Şimdi Ara

N11 Taksitle ve %20 İndirimle Telefon Alma Formulu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
287
Cevap
31
Favori
30.362
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Malumunuz N11 in hali hazırda aşağıdaki kampanyası mevcut. Bu kampanyadan yararlanarak telefonu nasıl indirimli ve taksitle alabileceğinizi açıklayacağım.

1-Öncelikle alacağınız telefon hangi dilimde ise ona göre kupon kazanımına yönelik işlem yapıyoruz. ben Asus zenfone 5 örneklemesi yaparak konuyu anlatıyorum.
    2-telefonun fiyatı 690 TL oldugundan , 111 TL lik kupon kazanmak için en az 750 TL lik külce altın alıyoruz.dileyen ata lira, çeyrek veya farklı meteryallere yönelebilir. fakat al-sat arası zararı minimize etmek adına külçe altın öneriyorum. 2,5 gr x 3 şeklinde Yada 5+2,5 ve yanınada farklı ürün yada yine gr altın ekleyerek alımımızı gerçekleştiriyoruz.
    3-Elimize geçen altının şuanki N11 satış fyatı gramı 91 TL ye denk gelmekte. Piyasa sartlarina gore degiskenlik gosterebilir.bozdurma esnasında gramının 85-86 TL olacağını varsayıyorum. 8,50 gr dan yola çıkarsak.Alışımız 8,5x91=773 , satışımız 8,5x85=722 TL al-sat zararı:51 TL
    4-Kampanyadan aldıgımız 111 TL kuponu telefon alışverişinde kullanıyoruz.telefon normalde 690 TL fakat 700 e tamamlamak suretiyle inidirimden yararlanıyoruz ve 700-111=589 a denk geliyor. Bonus kampanyası ile 589-55= 534 TL Altın alımından sonra ayrıca puan alınabilirse rakam daha düşecektir.
    5- ilk dönem ekstresine 773/4=193 TL altın ve 589 TL telefon ile 782 TL yansımakta.
    6-Bozdurduğumuz altının tamamını ilk ekstereye veriyoruz .Sonraki aylar sadece altın taksiti olan 193 TL ödeyerek taksitle tel alma keyfini yaşıyoruz.
    7- altın al-sat zararı 51 TL yi 500 ve üzeri 55 TL olan bonus kampanyası karşılamakta.700 TL lik telefon bize iniirimle 589 TL ve 4 taksitle gelmekte. Heleki hesap kesim tarihi denk gelirse 5 Taksit gibi de olabilir.

Kombinasyonu alacağınız telefona göre uyarlayabilirsiniz .1000 TL ve ustu telefonlarda maximumu da kullanirsaniz satma zarari dustukten sonra 300 tl civari daha uyguna gelmekte, ustelik taksitle..bunun icinde 1500 TL lik altin almak gerekiyor.

Rakamlarda +- 10 TL gibi oynama olabilir.yatirim tavsiyesi degildir.Ben altın alış fiyatına netten baktım. Farklı bir durum oluşmaması açısından Kuyumcudan kulce altin gr güncel verileri alarak sizde hesaplayınız.

taksitle bu imkandan yararlanmak isteyenler değerlendirebilir.
    bizedua etseniz yeter.
    hayırlı alışverişler...

edit: bu arada maximum karta altın alımında da geçerli +100 TL puan vermekte.özetle ilk olarak altın alacaksınız.sonrası altını bozdurup kazanılan kuponla telefonu alacaksınız.
    hesaplara maximumu ilave etmedim ancak buda göz önünde bulundurmanız halinde ürün çok daha cazip hale gelecektir. avantajix şuan iade vermiyor bilginize...

Bazi arkadaslar bunlara gerek yoktu demekte.
    Alintiladigim arkadaslar 1000 ve ustu kombinlerini paylasmislar.varsa daha cazip firsatla alabilen bizlere aktarsin ve faydalanalim..

