Şimdi Ara

Silinsin (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
495
Cevap
6
Favori
59.350
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EmreBngll

Arkadaş kullanmaktan vazgeçtiyse ben rica edebilir miyim acaba?

Alıntıları Göster
    Arkadaş hesabı ve kuponu kullandı.
  • Ürün yorumu yazana 100 TL hediye çeki yalan mı oldu şimdi?Son durum nedir bilen var mı acaba?
  • Urbanrevolt kullanıcısına yanıt
    25 Martta yüklenecek diye yaziyor...

Silinsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokmay kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim hocam.Hepsiburada çek verilmeyeceğini söylemiş sanırım,merak ediyorum açıkçası bende.

• Urbanrevolt kullanıcısına yanıt
    Bu maillerin sahte olabileceğin yada hepsiburadanın bir oyun içerisine girdiğini hiç sanmıyorum ... Bir iki gün öncesinde belli olur tahminimce...

• Ürünü gittigidiyor'dan almış olup hediye çeki hesabına tanımlanan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arrowcrown -- 18 Mart 2019; 14:7:22 >
  • gokmay kullanıcısına yanıt
    Bekleyelim ve görelim hocam
  • EDİT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankizmir -- 18 Mart 2019; 19:40:37 >
  • Böyle dediler telefonu aldık ;

Değerli Müşterimiz , Hediye çekleri 15 Şubat - 28 Şubat 2019 tarihleri arasında Galaxy M20 siparişi verdiğinizde hesabınıza 15 – 20 Mart 2019 tarihleri arasında, 1 Mart-25 Mart tarihleri arasında Galaxy M20 siparişi verdiğinizde 10 Nisan – 15 Nisan tarihleri arasında hesabınıza tanımlanacaktır. Teşekkürler

Şimdide böyle diyorlar ;

Değerli Müşterimiz 10 Mart'a kadar alınan telefonlarda geçerlidir. Teşekkürler
  • N11 de 250lik indirimi olupta kullanmayacak varsa ücreti karşılığı alırım gelen cek de sizlerde kalabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: SsepuLtura_

N11 de 250lik indirimi olupta kullanmayacak varsa ücreti karşılığı alırım gelen cek de sizlerde kalabilir
    Ben N11 den aldım kendime cihaz. Ürün geldiğinde alışverişi onayladığımda bir kupon geleceğini sanmıyorum. Çünkü daha önce alışveriş yaptığımda kupon kazanılacağına dair bilgi geliyordu. Şayet kupon gelirse size bilgi veririm satarız.
  • arrowcrown A kullanıcısına yanıt
    Bugüne kadar alıp almamakta kararsız kaldım, alsam mı acaba dediğim zaman kampanya kalmamıştı vs. Hatta dün gg de ürün yoktu bile.

Bugün (19,03,2019) gittigidiyor 100TL indirim ile 1499TL düşürdü. Müşteri hizmetlerine 250TL hediye çeki kampanyanız devam ediyor mu diye sordum; kampanya sayfasındaki yazan yazıyı gönderdiler. Yani şimdi ödeme yapsam hesabıma 250TL yüklenecek mi? diye doğrulattım; evet 10-15 Nisan arasında yüklenecek dediler. Yazaışmayı aşağıya kopyalıyorum..(sondan başa doğru)

Bu cevaptan sonra 1499TL ödeme yaparsam, 100 chip para + 250 hediye çeki diyince 1150TL ye geliyordu ayrıca 32gb orijinal hafıza kartı da cabası. Dayanamadım aldım, hayırlısı bakalım.

GittiGidiyor

19/03/2019 11:51:13

Merhaba,

Ürünü şimdi alırsanız hediye çekiniz hesabınıza 10 Nisan - 15 Nisan 2019 tarihinde tanımlanacaktır.

GittiGidiyor'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederim.
    GittiGidiyor Müşteri Hizmetleri - Hakkı Alperen

Bu Konuda Soru Sor
    Önceki Yazışmalarınız

Osman Kuzucu

19/03/2019 11:49:23

Buradaki cevaptan anladığım; Şimdi ödeme yaparsam 10-15 Nisan tarihleri arasında hesabıma 250TL lik çek yüklenecek. Doğru mudur?

