Şimdi Ara

N11 'Sallamatik Puanları İle Kargo Ücretsiz Neler Alınır?' Paylaşım Konusu *Günde Maximum 33 Puan* (210. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.712
Cevap
100
Favori
185.705
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yanlisiniz var sanirim. Ben de ayni durumu yasadim ve puanlar geri iade edilince hepsini tekrardan kullanabildim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    sizin süresi bitmemiştir hocam büyük ihtimalle ben bi kaç kez yaşadım bu olayı alışverişim iptal edildi ve süresi aldığım gün dolan puanlarımı kullanamadım malesef.
  • yagmur2780 kullanıcısına yanıt
    Hocam suresi bitmisti eminim. Sistemmi degisti acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    o zaman sistem ya sizde hata yapmış yada bende
  • Deneme yaptım şuan kullanılıyor fiyattan düşüyor ama

Alacak bişey bulamadım

6 tl puan var

Yarım kilo çay

Bulaşık deterjanı

Kargo ücretsiz yok

Ama puanları bugün kullanmazsam yarın silinecek sanırım

Son kullanma tarihi ne bakıyorum kalan gün sıfır yazıyor çoğunun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yscyln

Deneme yaptım şuan kullanılıyor fiyattan düşüyor ama

Alacak bişey bulamadım

6 tl puan var

Yarım kilo çay

Bulaşık deterjanı

Kargo ücretsiz yok

Ama puanları bugün kullanmazsam yarın silinecek sanırım

Son kullanma tarihi ne bakıyorum kalan gün sıfır yazıyor çoğunun

Evet gece 12 de gecersiz oluyorlar.

• Sallamatik puanları kaç gün geçerli acaba?

• 30 gün geçerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -mhsn- -- 24 Ekim 2014; 20:49:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -mhsn-

30 gün geçerli.

Teşekkürler.

• Arkadaşlar, n11.com mağazaları hakkında konu açmak istiyorum. Sorunsuz ve sorunlu alışveriş yaptığınız mağazaları konuya ekleyeceksiniz ve bende ilk mesajda düzenli ve güncel bir liste oluşturacağım.

Böyle bir konuyu sıcak fırsatlara açarsam kaldırılır gibi geliyor. Nereye açmamı önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 24 Ekim 2014; 23:30:24 >
    İyi olur aslında dostum.
    Ama sıcakfırsatlar da siler yöneticiler.
    Çek kupon bölümü olabilir gibi. Ama yinede karar senin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Arkadaşlar, n11.com mağazaları hakkında konu açmak istiyorum. Sorunsuz ve sorunlu alışveriş yaptığınız mağazaları konuya ekleyeceksiniz ve bende ilk mesajda düzenli ve güncel bir liste oluşturacağım.

Böyle bir konuyu sıcak fırsatlara açarsam kaldırılır gibi geliyor. Nereye açmamı önerirsiniz?

Nereye açılması gerektiğini bilmiyorum ama kesinlikle çok iyi düşünmüşsünüz.

• Sıcak fırsatlarda olsa iyi olurdu çünkü gözümüzün önünde olurdu en azından.

Yani öyle mağazalar var ki belki 20'den fazla ürün almışımdır ama en ufak bir sorun yaşamadım. Bazıları da var adama lanet ettiriyor resmen. Teşhir ürünü ayakkabı gönderen mi dersin, çakma olduğu halde parfüme orjinal diyen mi.. Tamam geri gönderip hallediyorsun işini ama neden böyle yapıyorlar? Hem onlar hem biz uğraşıyoruz. Demekki müşteri ya yutarsa diye habire gönderiyorlar dandik ürünleri.

Orjinal diye çakma parfüm aldığım ilana ne derece dehşet bir yorum yazdıysam onlarca olumlu yorumu hiçe sayıp satıcı ilanı kaldırıp yeniden koydu. Sırf benim attığım yorum gözükmesin diye.. Çünkü bu onların tek kurtuluş yolu.

Bu bölümün yetkilisi kim acaba adminlerden? Bileniniz varsa çağıralım da el atsın konuya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 25 Ekim 2014; 0:12:08 >

• Tamamen hak veriyorum dostum.
    Bölüm yetkilisi kim bilmiyorum ama DENİZCİSERKAN isimli yöneticinin sıcak fırsatlarda baya bi mesajını gördüm.
    Etiketledim. Umarım ilgilenir.
  • Tamamen hak veriyorum dostum.
    Bişey alacak oluyorum, acaba hangi satıcıdan alsam kaygısı başlıyor.
    Bi alışverişte sıkıntı yaşamak, insanı ister istemez strese sokuyor.
    Tecrübelerimizle N11 de iyi bir referanslı dükkan/magaza konusu oluştururuz.

İlgilenen yöneticiyi tam olarak bilmemekle beraber,
    DENIZCISERKAN isimli arkadaşı Sıcak fırsatlar bölümünde bir çok mesajını görmüştüm.
    Belki o bize yol gösterebilir.
    Bide kayaballi diye bi arkadaş vardı sanırım
  • Maestro26 kullanıcısına yanıt
    Sayfayı yenileyince 2. mesajını gördüm. Görmesem ben çağırcaktim az kalsın. Eline sağlık bekleyelim bakalım.
  • Merhabalar,

Konu Dışı yada Konu Dışı özel bölümüne açabilirsiniz, amaç paylaşmak ise o bölümde de paylaşabilirsiniz.

Sıcak Fırsatlar bölümü zaten site yada satıcı, dükkan tanıtımları için değil.
    Üstelik konu açıldığında birinin övdüğü satıcıya diğeri sövünce yine tartışma çıkacak.
    Fazla olumlu yorum yazınca site sahibi yada çıkarı olmakla itham edilen kullanıcılar olacak.

Ayrıca site yazılınca; şu ürünün hangi satıcıda bulabilirim soruları, bu konuda hangi satıcı güvenilir soruları vs. olacak.

Bu bölüm sadece ürünlere ait fırsatların paylaşılması içindir.

İyi forumlar,
  • arkadaşlar bu konuda paylaşılmıştı bulamıyorum.. ücretsiz kargo ürünlerin tek listede görüldüğü bir link paylaşılmıştı.. yardımcı olur musunuz?
  • nabiaga kullanıcısına yanıt
    http://www.n11.com/arama?srt=PRICE_LOW&isf=true

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yagmur2780 kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam
  • 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.