Maximumu olan ve kupon satisi yapanlar bile sirf Bu durumdan kar elde edebilir.ornegin 1.500 tl ye maksimum ile alsa. Bozdurdugu aldigi puani karsilar ki . Bu durumdan 222 tl lik kuponu kaca satarsa satsin yanina kar kalacaktir.. Belki de Bu yuzden bazi arkadaslar konuya soguk bakmakta , bilemiyoruz.konunun acilma amaci kupon satisi yapanlara yonelik degil, Taksitle ve indirimle telefon nasil alinir uzerinedir.

maximum kampanya linki

quote:

Orijinalden alıntı: ErsinBoz

Beyler komboyu daha deli hale getiriyoruz sıkı durun
    Ben 1500tl üstü altın alıp 222tl kupona göre kabaca anlatıyorum
    Maximum kart ile n11den 1500üstü altın alıyoruz 100 puan ve 222kupon kazanıyoruz
    222Tl kupon ile 1000 tl üstü üründe kullanabiliyoruz
    Ben bonus kartımla kombo yapmak için 1222 tl üstü yapıp 222 kuponu düşünce bonus kartımlada 111 bonus alıyorum
    Altından edilecek zararı hesaplamıyorum ister hemen 50-80 arası zararla satarsınız ister bekler yükselince zararsız satarsınız
    Arada kazanılacak %0,05 n11 puanlar 20-30 tl arası puan
    Avantajix gelirse ordan gelicek puan
    Yada arada misal elektronikde geçerli 500-50 anında indirim vs. saymıyorum bile
    Toplama çıkarma işlemleri sizde

quote:

Orijinalden alıntı: thundere
    iphone 6 almak için

222 tl kupon amaçlı 17,5 gr 1592 tl
    http://www.n11.com/nadir-gold-10-5-25-gr-kulce-altin-ucretsiz-kargo-P18937282

Bozdurarak 105 lira zarar ettim, 222 tl kupon ve 100 tl maxipuan kazandım.Net 227 tl kar

http://www.altinpiyasa.com/

2315(iphone6)-227-33(avantajix)-100(M&S amex)=1955 tl

İdeal şartlar
    -Maximum ve M&S Amex kart
    -Kupon yüklendiğinde avantajix devam ediyor olacak
    -Kupon yüklendiğinde iphone6 fiyatı 2315'den fazla olmayacak
    -Altın kapalı çarşıda bozdurulacak ve elinize geçene kadar fiyatı düşmeyecek

quote:

Orijinalden alıntı: sabbra

senin hesap çok havada kalmış.

maximum kartla 1503,46 tl ye 17 gram külçe altın aldım.
    100 maxipuan verdi.
    17 gr bana maliyeti 1403,46 tl oldu.
    altın dünden bu güne baya arttı. şu an 17 gram altın satış fiyatı 1451,8
    net kar: 1451,8 - 1403,46 = 48,34
    222 tl kupon verdi.

1449 tl ye note 3 satılıyor.

kuponu düşersek = 1449 - 222 = 1227
    altından ettiğimiz karı düşersek = 1227 - 1178,66
    bonus 111 puanı düşersek = 1178,66 - 111 = 1067,66

tabi arada % 0,5 n11 puanlar da var. onlarıda düşersek yaklaşık 1060 tl ye note 3 alınıyor.

var mı daha iyi kombo yada note 3 yerine telefon önerisi olan

KAMPANYA KOŞULLARI
    n11.com üyeleri, 27 Kasım - 11 Aralık 2014 tarihleri arasında tek seferde yapacakları 100 TL ve üstü ilk alışverişlerinden 22, 44, 77, 111 veya 222 TL değerinde kupon kazanıyor.
    Sepet tutarlarına göre hangi alışverişlerden ne kadar kupon kazanılacağı ve bu kuponların hangi sepet tutarlarında kullanılabileceği aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.

Kazanılan sepet tutarı Kupon tutarı Kullanılan sepet tutarı
    100 - 249 TL 22 TL 100 TL ve üstü
    250 - 499 TL 44 TL 200 TL ve üstü
    500 - 749 TL 77 TL 300 TL ve üstü
    750 - 1.499 TL 111 TL 700 TL ve üstü
    1500 TL ve üstü 222 TL 1.000 TL ve üstü