GittiGidiyor

19/03/2019 11:44:12

Merhaba Osman Kuzucu,

15 Şubat - 25 Mart 2019 tarihleri arasında Samsung tarafından ithal edilmiş Samsung Galaxy M20 model cep telefonu alımlarında geçerlidir. Kullanıcı kampanya koşulunu yerine getirmesi durumunda 250 TL değerinde hediye çeki yüklenecektir.

Alışverişini 15 Şubat - 28 Şubat tarihleri arasında yapmış kullanıcıların hediye çeki hesabına 15 Mart - 20 Mart 2019 tarihinde, 1 Mart - 25 Mart tarihleri arasında yapmış olan kullanıcıların hediye çeki hesabına 10 Nisan - 15 Nisan 2019 tarihinde tanımlanacaktır. Hediye çekinin son kullanım tarihi 30 Nisan 2019'dur.

Kampanyaya sayfası için tıklayınız

GittiGidiyor Müşteri Hizmetleri - Emre

Osman Kuzucu

19/03/2019 11:32:53

Samsung Galaxy m20 cep telefonu için 250TL hediye çeki kampanyanız devam ediyor mu? 31 Mart tarihine kadar devam edecekti, bir değişiklik var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okuzucu -- 19 Mart 2019; 15:35:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: okuzucu

Bugüne kadar alıp almamakta kararsız kaldım, alsam mı acaba dediğim zaman kampanya kalmamıştı vs. Hatta dün gg de ürün yoktu bile.

Bugün (19,03,2019) gittigidiyor 100TL indirim ile 1499TL düşürdü. Müşteri hizmetlerine 250TL hediye çeki kampanyanız devam ediyor mu diye sordum; kampanya sayfasındaki yazan yazıyı gönderdiler. Yani şimdi ödeme yapsam hesabıma 250TL yüklenecek mi? diye doğrulattım; evet 10-15 Nisan arasında yüklenecek dediler. Yazaışmayı aşağıya kopyalıyorum..(sondan başa doğru)

Bu cevaptan sonra 1499TL ödeme yaparsam, 100 chip para + 250 hediye çeki diyince 1150TL ye geliyordu ayrıca 32gb orijinal hafıza kartı da cabası. Dayanamadım aldım, hayırlısı bakalım.

GittiGidiyor

19/03/2019 11:51:13

Merhaba,

Ürünü şimdi alırsanız hediye çekiniz hesabınıza 10 Nisan - 15 Nisan 2019 tarihinde tanımlanacaktır.

GittiGidiyor Müşteri Hizmetleri - Hakkı Alperen

Bu Konuda Soru Sor
    Önceki Yazışmalarınız

Osman Kuzucu

19/03/2019 11:49:23

Buradaki cevaptan anladığım; Şimdi ödeme yaparsam 10-15 Nisan tarihleri arasında hesabıma 250TL lik çek yüklenecek. Doğru mudur?

GittiGidiyor

19/03/2019 11:44:12

Merhaba Osman Kuzucu,

15 Şubat - 25 Mart 2019 tarihleri arasında Samsung tarafından ithal edilmiş Samsung Galaxy M20 model cep telefonu alımlarında geçerlidir. Kullanıcı kampanya koşulunu yerine getirmesi durumunda 250 TL değerinde hediye çeki yüklenecektir.

Alışverişini 15 Şubat - 28 Şubat tarihleri arasında yapmış kullanıcıların hediye çeki hesabına 15 Mart - 20 Mart 2019 tarihinde, 1 Mart - 25 Mart tarihleri arasında yapmış olan kullanıcıların hediye çeki hesabına 10 Nisan - 15 Nisan 2019 tarihinde tanımlanacaktır. Hediye çekinin son kullanım tarihi 30 Nisan 2019'dur.

