Şimdi Ara

N11 Taksitle ve %20 İndirimle Telefon Alma Formulu (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
287
Cevap
31
Favori
30.376
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 100 yıl önce yaşasa atomu parçalamıştı adam
  • pesin alacak paraniz varsa ve maasiniz varsa tabiki almakta sorun yok ama maddi durumunuz kaldirmiyorsa en son teknolojiyi nasil takip edebilirim yerine gidip durust sekilde nasil daha fazla para kazanirim uzerine dusunebilir...
    avrupada buyuk marketlerde bile bankamatik kartiyla dahi alisveris yapamayabilirsiniz... hersey pesin calisir... mantikli olan da budur...

ama turkiye gibi gerikalmis ulkelere bakarsaniz en buyuk sirketler bankalardir... Bir ulkede en buyuk sirketler bankaysa zaten o ulkenin iyiye gitme, ileride gelisme imkani yoktur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeftEyeNine

2148 TL'ye distribütör garantili Galaxy Note 4 alınabiliyor böylelikle.

2277,24 TL'ye 25 gr. altın alıyorsunuz.

253,02 TL 9 ay taksidiniz oluyor.

An itibariyle 25 gram 24 ayar altını 2154 TL'ye okutuyorsunuz, telefonu karşılıyor.

Edit: 27,5 gr üzerinden hesaplamışım, 25 grama göre hesapladım, iyice ucuzladı ^^

altın max 4 taksit
  •  N11 Taksitle ve %20 İndirimle Telefon Alma Formulu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eflatunkar -- 3 Aralık 2014; 17:14:48 >
  • voodoo child kullanıcısına yanıt
    ''turkiye gibi gerikalmis ulkelere bakarsaniz en buyuk sirketler bankalardir... Bir ulkede en buyuk sirketler bankaysa zaten o ulkenin iyiye gitme, ileride gelisme imkani yoktur...'' Afrika'daki ülkelere baktım birde Türkiye'ye baktım dediğinden bir şey anlamadım
  • Telefonmu alıyoruz matematik problemi mi çözüyoruz belli değil. Sırf bu konuya inat para verip peşin alacağım telefonu. Bu kadar akıl sağlığını bozacak kadar da pintileşmeye gerek yok.
  • Şuan altın alarak 111 tl bonus + hediye çeki kazanabiliyoruz değil mi umarım n11 sonradan bi değişiklik yapmaz

bonusun kişiye özel kampanyalarından gelen normal bonusla n11 bonus aynı anda yatıyor mu karta? Yoksa sadece biri mi yatar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok abartılacak bir olay yok.
    konu sahibi akıl sağlığını bozacak değil aslında tazeleyecek güzel bir çözüm yapmış.
    yerinizde olsam peşin paraya bu yüzden kıymazdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: recplayer

Şuan altın alarak 111 tl bonus + hediye çeki kazanabiliyoruz değil mi umarım n11 sonradan bi değişiklik yapmaz

bonusun kişiye özel kampanyalarından gelen normal bonusla n11 bonus aynı anda yatıyor mu karta? Yoksa sadece biri mi yatar?

altın alınca bonus vermiyor diye biliyorum.
  • beynim yandı bu ne la
  • tam olarak neyini anlamadiniz? Bir ulkede en buyuk sirketler bankalarsa, hizmet sektoruyse zaten o ulkede uretim yoktur, bir ise yarayan sirket yoktur... paradan para kazanmak ile bir ulke buyumez...
  • quote:

Orijinalden alıntı: By___Muzzy

quote:

Orijinalden alıntı: recplayer

Şuan altın alarak 111 tl bonus + hediye çeki kazanabiliyoruz değil mi umarım n11 sonradan bi değişiklik yapmaz

altın alınca bonus vermiyor diye biliyorum.

Öncrki mesajlarda n11 bonustan da bahsediyorlardı, sonradan mı değişti acaba

• 10 numara hesap gerçekten
  • abiyi ekonomi bakanı yapsak hem cari açığı kapar hem ikinci aksarayı inşa eder
  • İnanç gereği faiize bulaşmak istemeyenler için iyi bir yöntem
  • telefona taksit biraz zor gelir.

gsm firmaları şuanda kapış kapış 24 veya 36 ay taksitle note 4 satıyor.

aveada şuanda note 4 bulmak oldukça zor.tanıdık felan ile bulunabiliyor.

24 taksitle telefon almak ne kadar akıl işi o tartışılır...
  • Tık hızondan sonra bu alengire gerek kaldımı hala 1000 tl nakit avansı 9 taksitte çekerseniz en fazla 100 tl faiz verirsiniz. Tık hızından gelen 100 tl ve 111 bonus artı gelecek çekle karda oluyorsunuz.

• Helal olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

tam olarak neyini anlamadiniz? Bir ulkede en buyuk sirketler bankalarsa, hizmet sektoruyse zaten o ulkede uretim yoktur, bir ise yarayan sirket yoktur... paradan para kazanmak ile bir ulke buyumez...

boşver hocam adam zaten kendisi en büyük örneği oldu senin söylediğin konunun.. bir de anlamadım deyip afrika ülkeleriyle karşılaştırdığını söylüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya bizim millete müstehak bunlar, beter olsunlar, bu yine iyi , siz birde banka kampanyalar vb konulara girin, adamlar 10 lira hediye para diye bayram ediyorlar resmen.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.