Şimdi Ara

n11 tık hızında indirim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
4.913
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yanlışlıkla 1500/111 kuponu aldım, nasıl bir kupon daha alabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 33lükler bitmiş 44lük aldım
  • 77tl kupon aldım teşekkürler.

• karne ile birlesir mi

• Maksimumla birleştirip 111 + 77 = 188 tl bir avantaj sağlanabilir değil mi? Yani birleştirilebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: usta0037

lenovo x2 nin 750 tl ye geldigini duymuştum 750 ye 77 kaptım iyi bir combo nasıl yaparım ?
    uzman ölücü arkadaşlardan yardım bekliyorum

Nuvo kartınız varsa oradan iade alırsınız başkada mezarı yok hocam bu işin. Nakit alacaksanız da 250 liralık alışveriş yapacak olan birini ve aynı anda maximum karta sahip olan birini bulacaksınız. Kartına 111 lira yükleneceği için Size 50-60 indirim sağlayacak. Formüller bu kadar
  • emre-29 kullanıcısına yanıt
    Maalesef birleşmiyor. İlk üyelikten gelen 11 TL'lerde karne ile birleşmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carvajal

33lükler bitmiş 44lük aldım

Emin misiniz? Ben de hala aktif 33 tl ler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DOĞA_AŞKI

bisiklet inidirimini kapattılar eşşolular alünktürüklü alacaktım

ben tam alacaktım ki yok oldu indirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanrevan

Maksimumla birleştirip 111 + 77 = 188 tl bir avantaj sağlanabilir değil mi? Yani birleştirilebilir mi?

Birleşir hocam

@emre-29 birleşmez hocam

@XanthiN yeni üyelik açacaksınız başka yolu yok.
  • soyken kullanıcısına yanıt
    bir sorum olacaktı. benim alacağım ürün 1325tl .. bu ürünün yanına 175tl lik bir ürün eklesem 111tl lik kuponu kullanmak için alışverişten sonra 175tl lik ürünü iptal etsem. maksimum 111tl de kazanqabiliyorum öyle değilmi. sonuçta iptal üründen sonra 1325lik işlem yapmış oluyorum maksimum kartım ile. bilgi vereiblirseniz sevinirim arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonerakgun

bir sorum olacaktı. benim alacağım ürün 1325tl .. bu ürünün yanına 175tl lik bir ürün eklesem 111tl lik kuponu kullanmak için alışverişten sonra 175tl lik ürünü iptal etsem. maksimum 111tl de kazanqabiliyorum öyle değilmi. sonuçta iptal üründen sonra 1325lik işlem yapmış oluyorum maksimum kartım ile. bilgi vereiblirseniz sevinirim arkadaşlar

Hocam puan kazanırsınız bunda sıkıntı yok ama indirimden faydalandıktan sonra ki kısmı iptallerde artık bazen sorun yaratabiliyor n11. 77 liralık çek kullanmanızı tavsiye ederim. Zaten iptal sonunda 8-9 lira indirim iptal edilen ürünle eriyecek size aşağı yukarı 100 kalacak 23 lira için riske değer mi bilemiyorum. İsterseniz şansınızı deneyin.
  • 33 lük kaçmış ya tamda ihtiyacım vardı.
  • Tictoc 50 ile birleşiyor mu bilen yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunner92fb

Tictoc 50 ile birleşiyor mu bilen yok mu?

birleşmez hocam. ikisi de sepet kuponu
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsn33

quote:

Orijinalden alıntı: gunner92fb

Tictoc 50 ile birleşiyor mu bilen yok mu?

birleşmez hocam. ikisi de sepet kuponu

anladım hocam teşekkürler
  • Lg G3ü 77 tl kupon ve 111 maxipuan harici dahada indiremezmiyiz beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: anl_clk

Lg G3ü 77 tl kupon ve 111 maxipuan harici dahada indiremezmiyiz beyler

Geçen hafta alabilseydin %10 -yaklaşik 130 tl- +11TL +111 tl bonus kombonun krali oluyordu. O yuzden 77 tl icin pek gelmiyor icimden alisveris yapmak..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 77 tl kupon yerine 111 liği kullan. 15 tl daha indirim almış olursun. ürün ekleme sipariş sonrası eklediğin ürünü iptal etme şeklinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bsn33 -- 1 Haziran 2015; 18:41:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsn33

77 tl kupon yerine 111 liği kullan. 15 tl daha indirim almış olursun. ürün ekleme sipariş sonrası eklediğin ürünü iptal etme şeklinde

sıkıntı çıkmazmı hocam öyle ? oluyorsa onu kullanayım :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.