Şimdi Ara

N11 Tık Hızında İndirim (11.12.2013) (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
971
Cevap
13
Favori
45.281
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • en fiyat 100 tllik çek mevcut. eletronik için kullanacağım tık hızında 100 tllik çekle takas edilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahinsah52

quote:

Orijinalden alıntı: Cerberus92

75 yada 100 tl kazananlar aşağıdaki linki tarayıcısına yapıştırınca kuponAta/ dan sonra gelen sayıyı yazabilirmi ?

http://www.n11.com/kampanyalar/tik-hizinda-indirim-kampanyasi/kuponAta/

200352

bana birşey göstermedi, kuponum olduğu halde

• 500 TL üzerine tüm ürünlere geçiyor galiba bu 50 TL çek :)
  • Ulan geç kalktık yetişemedik iyi mi 50 kalmış sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: tdursun

benim hala gelmesini bekleidğim en iyi fiyat çekim var, Tık hızında çeki ile En iyi fiyattan gelen çekler birleştirilebiliyor mu?

önceden birleştirilebiliyordu. Şimdi ise sepet kuponu olarak yükledikleri için birleşmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucastorn

Bir de kendinizi savunuyorsunuz. Erken davranıp kendinize 100 TL'lik çek alıp harcamanızı hayırlısıyla yapabilirsiniz. Çoğul hesaplarla, başkalarının hakkını yiyerek 1'den fazla çekler almak ise düpedüz kul hakkı yemektir, başkalarının hakkını gasp etmektir ve bunu düpedüz "erken kalkan yol alır" zihniyetiyle savunmak ise yorum dahi yapamadığım bir olaydır.

Başkalarının hakkını gasp edip 1'den fazla çek alanların kazandığı para da, bir şekilde kendi veya sevdiklerinden çıkar İnşallah.

düzgün konuş arkadaşım , sözlerine dikkat et, sanki kendin dağıttın o çekleri , başkasının şeyiyle şey yapmayın
    ben bir tane almışım o çekten, ama öyle konuşman doğru değil

• 100 tl lik cek lazım bot alıcam lutfen kullanmayan biri verebilir mi veya 3 tane 50 tl lik cek verebilirim
  • Üstadım yanlış fetva ipe götürür adamı. Bir de beddua etmek de ne amaç var böyle şeylerde. Böyle saçma bir konuda beddua mı edilir, anlamış değilim sizleri. Bi kampanya oldu bitti, alan aldı almayan kaçırdı.. Nedir bu hiddet..
  • kuponlar pepsi koduyla falan birleşmiyor. çek satışta satan arkadaşların lafına inanmayın benden söylemesi. n11 artık beleş mal vermiyor
  • Elektronik kategorisinden yapılan alışverişlerde sepet tutarı 500 TL ve üstü olmalıdır.
    Diğer kategorilerden yapacağınız alışverişlerde sepet tutarı 200 TL ve üstü olmalıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M__R__T

Üstadım yanlış fetva ipe götürür adamı. Bir de beddua etmek de ne amaç var böyle şeylerde. Böyle saçma bir konuda beddua mı edilir, anlamış değilim sizleri. Bi kampanya oldu bitti, alan aldı almayan kaçırdı.. Nedir bu hiddet..

+1
    bedduanın sahibine geri dönme ihtimali de var
  • Arkadaşlar bendeki çek ve world puanla apple tr garantili ipad mini 16gb 574 liraya geliyor. Sizce iyi bir fiyat mı? Bu çekler aktifken site başka bir kampanyalı fiyat uygular mı?

Bu arada çekle pepsi indirimi vs. aynı anda kullanılmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ashkiya26

Elektronik kategorisinden yapılan alışverişlerde sepet tutarı 500 TL ve üstü olmalıdır.
    Diğer kategorilerden yapacağınız alışverişlerde sepet tutarı 200 TL ve üstü olmalıdır.

bence bu tuttarlar çok
    özellikle elektronik için
  • quote:

Orijinalden alıntı: pvp_headshot

quote:

Orijinalden alıntı: DHeMLy-CHaY

quote:

Orijinalden alıntı: Milithian

Yannız sepet yaptıkları için herşeyde geçiyor gençler!!!!

aynen bir hatamı var acaba ??

250 tl lik telefon atttım olmadı siz ürünleri attınız ki sepete

50 lik kalmış bu sefer kaçırdık

750 tl lik mobilya alıcaktım düştü bayada iyi oldu :)

• benim 100 lük çeki kim cukkaladıysa allah onu bildiği gibi yapsın
  • ARKADAŞLAR SADECE TIK HIZINDA DEGİL BÜTÜN ÜRÜNLERDE GEÇİYOR KUPON. YANLIŞLIK YOK DİMİ ?
  • Arkadaşlar 25 tl lik kuponlarda anladığım kadarıyla alt limit yok.doğru mudur?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alışverişi Bkm ile yaptım 15 tl puan gelecek mi oradan da ama daha önceden de bkm ile alışveriş yapmıştım.
  • Teşekkürler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 1 adet çek alanlar için arkadaşın erken olduğu için isyanı var sandığımdan yazdım.
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.