Şimdi Ara

Silinsin (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
495
Cevap
6
Favori
59.357
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 32gb telefon 1800 lira. İyi kafaymış, bize de böyle güzel kafa lazım aslında.
  • 1500 + 250 çek baya iyi. 2 hafta önce gm 9 almıştım. Düşünmeden alırdım bunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhtemelen daha önceki yaptığın alışveriş sıklığına göre veriliyor

• HB bana da kişiye özel indiriminden tanımlamış. 3-32 olması biraz can sıkıyor ama bilemedim. Bu arada kampanya şartlarını iyi okumak lazım, sonra sürpriz olmasın.

Kampanya Koşulları:

15 Şubat 2019 – 28 Şubat (bu tarih dahil) 2019 tarihleri arasında tek seferde yapılan Samsung Galaxy M20 32 GB (Samsung Türkiye Garantili) alışverişlerinde ön siparişe özel 250 TL hediye çekine hak kazanılacaktır.
    Kazanılan 250 TL’lik hediye çekleri 15 Mart - 30 Nisan (bu tarih dahil) 2019 tarihlerinde yapılan altın ürünleri hariç tüm alışverişlerde geçerli olacaktır.
    Samsung Galaxy M20 ürününün teslimatı 24 Şubat 2019 ve sonrası için planlanmaktadır.
    Hediye çeklerinin, 15 Şubat – 28 Şubat 2019 tarihleri arasında Samsung Galaxy M20 siparişi veren müşterilerin hesabına 15 Mart – 20 Mart 2019 tarihleri arasında tanımlanması planlanmaktadır.
    Her bir tüketici bu kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir.
    Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada kazanılacak olan hediye çekini haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.
    Kullanım tarihi geçen çekler yeniden aktif hale getirilmeyecektir.
    Hediye çekleri bölünmeden, birleştirilmeden kullanılır.
    15 Şubat 2019 – 28 Şubat (bu tarih dahil) 2019 (kampanya dönemi) süresince verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali/geri gönderim vs.) hediye çekine hak kazanma durumunu etkileyebilir.
    Kazanılan hediye çekleri kullanım tarihinden bir gün öncesinde hesaplara tanımlanacaktır.

Silinsin

Silinsin

• Kullanmayacak olursa talibim hesabı
    250+250 lik hesaplardan boşa gitmesin
  • Kararsız kalanlar için bir karşılaştırma.

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/110882-145013/asus-zenfone-max-pro-m1_samsung-galaxy-m20/

• Aldım bitane olmadı satarım..
    Silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi z@bers -- 19 Şubat 2019; 14:2:13 >
  • 250+250 hesabı olan verirse memnun olurum

• Paraf günüme kadar satışda kalırsa banada extradan gelen +250 tl daha indirim ile bence fena fırsat degil.
  • 250+250 ile aldik bakalım hayırlısı olsun

• 1799 - 250 Çek - 250 İndirim - 100 Çip Para = 1199 babama alsammı acaba 1200 e ne var başka
  • hepsiburada dan alanlar acaba aktif olacak çekler içinde 250 gözüküyor mu ben de gözükmedi.
  • tnt-2 kullanıcısına yanıt
    hocam paraf gününü beklemen gereksiz halk dialogu arayarak gününü değiştirebiliyorsun.
  • beyler telefon TFT değil PLS panel, yani bildiğiniz IPS. Samsung PLS diyor farklı isimlendiriyor tek fark bu.

• 250+250 hesabi kullanmayacak olan var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: .Eray.

tft ekran nedir j serisinden mi geliştirmişler
    Hocam j2, j5 2016, j6, super amoled ekran. Amoled olan baska j serisi modeller de vardir. Bildiklerimi yazdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: StG 44

beyler telefon TFT değil PLS panel, yani bildiğiniz IPS. Samsung PLS diyor farklı isimlendiriyor tek fark bu.
    Tft ips farki nasıl hocam? Hangisi kaliteli?

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Tft ips farki nasıl hocam? Hangisi kaliteli?

Alıntıları Göster
    hocam TFT denilen tür eskide kaldı.
    IPS = PLS, TFT den çok daha iyi ve telefonların genelinde kullanılıyor artık. Bazı arkadaşlar geçmişte kalan TFT ile karıştırıp yorum yapmışlar ekranı hakkında onu düzeltmek için yazdım.

• ben 250 + 250 kullanmayacağım. Ama pratikte nasıl yardımcı olabilirim bilmiyorum.
  • D. Fiery kullanıcısına yanıt
    İlla Samsung istersen A7 2018 fena değil.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.