Şimdi Ara

n11 tık hızında indirim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
4.913
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün bisiklet aldıydım. Niye dün yapmadılar maximum kartım yok iptal de edemem siparişi ah ah. 25tl zarar

Bu arada bisiklet kategorisinde %11indirim var tık ile birleşiyor. Salcano city fun 60 498liraya düşüyor birde 50 kirada puan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etomon -- 1 Haziran 2015; 12:26:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1400 tl lik ürünün yanına 100 liralık ürün eklesek siparişten sonra iptal etsek yüzdesel olarak yine yararlanabilir miyiz? Yoksa riske girmeyip 77 tl ile mi yapayım alışverişi?
  • 800 lıralık urun alıcam puan gelmıyor arkadas !!illa 1000 lira mı yapalım !!
  • tşk tam çamaşır makinesi alacaktım 44 lira çek vardı 77 lira oldu indirim
  • thesolution149 T kullanıcısına yanıt
    Banada mantıklı geldi muhtemelen daha karlı olursun .
  • fiyatları satıcılar hemen yükseltti 50-100 tl civarında.bu şekilde indirimin ne anlamı kalıyorki. kandırmacadan ibaret oluyor.haa buna sadık kaln satıcıları tenzih ederim.
  • Tictoc 50 ile birleşiyor mu arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thesolution149

1400 tl lik ürünün yanına 100 liralık ürün eklesek siparişten sonra iptal etsek yüzdesel olarak yine yararlanabilir miyiz? Yoksa riske girmeyip 77 tl ile mi yapayım alışverişi?

Hep öyle yapıyoruz hocam tamamlayıp iptal edince sorun olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: etomon

Dün bisiklet aldıydım. Niye dün yapmadılar maximum kartım yok iptal de edemem siparişi ah ah. 25tl zarar

Bu arada bisiklet kategorisinde %11indirim var tık ile birleşiyor. Salcano city fun 60 498liraya düşüyor birde 50 kirada puan.

Aynen
    11 tl yeni üyelik kuponu yerine 44tl lik kuponu kullanabilirdik
    Ama 55tl Bonus alamazdik :)

• robotica R kullanıcısına yanıt
    Dunlop'a bakın derim hocam
  • 300'luk, 500'luk kuponlar tarih oldu anlasilan.
    En son 6 ay once vermislerdi.

• 309 tl lık bir bisiklet vardı almayı düşünüyordum.Sepete attım 33tl anlık indirim diye birşey verdi.33 de tık hızında indirimi kullandım. 242 tl ye indi. Ödeme aşamasına geldim. Tekrar 276 oldu.
    O 33 kayboldu. Şimdi ben anlamadım nasıl böyle oldu bu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bisiklet inidirimini kapattılar eşşolular alünktürüklü alacaktım
  • lenovo x2 nin 750 tl ye geldigini duymuştum 750 ye 77 kaptım iyi bir combo nasıl yaparım ?
    uzman ölücü arkadaşlardan yardım bekliyorum
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    Kampanya yalan oldu kaldırmışlar. Belki de tam alırken kaldırırlardı her türlü kazanclıyı,

• 1300 tl'ye telefon alacağım, 200 tl'lik ürün eklsem, sorna onu iptal etsem olur mu eskisi gibi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: etomon

Kampanya yalan oldu kaldırmışlar. Belki de tam alırken kaldırırlardı her türlü kazanclıyı,

Bisiklet kampanyası mi

• 1500 e 111 tl lik kupon aldım şimdi eğer ürün alırsam Maximum para da yüklenir mi toplamda 222 tl lik indirim olur mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 33 lükler bitmiş. karne ile birleşmeyi kaldırdılarsa tırt olmuş ama nasıl da kaçırdımalanlara hayırlı olsun.n11 de yavaş yavaş da olsa bir hareket başladı sanırım. sene sonuna doğru bol kombolu günler olur umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: EDD.tr

1500 e 111 tl lik kupon aldım şimdi eğer ürün alırsam Maximum para da yüklenir mi toplamda 222 tl lik indirim olur mu?

evet hocam
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.