Şimdi Ara

N11 Tık Hızında İndirim (11.12.2013) (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
971
Cevap
13
Favori
45.283
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • link açıktı 5-10 kere bastım ama vermedi. sonrada tükendi dedi. yetişemedik sanırım.
  • yetişin 75 tl
  • yaw alabilen varmı? vermiyor bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: birber80

link açıktı 5-10 kere bastım ama vermedi. sonrada tükendi dedi. yetişemedik sanırım.

Linke tıklayınca bir şey olmuyor ama kuponlarım kısmından bakın yüklenmiş görünüyor. Belki sizde de öyle olmuştur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Majorümsü Minör

quote:

link açıktı 5-10 kere bastım ama vermedi. sonrada tükendi dedi. yetişemedik sanırım.

Linke tıklayınca bir şey olmuyor ama kuponlarım kısmından bakın yüklenmiş görünüyor. Belki sizde de öyle olmuştur.

En az 3 farklı pc den denedik. arkadaşlarada aynısı olmuş. link çalışmıyor sanırım.
  • 75 lik kuponu şimdi aldım. Sepet kuponlarına ekledi.
  • hala açık beyler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Majorümsü Minör

quote:

En az 3 farklı pc den denedik. arkadaşlarada aynısı olmuş. link çalışmıyor sanırım.

İlginç. İşyerinde başka arkadaşa da aldık şimdi aynı şekil tıklayınca bir şey olmadı fakat kuponlarda gözüküyor.

• Açık hâlâ 75 kaptım lütfen fazla hesabı olanlar abartmasın ihtiyacı olanlar alsın kaç gündür kupon bekliyordum bugüne nasipmis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bot aldım ama 15 lira BKM indirimi olmadı BKM ile yaptım alışverişi şimdi baktım hesaptan 150,00 lira düşmüş ?

http://www.n11.com/timberland-erkek-bot-6768r-P16915484
  • 100 kere tıkladım hiç bir şey olmuyor
  • Bende de bir şey olmuyor. Farlı bilgisayar, telefondan deniyorum farklı ip'lerden deniyorum yuklenmiyor.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dangerous -- 12 Aralık 2013; 12:47:32 >
  • Üyelik aktivasyonu yapmamış hesaplara yüklenmiyor. Denemek için bir ürün almayı deneyin. Aktivasyon gerekli gibi bir uyarı verir.
  • açık evet az önce ben de aldım.. teşekkürler
  • Aktivasyon gelmiyorrr
  • quote:

Orijinalden alıntı: class366

Bot aldım ama 15 lira BKM indirimi olmadı BKM ile yaptım alışverişi şimdi baktım hesaptan 150,00 lira düşmüş ?

http://www.n11.com/timberland-erkek-bot-6768r-P16915484

15 tl ocak ayında banka puanı olarak yüklencek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tendertendere -- 12 Aralık 2013; 13:01:19 >
  • chrome dan tıklayınca eklemiyor hesaba, internet explorer dan denedim oldu. hesabınızı gelen mailden onaylamadıysanız onu da yapın.

Edit: 75 ve 50 TL lik çekler açık şu an

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.D.K -- 12 Aralık 2013; 12:59:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: genckutahyali

Üyelik aktivasyonu yapmamış hesaplara yüklenmiyor. Denemek için bir ürün almayı deneyin. Aktivasyon gerekli gibi bir uyarı verir.

Sanırım aktivasyondan olmadığından alınmıyor. Ancak aktivasyon maili de gelmiyor 20 dakikadır.
  • Sayenizde 75 liralık çek kapıp kız arkadaşımın yılbaşı hediyesini ucuza getirdim :) Teşekkür ederim,eksik olmayın.
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.