Şimdi Ara

N11 Tık Hızında İndirim (11.12.2013) (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
971
Cevap
13
Favori
45.286
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 50 tl likte ben aldım kullanırız inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

HER TÜRLÜ ÇEK;
    ALIM
    SATIM
    TAKAS
    HİBE
    MESAJI ATAN ÜYELERİN HER MESAJI İÇN AYRI AYRI OLMAK ÜZERE UYARI İŞLEMİ BAŞLATILMIŞTIR...

çek satanlara hakkımı helal etmiyorum, yok açgözlü bu millet tarzı yazanlara uyarı vermeniz lazım. serbest piyasa alan razı satan razı. istemeyen almaz. isteyen satar isteyen satmaz. özgürlük var kardeşim. sabah erken kalksın millet kuponu alsın. herkesin boş zamanı yok. kupon çek bulamayan da parasını verip alıyor. her halükarda n11.comdan alışveriş artıyor alıcı da satıcı da n11de kazanıyor. kazan kazan sistemi varken burada hakkımı helal etmiyorum tarzı konuşmalar tamamen mantıksızdır. hakkını helal etmemen için önce kazanılmış bir hakkın olmalı sonra onun gaspı gerekir. sen birşey kazanmadın ki hakkın olsun? gerçekten çok saçma laflar dönüyor kampanya ile ilgili bilgi alamıyoruz da çek satanlara sövenlerle çek arayanların msjlarını okuyoruz boş yere. gerçekten yeter ya burasın iç dökme yeri değil. kampanya varsa onunla ilgili bilgiler paylaşılsın. kupon alacak verecek sövecek arkadaşlar konu kirliliği yapmasın.

• 75 tl lik kuponum vardı. Silinmiş. :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC@DC

quote:

Orijinalden alıntı: Joong

Evet sepet kuponu.

sepet kuponu nedemek

Bir farkı yok sadece sepet kuponları birbirleriyle birleşmiyor.
  • Merhaba,

indirim kuponu kullanmak için sepetim 190tl oldu. 10tl'lik bir ürün alıp daha sonra ödemeyi yaptıktan sonra 10tl'lik ürünü iade edebiliyor muyum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Christopher Moltisanti

arkadaşlar çoğu arkadaş en para + 15 tl bkm express yazmış.nasıl bkm ile en para birleşiyor?

Enpara %20 iade veriyor.
    Bkm de ilk 75 TL üzeri alışverişte 15 tl kart puanı veriyor.
  • Benimde 100 TL'lik kupon silinmiş. Neden silindi diye mesaj attım, birden çok üyeliğiniz var diyor. Varsa, benim neden haberim yok, anlamadım. İspat etsinler 1000 TL vereyim ama yok. Ne yapılmaya çalışılıyor anlamış değilim...
  • Arkadaşlar 75 tl'lik indirim kuponları siliniyor gördüğüm kadarıyla ben n11'in müşteri hizmetlerini aradım ve bana birden çok hesabınız mı var dedi ben hayır diyince tamam hata kaydınızı aldım mail gelicek dedi mail gelince editlerim
  • Christopher Moltisanti kullanıcısına yanıt
    75 TL Üstü alışveriş yapınca eğer enparayı kullanırsab sadece yüzde 20 sini alırsın eğer oda bkm nin verdiği 15 tl fazla bir sayısal değere gelıyorsa enparayı kullanmak en mantıklısı .ancak enparası olmayan mesela suan word card kampanyasından faydalanmak ısteyen bırısıde bkm avantajından yararlanır.Yani hem en para hem bkm aynı anda olmaz cunku kampanya koşullarında kredı kartı dıyor ve kullanılan karta puan yatacak dıyor en para debır karttır kredı kartı olmadığı için puan yatması söz konusu değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theraptorx

Benimde 100 TL'lik kupon silinmiş. Neden silindi diye mesaj attım, birden çok üyeliğiniz var diyor. Varsa, benim neden haberim yok, anlamadım. İspat etsinler 1000 TL vereyim ama yok. Ne yapılmaya çalışılıyor anlamış değilim...

Aynı şekilde bana da çoklu üyelik mesajı gelmiş neden silindiğini sorduğumda, ama böyle bir şey yok, ne güzel bot ihtiyacımı giderecektim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstkurt

75 TL Kullanmak isteyen ücretsiz kullandırtabilirim ilk pm atan kişi yarım saat içinde kullanabilir.

edit: divizör adlı arkadaşa verdim.

Hocamın çekini kullandım... Çok teşekkür ediyorum kendisine
  • quote:

Orijinalden alıntı: djinn_inc

quote:

Orijinalden alıntı: theraptorx

Benimde 100 TL'lik kupon silinmiş. Neden silindi diye mesaj attım, birden çok üyeliğiniz var diyor. Varsa, benim neden haberim yok, anlamadım. İspat etsinler 1000 TL vereyim ama yok. Ne yapılmaya çalışılıyor anlamış değilim...

Aynı şekilde bana da çoklu üyelik mesajı gelmiş neden silindiğini sorduğumda, ama böyle bir şey yok, ne güzel bot ihtiyacımı giderecektim.

Valla benim de tek hesabım var onda da 100 lük çek var ama başkasının hesabından kartımı kullanıp da alışveriş yaptım bu nedenle silerler mi acaba?
    Çeki satmadım da içinde gönderilmemiş siparişler var diye, şimdi 80 liraya timberland alıp geçeyim diyorum çok ihtiyacım olmasa da.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: apocalipse

quote:

75 TL Kullanmak isteyen ücretsiz kullandırtabilirim ilk pm atan kişi yarım saat içinde kullanabilir.

Size nasipmiş. Çek satanlara inat bu tür paylaşımların artmasını diliyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: apocalipse

quote:

Size nasipmiş. Çek satanlara inat bu tür paylaşımların artmasını diliyorum.

Allah razı olsun hocamdan hiç karşılıksız çekini kullanmama izin verdi... Paylaşımların artması dileğiyle...

• çekler her katagoride
    kullanılıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu tık hızındaki kupon ile başka hangi kuponlar birleşiyor. Mesala pepsi felan
  • bu cekler baska ceklerle birlesiyor mu?
  • Yonetim aciklama yapti biz sikayet etmekten biktik siz cek satis takas mesajlari atmaktan bikmadiniz bosubosuna uyari aliyorsunuz burasi cek satis takas bolumu degil lutfen bu konuda cek satis takas muhabbeti donmesin iyi forumlar..,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaslar daha önce de yazdım cevap alamadım.
    sepetimde 190tl'lik ürünüm oldu. 200tl yapmak için 10tl'lik bir ürün alıp daha sonra onu iptal edebiliyor muyum?
  • İnanamıyorum 25 TL çek bile kalmamış. Nasibimi aldım, her saat bakmak lazım bu siteye demek ki. Tam da dymatize iso-100 için keşke bir fırsat çıksa diyordum, ama kaçırdım. :(
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.