Şimdi Ara

N11 Tefal Rowenta %20+30tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
2
Favori
4.794
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • N11 bazı hesaplara Tefal&Rowenta Mağazasındaki ürünleri için yüzde 20 ürün kuponu tanımlamış. Hesaplara Kontrol edin. Bugünkü 30TLevkuşu kuponuyla da bazı ürünlerde birleşiyor (Elektrikli ürünler galiba) iyi kombolar yapılabilir.

%20 indirimden sonra tutar 150 tl altına düşerse 30 tl kullanılamaz fakat evkuşu kategorisinden bir şey ekleyip tamamlarsanız olur. sipariş verir vermez o ek ürünü iptal edebilirsiniz. 30 tl değil orantılı olarak indirim olmuş olur 25 tl gibi...

http://urun.n11.com/tava/tefal-titanium-hard-ikili-set-tava-21cm28cm-P77473634
    bunu 77 tlye getirdim.

isteyene fazla bir hesap var iki kupon da var veririm (bedava)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicktyler -- 11 Şubat 2016; 12:25:34 >

• ihtiyacı olana hesabımdan ücretsiz kullandırabilirim
  • Tavalarda da birleşti...
  • tava ve sahan lazım ama uygun fiyat var mı?
    piyasayı takip edenlerden yorum bekliyorum.
  • Actifry 1 kg kaç liraya geliyor indirimi olanlar bakabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kupon adı ne olarak geçiyor, tanımlanmayanlarda belki tanımlanır...
  • ikisi de sepet kuponu olduğu için birleşmiyor denediniz mi başlık açmadan önce
  • Hesabımda 2 kupon da mevcut isteyene ücretsiz kullandırılır PM atabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

ikisi de sepet kuponu olduğu için birleşmiyor denediniz mi başlık açmadan önce

Tefal ürün kuponu ve iki kupon birleşiyor

• halilcc kullanıcısına yanıt
    Biri sepet kuponu 30 TL (30TLevkuşu) biri ürün kuponu %20 ve birleşiyor.
    Şu üründe denedim 121,92 TL'ye geliyor:http://urun.n11.com/blender/tefal-masterblend-multiblender-set-700w-P35378094
    Akakçede:http://www.akakce.com/blender/en-ucuz-tefal-masterblend-multi-set-seti-fiyati,4061949.html
    İhtiyacı olan değerlendirebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benliharun -- 11 Şubat 2016; 12:04:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Uial-Sul

Actifry 1 kg kaç liraya geliyor indirimi olanlar bakabilir mi?

329 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: Uial-Sul

Actifry 1 kg kaç liraya geliyor indirimi olanlar bakabilir mi?

329'a geliyor..ücretsiz ben de verebilirim tabi kazanılan kupon benim olmak şartıyla
  • Uial-Sul kullanıcısına yanıt
    Hocam 329.90 a geliyor ama en son 1-2 ay önce bu kampanyada actifry alanların siparişlerini iptal etmişlerdi. Baya ucuza gelmişti ama o zaman da...
  • Dolce Gusto kahve makinesinin kapsüllerinde de geçiyor. Sabah kapsüllerle birlikte başka bir marka elektrik süpürgesiyle birleştirerek kullandım.
  • N11 HSBC taksit yapmıyor boşa gitti tüm araştırma iyi mi tüh ya

• Bundan önceki kampanyasından faydalanarak elektrikli süpürge almıştım. Tabi ki mağaza 10 gün işlem yapmadı, sorularımıza dalga geçer gibi cevap verdiler. Ben de siparişi iptal etmiştim. Dikkatli olmanızı, fazla umutlu olmamanızı tavsiye ederim.

• ben de Tefal Clipso Essential Colors Turkuaz 7,5 lt Düdüklü Tencere almıştım 200'e gelmişti..sorunsuz geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: salihmetu

Dolce Gusto kahve makinesinin kapsüllerinde de geçiyor. Sabah kapsüllerle birlikte başka bir marka elektrik süpürgesiyle birleştirerek kullandım.

Ben de kapsül aldım ama sepetteki sadece tek ürüne %20 uyguladı.
  • İki kuponda hesabımda mevcut. Farklı hesaplarımada ekleyebilirim.

Arzu edene gelecek kupon benim olacak şeklinde üzerine size 5 lira vererek kullandırabilirim.

Toplamda %20+30+5 yapar.

Not: ücreti ürüne onay verdikten sonra havale ederim.

• Vay arkadaş geçen seneden beri tencere tava mutfakta koyacak yer kaldimi ?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.