Kupon kazanabilmek için 11 Aralık 2014 tarihine kadar alışveriş yapılması ve sipariş teslim alındıktan sonra Hesabım sayfasından alışverişin tamamlanması gerekmektedir.
    Misafir kullanıcıların, kupon kazanabilmeleri için alışverişlerini tamamlamadan önce n11.com’a üye olmaları gerekmektedir.
    Alışveriş tamamlandıktan sonra kuponlar hesaba yüklenecek, 15 gün sonra kullanıma açılacaktır.
    Kazanılan kuponlar, kullanıma açıldıktan sonra 11 gün boyunca geçerlidir.
    Hesaba yüklenen kuponu kullanmak için ödeme aşamasında seçmek yeterlidir.
    Bir kişi, 5 farklı tutardaki kupondan en fazla birer tane kazanabilir. Birden f

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bladetor -- 2 Aralık 2014; 20:25:11 >

• kafan güzelmiş kardeş, hele 51 tl lik altından edilen nakit zararı kupon ile karşılaman süper bir hamleydi
  • üstad çok kafa yormuşunda zor iş be ya
  • Altın I maximum internet kampanyasiyla yaparsanız daha Avantajlı olur ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: omaTR

kafan güzelmiş kardeş, hele 51 tl lik altından edilen nakit zararı kupon ile karşılaman süper bir hamleydi
    Aklımdan geçenleri yazıya dökmüşsün kardeşim tebrik ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mathematician0

Aklımdan geçenleri yazıya dökmüşsün kardeşim tebrik ederim

Alıntıları Göster
    sinsice helal

• 10 numara
  • Sineğin yagını çıkarmak bu demek. Ellerine saglik arkadaşım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kRaL_1907

üstad çok kafa yormuşunda zor iş be ya
    İsteyen uğraşabilir elbette fakat yüzde 20 diye birşey yok tabiki. Yaklaşık Kupon tutarı (111 TL) kadar bir indirim olur ki o da pahalı bir telefonda yüzde 10 bile etmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanrianubis

Sineğin yagını çıkarmak bu demek. Ellerine saglik arkadaşım..
    kuponlar aktif olduğunda sitedeki fiyatların aynı kalacağını sanmayın. n11 farkını ortaya koyup fiyatlara bindirme yapacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forever54

İsteyen uğraşabilir elbette fakat yüzde 20 diye birşey yok tabiki. Yaklaşık Kupon tutarı (111 TL) kadar bir indirim olur ki o da pahalı bir telefonda yüzde 10 bile etmez.

Alıntıları Göster
    okadar uğraşmış üşenmeden yazmışsın tebik ederim.
  • Bu nasıl bir beyin fırtınasıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkinali52

okadar uğraşmış üşenmeden yazmışsın tebik ederim.

Alıntıları Göster
    hesaplardaki malum telefon zenfone 5 sanırım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

kuponlar aktif olduğunda sitedeki fiyatların aynı kalacağını sanmayın. n11 farkını ortaya koyup fiyatlara bindirme yapacaktır.

kuponu hemen kullanıyorsun altın alışverişinden sonra hocam
  • Garanti kredi kartlariyla bu kadar ugrasmadan n11den yapilan telefon alisverisleri 3 taksite bolunebiliyor.ustelik n11 cekide cepte kalir boylece. Alisveris yapmadan once ucretsiz yazip 3340a mesaj atmak yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayalet_tr

Garanti kredi kartlariyla bu kadar ugrasmadan n11den yapilan telefon alisverisleri 3 taksite bolunebiliyor.ustelik n11 cekide cepte kalir boylece. Alisveris yapmadan once ucretsiz yazip 3340a mesaj atmak yeterli.
    işsiz olmanın güzel tarafları:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: adil07

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bu kadar neden uğraşıyorsun anlamadım.
    Enparadan kredi kullanırsın
    örnek 1000 lira.
    12 ay vade cebinden çıkacak rakam
    1.087,86 TL
    taksitlerin 90,66 lira olur.
    87 lira cepten çıkar masraf sigorta yok.
    alacağın 1000 liralık telefondanda 100 bonus, word puan vs gelir.
    Onuda 87 liraya say madem.
    Gördüğün gibi hiç uğraşmadan 12 taksitle almış olursun.
    Ha birde bkm indirimi çek mek bulunursa daha iyi olur.
    N11 den 111 lira çek gelir misal oda satılabilir icabında.
    Yani seçenek çok uğraşmak manasız bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Batistuta

hesaplardaki malum telefon zenfone 5 sanırım :)

Alıntıları Göster
    Arkadaşı sıcak fırsatlar'ın ordinaryüsü ilan ediyorum...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.