Şimdi Ara

N11 Samsung Galaxy S20 FE + buds. 400 tl indirim (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
2
Favori
12.332
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tek suçu kopya çekmek kullanıcısına yanıt
    Kulaklığı nasıl aldınız bende aynı şartlarda aldım telefonu(700 tl kod ile satıcı hepsiburada)ancak kulaklık yok ortada talep vs açtım siz nasıl bir yol izlediniz? Telefn ile birlikte mi gönderildi size?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EV1DENCE

Kulaklığı nasıl aldınız bende aynı şartlarda aldım telefonu(700 tl kod ile satıcı hepsiburada)ancak kulaklık yok ortada talep vs açtım siz nasıl bir yol izlediniz? Telefn ile birlikte mi gönderildi size?

Members uygulamasında avantajlar bölümüne tıklayıp kod alınıyor hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • n11 kodu lazım olan varsa benim hesabada gelmiş

• Tek suçu kopya çekmek kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam dediğiniz şekilde kodu alıp siparişi oluşturdum, günlerce hepsiburadayla uğraşacaktık yoksa

• quote:

Orijinalden alıntı: EV1DENCE

Teşekkürler hocam dediğiniz şekilde kodu alıp siparişi oluşturdum, günlerce hepsiburadayla uğraşacaktık yoksa

Rica ederim hayırlı olsun

• Ben hakkı700 kodu ile 5808 tl ye aldim şuan kutusunu acmadim aidemi etsem kullansam mi acaba bilmiyorum.

• lowermad kullanıcısına yanıt

Heryerde yazan bir durum. 120 hz kullanma, senkrinizasyonu ve bt kapat. Butun bunlari yapmak ıcin 6500 tl cikar cikmaz bir telefona ver.

• Ben elimdeki Mi 8 Lite'ı 1800 liraya saydırarak 4699a aldım.

1000 daha koy iphone 11 al diyen olmuş. S10+ daha iyi diyen olmuş.

Bir kere hiç bir samsung telefon çıkan fiyattan satılmıyor kesin bir kampanyası oluyor. Bugün 6499a alanlar beklemek istemeyip alanlardır. O yüzden iphone 11le arasındaki fark üstte yazılan kampanyalarla vs 1000 değil nerden baksan 1500-1600 lira ayrıca yanında buds+ kulaklık hediyesi var. Onu sayarsan fark 2000e çıkıyor. (İster sat ister kullan). S10+ içinse benim için telefondaki en önemli 3 bileşen daha üstün. İşlemci, ekran yenileme hızı ve batarya. Ben şuan 1,5 gün kullanıyorum telefonu ve şarjı %10-15ken tekrar şarj ediyorum (120Hz açık tabi ki). Ekran çok akıcı ve telefon yeni nesil. Benim için kolay bir tercih oldu, herkes cebine ve beklentisine göre karar verebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReaLGz -- 18 Ekim 2020; 13:44:0 >
  • Telefon olayini biraktim artik..Tab s7 aldim..normal birdr android kullaniyorum..film oyun hep tabletten..Ge force now kurdum oyunda ordan cooh eyi :))tavsiye ederim ..

• Kullanan arkadaşlar varsa yorumlari alabilirmiyim acaba benim hala kapalı kutu seklinde duruyor iademi edelim kullanalim mi ?

5800 tl ye aldik.

• XnoX kullanıcısına yanıt
    5800 e nasıl aldınız hocam,, buds+ hediyesi de varmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşım dün kullanmaya başladı, normal kullanımda çok ısındığından şikayetçi, iade edecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: S20FE

5800 e nasıl aldınız hocam,, buds+ hediyesi de varmı

Evet hocam buds hediyeli HAKKI700 kodu ile aldim, ama bilmiyorum iademi etsem kullansasam mi diye karar veremedim.

hemen denedim ama kod çalışmadı HAKKI700 800 900 500 600 hep denedim olmuyor maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S20FE -- 21 Ekim 2020; 23:11:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bu kampanya biteli çok oldu sadece 1 gün geçerliydi

• lowermad kullanıcısına yanıt

Hocam ben kodu alamadım yardımcı olabirmisiniz

• Merhaba arkadaslar kullaklık eline geçen oldumu acaba ?

Evet ben aldım kulaklığı, hatta telefon ile kulaklığı birlikte sattım.
    Açıkçası S20fe beklentimi karşılamadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: lowermad

Evet ben aldım kulaklığı, hatta telefon ile kulaklığı birlikte sattım.
    Açıkçası S20fe beklentimi karşılamadı.

Bizim kullaklık nasil gelecek ? Benimde pek beklentilerimi karşılamadi ama bilmiyorum bir kac ay kullanip daha sonra bende satışa koyarim

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.