Şimdi Ara

n11 tık hızında indirim (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
4.913
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kuponları diğer kuponlarla ( iş bankasının vermiş olduğu 200-33, karne 250-25, yeni üyelik 11 tl, bkm express 11 tl vb. )birleştirebilen var mı ?
  • 111 tl maximum bonus ile birleşiyormu?
  • mmert02 kullanıcısına yanıt
    Urun tukenmis hocam istanbul_elektronik isimli saticidan aldim.kendisine mesaj yazdim 50lira fazla verip baska saticidan alsaydim keske diye.
    Oyuzden cok onermem bu saticiyi dun sabahtan satin alma islemini yaptim.daha kargoya vermemis.mesaj yaziyorum geri donuste yapmiyor.urun teshir outlet degil dimi yaziyorum.cevap gelmiyor
    bu kadar ilgisiz alakasiz saticiya ilk kez denk geldim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuponlar hicbir sekilde hicbir kampanyayla birlesmiyor maxipuan haric.hanimin hesaptanda hali aldik kargosu bedavaya geldi 33tl tik indirimle.

• toojohn kullanıcısına yanıt
    Hocam n11 de çok normal bir durum bu. Ben 40 gün ürün beklediğimi bilirim. Gittigidiyorun müşteri hizmetleri gibi etkili bir sistemleri yok. Ancak çek olayları n11 i cazip kılıyor. Sipariş sayfasında sözleşmelerde aldığınız firmanın telefon numaraları yazıyor, telefonla iletişime geçin bence.

• Hiçbir şey kalmamış sömürülmüş yine.
  • Arkadaşlar elimde 44 TL çek var 33 TL ile takas düşünen

• 500 tl üzeri alışverişimi bonus la tamamlayarak 55 tl bonus kazanmıştım. Şimdi temin edememiş ürünlerin bir kısmını ve iade olacakmış. Benim bonus yalan mı olacak ? Bu ne aptalca bi iş ya.
  • eresin00 E kullanıcısına yanıt
    Alisverisimi iptal ettim baska bir saticidan aldim ustelik 50lira fazla verip hala kargoya verilen urun yok beklemedeyim.

• Hocam sen biz ne kadar indirim yaptık bilmiyorsun o zaman. Gel arada takıl bizimle. Biraz takılınca "DH Ölücüler Derneği'ni" yakından tanırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antocio

Hocam sen biz ne kadar indirim yaptık bilmiyorsun o zaman. Gel arada takıl bizimle. Biraz takılınca "DH Ölücüler Derneği'ni" yakından tanırsın.

yok hocam monitoe acil ihtiyac oldugu icin bu bile baya yetti bana piyasa fiyati 350 ydi 280 e aldim bu kadar kisa surede anca bu kadar olurdu. Vaktim olsaydi bende kombo bekliycektim

• 500/44 ihtiyacı olan varsa özel ileti yollasın lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brnk

Ps4 kaptım bi tane Ben de tam alacaktım iyi oldu 40 lirada kartta varmış teşekkürler
     n11 tık hızında indirim

maximum kartınla almadın degilmi? eger maxipuan kampanyasından faydalanacaksan puan kullanmadan alım yapmalıydın.

''Şirket Kredi Kartı, Bankamatik Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.''

• 1500/111 kupon lazımsa kullanabılırsınız

hediyem olsun

pm donuş yapan ilk kişiye
  • 1500/111 lazım olan varsa hediye edebilirim, iletişime geçebilirsiniz.
  • 1500 111 ve 750 77 ücretsiz verebilirim, hesaplar şahsi hesabım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.