Kampanyaya sayfası için tıklayınız

GittiGidiyor Müşteri Hizmetleri - Emre

Osman Kuzucu

19/03/2019 11:32:53

Samsung Galaxy m20 cep telefonu için 250TL hediye çeki kampanyanız devam ediyor mu? 31 Mart tarihine kadar devam edecekti, bir değişiklik var mı?
    Hocam bunlar TAm 3 kağıtçı n11 den aldık 10 Mart’a kadar olan alışverişte verilecek diyorlar halbuki bana böyle dediler aldım

1 Mart-25 Mart tarihleri arasında sipariş verilenlere yüklenecek

Ekran görüntüleride mevcut
    11 Mart’ta aldım bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackMon -- 19 Mart 2019; 23:54:27 >

• BlackMon B kullanıcısına yanıt
    1 mart - 25 mart tarihleri arasında sipariş verenlere yükleneceğine emin misiniz? n11'den sordum. ''hediye çeki kampanyası sona erdi.'' cevabı verdiler çünkü. Bunu teyit edebilirsek sipariş verebilirim.
  • Hocam bana yüklenecek dediler telefonu aldım 10 Mart’a kadar olan siparişlere yüklenecek diyorlar hatta mavi telefonun soru cevap kısmında dediklerine dair ekran görüntüsüde attım cevap vermiyorlar ordan dediklerini görebilirsin resimden

• Telefonun kamerası beklediğimden vasat çıktı. Bokeh etkisi yani şeçmeli odak olayı çok saçma olmuş, insan yüzü olmazsa yapmıyor, bir nesneye odaklanıp arka tarafı bulanıklaştırma işini yapmıyor, insan yüzü arıyor bulamazsa yapmıyor. Ne diye iki kamera var anlamış değilim, benim s7 edge tek kamera ile istediğin gibi yapıyor. Akşam oda ışığında kırmızı rengi turuncu olarak gördü, daha karanlıkta ne olur bilmem. Tabi ben s7 edge ile kıyaslama yaptığımdan kötülüyor olabilirim.

Ayrıca çentikli ekran işi gıcıkmış. Sadece bu telefonda değil başka sonsuz ekran telefonlarda da böyle demekki.

Note4 den sonra bu telefona geçince ekranın kalitesizliğini anlıyorsun yoksa fena değil. Note4 ü olduğu gibi aktarınca ekran temasından olsagerek ışığı çok az geldi, son ışıkta bile ekran karanlıktı, iade etmeyi düşünürken temayı değiştirmek aklıma geldi, temayı değişince ekran kendine geldi.

İlk izlenimlerim böyle. Kameranın şeçmeli odak işini çözmem lazım. Telefonu hanıma aldım, kuşu böçeği seçmeli odak kullanarak çekmek istiyordu. Var mı bu konuda çözümü olan?

• okuzucu kullanıcısına yanıt
    2. Kamera geniş açı için kullanılıyor. Odaklama işi tek kamera ile yazılımsal yapıyor o yüzden dediğiniz olmaz malesef. Ben de böyle olduğunu öğrenince çok üzüldüm keşke 2. Kamerayı odaklama için kullansaydı

• 21 Şubat 2019 tarihinde bu telefonu HB'dan sipariş geçmiştim. Telefon 6 Martta elime geçti. Buradaki herkese telefonları kargoya verildiğinde faturaları mail olarak gönderildi, fakat bana gönderilmedi. HB'da 8 Mart günü müşteri hizmetlerine durumu anlatan bir mesaj yazdım ve o günden bugüne kadar, yani 13 gün boyunca sayısız mesajlaşma trafiğine rağmen sorunum çözülmedi. Son 2 gündür cevap da vermiyorlardı. Bugün ise aşağıdaki cevabı verip konuyu kapattılar. Kısacası daha fazla yazmamam için konuyu sonlandırdılar.

Kurumsal ve de profesyonel bir firma olarak geçinen Hepsiburada'nın attığı son mesaj:

Merhaba,

136407278 no’lu siparişinizdeki Samsung Galaxy M20 32 GB (Samsung Türkiye Garantili) - 32 GB Koyu Gri ürünüyle ilgili fatura talebinizi aldık. Talebinizi çözüme ulaştırabilmek için birden fazla olmak üzere satıcı firma ile görüştük ancak firma faturanızı temin edemedi. Öncelikle bu sorun için özür dileriz.

Yaşanan aksaklığa istinaden size 100 TL tutarında bir hediye çeki tanımlıyoruz.

