. Onlara MAİL atmıştım. Onların cevabına istinaden yazıyorum.

hata nerede ?

aynı üründen 2 adet almaman gerekiyordu.

01 Kasım - 10 Kasım 2013 tarihleri arasında n11.com’dan tek seferde yapacağınız en az 3 ürünlük alışverişte en düşük fiyatlı ürün tutarında hediye kupon kazanıyorsunuz.
    - Kupon kazanmak için 01 Aralık 2013 tarihine kadar “Hesabım” sayfanızdan bir siparişe ait en az 3 ürünü Alışverişi Tamamla butonuna basarak onaylamanız gerekmektedir.
    - Kazanılan kuponlar, 02 Aralık - 31 Aralık 2013 tarihleri arasında kullanılabilir.
    - Kuponlar, 31 Aralık 2013 saat 23.59’dan sonra geçerliliğini yitirecektir.
    - Üyeler 500 TL limitine ulaşana kadar en az 3 ürünlük (aynı veya farklı ürünler) birden fazla alışveriş yapabilir. 10 Kasım 2013 tarihine kadar yapılan alışverişlerde kazanılan kupon tutarları, toplam olarak yüklenecektir. Örneğin 5, 20 ve 30 TL’lik kupon kazanılması durumunda 55 TL’lik bir kupon olarak hesaba yüklenir. 100 TL üstü kuponlar 100'er TL'lik kuponlar olarak tanımlanır. Örneğin 240 TL kupon kazandığınızda hesabınıza 2 adet 100 TL ve 1 adet 40 TL kupon olarak tanımlanır.

aynı veya farklı ürünler diyor.

• http://www.n11.com/dogus-karadeniz-tiryaki-cay-12li-mega-paket1000-gr-P15871226

30 ekimde bunu kombine edip 127 tlden alıp yarıfiyatına denkk getirmiştim nasıl uğur anlmadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizkan38 -- 11 Kasım 2013; 0:37:28 >
  • İzlediklerim kısmına bakın Ugur böcekli ürünler belli oluyor

• meter90 M kullanıcısına yanıt
    Ayrıca daha önce sepete attığım bir üründe ürün bilgisi değişti dedi ama ben bir indirim görmedim aynı fiyatta. Birşeyler yapmaya çalışıyorlar ama tam çözemedim. Takipteyim.
  • Böcekli ürünlerden alınca çek falan mı verecekler acaba yarın???

Aynı ürünün uğur böceklisi daha pahalı olanlar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odanedemek -- 11 Kasım 2013; 0:39:23 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: uncanny

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ceylinnaz

quote:

2 adet tuğruldan aynı çeyrekten aldım ,diğer bir satıcıdanda 1 adet çeyrek aldım kupon gelmezse iyi sövücem n11e :)

O halde şimdiden küfür etmeye başla. Bu şekildeki alışverişe kupon vermiyorlar. Onlara MAİL atmıştım. Onların cevabına istinaden yazıyorum.

hata nerede ?

aynı üründen 2 adet almaman gerekiyordu.

01 Kasım - 10 Kasım 2013 tarihleri arasında n11.com’dan tek seferde yapacağınız en az 3 ürünlük alışverişte en düşük fiyatlı ürün tutarında hediye kupon kazanıyorsunuz.
    - Kupon kazanmak için 01 Aralık 2013 tarihine kadar “Hesabım” sayfanızdan bir siparişe ait en az 3 ürünü Alışverişi Tamamla butonuna basarak onaylamanız gerekmektedir.
    - Kazanılan kuponlar, 02 Aralık - 31 Aralık 2013 tarihleri arasında kullanılabilir.
    - Kuponlar, 31 Aralık 2013 saat 23.59’dan sonra geçerliliğini yitirecektir.
    - Üyeler 500 TL limitine ulaşana kadar en az 3 ürünlük (aynı veya farklı ürünler) birden fazla alışveriş yapabilir. 10 Kasım 2013 tarihine kadar yapılan alışverişlerde kazanılan kupon tutarları, toplam olarak yüklenecektir. Örneğin 5, 20 ve 30 TL’lik kupon kazanılması durumunda 55 TL’lik bir kupon olarak hesaba yüklenir. 100 TL üstü kuponlar 100'er TL'lik kuponlar olarak tanımlanır. Örneğin 240 TL kupon kazandığınızda hesabınıza 2 adet 100 TL ve 1 adet 40 TL kupon olarak tanımlanır.

aynı veya farklı ürünler diyor.

Ben farklı 3 tane aldım. Garanti olsun diye ama aynı da oluyor sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ottoserdar

samanlıkta iğne arar gibi böcek mi arayacağız maymun ediyolar milleti rezilliğe bak

+1.Tüm böcüklü ürünlerin toplandığı bir sayfa yok mu?
  • kaç gündür sepetimde beklettiğim ürün uğur böcüklü olmuş ama fiyat aynı ...
  • meter90 M kullanıcısına yanıt
    Evet hocam bnde sizin konunuzdan snra takibe almıs olabilirm. Saatçilere uğradım buaralar nasıldır bi canlı görim die ama bulamadım. Seiko nun alt kurulusuymus. Sen gördün mü bu saati?
  • Tırt çıktı

• tv lerde böcük yok anlaşıldı tamam
  • odanedemek kullanıcısına yanıt
    bilgim yok hocam ama bu kupon mevzusu şipşak kupon gibi olacak gerçekleştiği zaman burada olursam bildireceğim

+ %70 indirimli böcüklü ürünler zaten indirimdeydi fiyatta kıpırdama yok
    1 ürün indi şimdiye kadar
    apple macbook air galiba 100 tl zamlandı
  • Yazık ya hiçbirşey yok adam gibi. N11 de lo lo yapıyor artık.
  • halitas kullanıcısına yanıt
    Onu değil hocam ama 190 TL lik olanı aldık geldi

onuda yakında alacağım pulsar= seiko (büyük markalar ürünlerinin prestijini düşürmemek için fiyatlarını düşürmezler benzer kalitede ürün basarlar adını farklı marka yaparlar)
    + o saati alanların neredeyse hepsinin yorumu göründüğünden çok daha güzel demişler
    +yani aydınsaat o saatin 2 fotosunu daha koysa rahat 50-100 tl fazlaya satabilirdi talep artardı.

bende elime alıp inceleyemedim ama diğer model şase olarak aynı boyası ıvırı zıvırı farklı biraz gayet iyi (190 tl) f/p saati şu an benzer fiyata eşi benzeri yok öneririm.

Benim 119 TL lik ürüne tek olumsuz yorumum takım elbise vb. gibi kıyafetler ile iyi kombine edilmez renginden ötürü ama günlük kullanımda gayet iyi iş görür (öğrenciyim.)
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.