Şimdi Ara

N11 'Sallamatik Puanları İle Kargo Ücretsiz Neler Alınır?' Paylaşım Konusu *Günde Maximum 33 Puan* (211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.712
Cevap
100
Favori
185.705
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu sallamatiği hangi saatte sallarsak en yüksek puanı veriyordu ?
  • SoSeriouS kullanıcısına yanıt
    11.11
    23.11
  • 1 dakika içinde maximum hesapttan maximum sallama sayısına ulaşmak için bir yöntem geliştirdim.
    lakin, ROOT ve titanium backup uygulamaları gerekiyor.

yapılacak işlem ise.
    n11 uygulaması için çoklu profil etkinleştirip her mail adresini bir profile kaydetmek.
    bu sayede giriş çıkış yapmamıza gerek kalmıyor. titaniumbackup'tan 1 tıkla veri değişimi yapıp diğer mail adresine geçiş yapmış oluyoruz..

bu sayede tahminimce sallama süresine bağlı olarak ortalama 10 tane hesabı sallayabiliriz diye tahmin ediyorum..

eğer telefonunuzda "app kill" yapabiliyorsanız 10 sallama garanti :)
  • benim 1 dk da rekorum 4 hesap. sizin dediğinizi denemek isterim fakat root app kill bunlara fransızım
  • Bu sabah 11.11 de uykulu uykulu 6 hesap salladim bu yontemle :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam yapamadim ben ya internetten de arastirdim. Olmadi.
    Bi yardimci olsan...

• quote:

Orijinalden alıntı: SoSeriouS

1 dakika içinde maximum hesapttan maximum sallama sayısına ulaşmak için bir yöntem geliştirdim.

yapılacak işlem ise.
    n11 uygulaması için çoklu profil etkinleştirip her mail adresini bir profile kaydetmek.
    bu sayede giriş çıkış yapmamıza gerek kalmıyor. titaniumbackup'tan 1 tıkla veri değişimi yapıp diğer mail adresine geçiş yapmış oluyoruz..

bu sayede tahminimce sallama süresine bağlı olarak ortalama 10 tane hesabı sallayabiliriz diye tahmin ediyorum..

Aynı telefonla aynı ip'den sallayınca n11'in ortak hesapları tespit edip bloke koyma ihtimali ortaya çıkmıyor mu?

Bu yöntem haricinde bir dakikada üç-dört hesaptan sallayanlar da hesaplarına bloke konulması sonucu ile karşılaşmadılar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: carpediem2012

quote:

1 dakika içinde maximum hesapttan maximum sallama sayısına ulaşmak için bir yöntem geliştirdim.

yapılacak işlem ise.

Aynı telefonla aynı ip'den sallayınca n11'in ortak hesapları tespit edip bloke koyma ihtimali ortaya çıkmıyor mu?

Bu yöntem haricinde bir dakikada üç-dört hesaptan sallayanlar da hesaplarına bloke konulması sonucu ile karşılaşmadılar mı?

öyle bişey varsa eğer mobil veriyi kapatıp açarak 3 saniyede IP değiştiririz :)

• talep hayli yüksek oldu.. müsait bir zamanda bu iş için video çekeyim.
  • quote:

talep hayli yüksek oldu.. müsait bir zamanda bu iş için video çekeyim.

4 gozle bekliyoruz hocam...

• Adamlar aşmiş artik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben en fazla 3 hesap sallayabiliyorum

Artık musait olsanız hocam ya :)
    Sallasak artık. Bekliyorum lütfen...
  • adam mailinize 1 yıllık bitdefender total 2014 gönderiyor. fiyat 5 TL ne kadar güvenilir bilmiyorum...

http://www.n11.com/bitdefender-total-security-2014-1-pc-1-yil-P31347194
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro26

Artık musait olsanız hocam ya :)
    Sallasak artık. Bekliyorum lütfen...

root edilmiş telefon ve titanium programı yüklü olsun tabii n11.com uygulaması da.

titanium programını aç, Genel Görünüm sayfasında aşağıda ->profil oluşturmak/değiştirmek için dokunun<- yazan yere gir istediğin kadar profil oluştur. Yedekleme Geri Yükleme sayfasında n11 uygulamasını bul ve üzerine basılı tutup çıkan menüden "bu uygulama için çoklu profili etkinleştir" yap. n11 uygulamasını aç mailin ve şifrenle giriş yap. şu anki aktif profiline işlenir bu veriler. n11 uygulamasından çıkış yap sonra titanium programını açıp yine genel görünüm sayfasında oluşturduğun diğer bir profile geç. aktif profilin değişmiş olacaktır. tekrar n11 uygulamasını aç senden giriş için mail ve şifre isteyecektir. diğer kullanıcı hesabınla gir. bu mailin de titaniumdaki diğer profile işlenecektir. bu şekilde her profil için ayrı kullanıcı girişleri yapacaksın. sonrasında sadece titaniumdan profil değiştireceksin ve n11 açacaksın, n11 otomatik olarak diğer mailin ve şifrenle girmiş olacak. bu olay tek tek elle veri silerek de yapılır. titanium biraz daha pratikleştiriyor işi. n11 ip takip ediyorsa veriyi kapat-aç yaparak ip değiştirip tekrar her profil için yeni ip ile girmek gerekir. titanium'daki profil olayı yakınlarınızla aynı telefonda oynadığınız ve istatistiklerinizin karışmasını istemediğiniz oyunlar vb için de kullanılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marxx -- 5 Kasım 2014; 18:29:32 >

• 520 puanim var oneri istiyorum dostlar

• Hala 33 mu veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

Hala 33 mu veriyor

Evet.

• 5 tl mobil çek gelmiş kargo ücretsiz ne alabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: poet3333

5 tl mobil çek gelmiş kargo ücretsiz ne alabilirim?

GALAXY S4 KAPAK VARDI
  • 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.