XXXXXXXXX kodlu hediye çekinizi altın, fotokopi, oto-lastik ve cep telefonu kategorileri hariç, bütün siparişlerde kullanabilirsiniz.

Hediye çekinize 1 iş günü içerisinde web sitemizde “Hesabım – Hediye Çeklerim” sayfasından ulaşabilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.

Bu nasıl bir saygıysa artık. Çek tanımlayıp sorunu örtbas ediyorlar.

Samsung Türkiye çağrı merkeziyle de görüştüm sabah. Onlar en kısa zamanda sorunu çözeceklerini söylediler, fakat HB'dan sonra onlara da pek güvenim kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordinary Story -- 21 Mart 2019; 14:37:4 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ordinary Story

21 Şubat 2019 tarihinde bu telefonu HB'dan sipariş geçmiştim. Telefon 6 Martta elime geçti. Buradaki herkese telefonları kargoya verildiğinde faturaları mail olarak gönderildi, fakat bana gönderilmedi. HB'da 8 Mart günü müşteri hizmetlerine durumu anlatan bir mesaj yazdım ve o günden bugüne kadar, yani 13 gün boyunca sayısız mesajlaşma trafiğine rağmen sorunum çözülmedi. Son 2 gündür cevap da vermiyorlardı. Bugün ise aşağıdaki cevabı verip konuyu kapattılar. Kısacası daha fazla yazmamam için konuyu sonlandırdılar.

Kurumsal ve de profesyonel bir firma olarak geçinen Hepsiburada'nın attığı son mesaj:

Merhaba,

136407278 no’lu siparişinizdeki Samsung Galaxy M20 32 GB (Samsung Türkiye Garantili) - 32 GB Koyu Gri ürünüyle ilgili fatura talebinizi aldık. Talebinizi çözüme ulaştırabilmek için birden fazla olmak üzere satıcı firma ile görüştük ancak firma faturanızı temin edemedi. Öncelikle bu sorun için özür dileriz.

Yaşanan aksaklığa istinaden size 100 TL tutarında bir hediye çeki tanımlıyoruz.

XXXXXXXXX kodlu hediye çekinizi altın, fotokopi, oto-lastik ve cep telefonu kategorileri hariç, bütün siparişlerde kullanabilirsiniz.

Hediye çekinize 1 iş günü içerisinde web sitemizde “Hesabım – Hediye Çeklerim” sayfasından ulaşabilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.

Bu nasıl bir saygıysa artık. Çek tanımlayıp sorunu örtbas ediyorlar.

Samsung Türkiye çağrı merkeziyle de görüştüm sabah. Onlar en kısa zamanda sorunu çözeceklerini söylediler, fakat HB'dan sonra onlara da pek güvenim kalmadı.
    Satıcı firma Samsung. Hepsiburada aracı firma. Faturayı Samsung düzenliyor. Aslında hepsiburada telefon satışı karşılığında kazandığı komisyon miktarının vergisini ödüyor fakat Samsung Türkiye düpedüz vergi kaçakçılığı yapmış yada sizin faturayı bulup gönderememiş. Faturasız ürün göndereceğini zannetmiyorum. Sizin faturayı arayıp bulacak eleman yok. Faturasız satış yaptıysa 100TL ile falan kurtaramazlar. Bence hepsiburada ya helal olsun 100 lira cebinden ödüyor.

Paketin üzerinde Taşıma İrsaliyeniz vardır, bu irsaliyenin karşılığında mutlaka bir fatura var. Siz hepsiburada ya değilde Samsung Türkiye ye irsaliye numaranız ile başvurup kaşılığı olan faturayı bulmalarını isteyin. Telefon garanti kapsamında olması için fatura şart.

Bence ayıp, hepsiburada'nın değil Samsung Türkiye'nin.

• G.gidiyor günün fırsatında sepette 100 tl indirimle 1499 TL olmuş. 100 TL de chip para veriyor 1400 e geliyor telefon. Ay sonu eşimin doğum günü ona almayı planlıyordum. Biraz daha beklesek mi, hediye çek falan çıkar mı acaba?

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.