Şimdi Ara

n11 sahtekarlara destek veriyor (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
332
Cevap
6
Favori
25.733
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
228 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: n11

Merhaba i90tekmen,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com

Siz bu işi bırakın, geçen çözüm merkezinizden bir bayan aradı kabul edilmeyen iadem için, güya sorunumu çözecek, kadın yanımda olsa beni dövecek. Neyse ki Allah korkumuz var edebimizi koruduk. N11 hiçbir zaman müşterisinin yanında olmadı bundan sonra da olmayacak. 10TL kupon vermekle müşteri memnuniyeti sağlanmıyor. Ben siparişime 10TL fazla vereyim adam gibi müşterinize sahip çıkın ya da bu işi hiç yapmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi confuest -- 13 Temmuz 2017; 11:37:16 >

• n11 den anca pil alınır. o da çin malı sahte çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nako8 -- 13 Temmuz 2017; 12:21:3 >
  • AKP nin oyunlari iste.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sahte üründe niye n11'e, gittigidiyora şikayet ediyorsunuz ki?

Yapacağınız tek şey sahte ürün markasını satan kişiyi orjinal firmaya şikayet etmeniz Daha çabuk halledersiniz.
  • N11 mağazası olan biri olarak emin olun sorun yaşanan mağazalar kadar sorun yaşatan kötü niyetli müşteriler de mevcut.
    Mesela ilandaki ürünü yolluyorsunuz kargo ulaştıktan sonra almak istediğinden vazgeçtiğini bildirip, buraya kadar yasal hakkı fakat aynı ürünün kullanılmışını iade edenler mi desem, yoksa paket içeriğinden parça alanı mı desem mutlaka kendini akıllı sanan çürük elmalar çıkıyor.

N11 kontrol panelinde yorum sildirme gibi bir ayar mevcut değil kargodan kaynaklı kötü yorumlar halen benim mağazamda mevcut.

N11 komisyonları değiştiği için bazı mağazalar kelime oyunları ile eksik veya teşhir ürün göndererek daha çok kazanç elde etme peşinde oldukları bir gerçek ne yazık ki
  • şimdi n11 e bu konunun linkini atarak hesabımın silinmesini talep edeceğim. yoksa bunlar kendi çalar kendi oynar böyle rezillik olamaz
  • n11 den ürün aldım kutusu bozuk olarak geldi .. şikayet , iade, telefon vs hiç sonuç vermedi n11 de aynı tas aynı hamam.. n11 den çöp bile almam artık..
    n11 den ürün alacaklar diğer siteleri iyice araştırsın kesinlikle daha avantajlı yerler bulacaklardır..

Ey N11 efendi sadece ürün satmakla iş bitmez.. sattıgın malın arkasında duramayacaksan sende inşallah batarsın daha önceki benzerlerin gibi..!!
  • Gittigidiyor'da dolandırılıp cevap alamadım.

• GG tek geçerim yıllardır üyesiyim hiç bir sıkıntı yaşamadım 300 kusur alışverişte. Bir kere uyanığın birisi tokatlamaya çalıştı bozuk Laptop u göndermiş bana kargo ücretini ödedim açtım açılmıyor bir saat sonra açıldı bu sefer de paso kapanıyor direk geri gönderdim almam filan dedi müşteri hizmetleri hemen araya girdi sorunu çözdü. 20 desilik ürüne 70 desi yazdırıp yolladım gitti kargo yu fahiş fiyatla ödedi ohhh olsun canıma değsin.

• Bu zamana kadar alışverişlerimin %90'ını n11 üzerinden yaptım hiç pişmanlık yaşamadım mağdur da olmadım yorumları görünce şaşırdım doğrusu..
  • N11 alışverişlerimde bir sorun yaşamadım ama şu yorumları görünce artık bir kez daha düşünürüm ne de olsa başka siteler de var oralardan da alınabilir.

• hala copy paste yapıyor, adamı delirtir. bunlardan alışveriş yapacağınıza gidin şu kamboçyalı işportacılardan alışveriş yapın daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blekwolf -- 13 Temmuz 2017; 15:52:45 >
  • Merhaba n11,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

• N11 ve GG, çakma ya da kaçak ürün satanlar için cennet

Bluetooth kulaklık aldım, fatura yok, bu nasıl ticaret? Yurtdışında kendime aldım, kullanmadım, sattım diyor satıcı, yalan

Çalmadığın ne malum, yurt dışı faturasını yolla birader, yok

• Çok haklısın ama bu tarz ürünlerin görülmeden alınmayacağı kanaatindeyim

• Merhaba N11,

Müşteri memnuniyeti ve müşterilerle iletişim konusunda size eğitim vermek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, herkese açık mesaj olarak iletmeniz halinde ilgili üyelerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com

• quote:

Orijinalden alıntı: DoubleJift

Hala otomatik cevap veriyorlar çok ilginç bi firma şu kuponları olmaza hayatta alışveriş yapmam 10-15 tl ucuza almak hoşuma gidiyor :D

ya kuponlar da fasa fiso gibi niye dersen satıcının original mağazasından alış-veriş yapmayı denersen n11 den daha ucuza zaten aklmış oluyorsun n11 komisyonu ile pahalıya geliyor ürünler
  • ben de gg den moser tra makinası almıştım. ürün 3 ay sonra bozukdu. servise götürdüm. sahte çıktı.

satıcıya mesaj attım, sahteliğini kabul etti.

müşteri hizmetlerine durumu belirttim, mesajlarıma bakın, sahte ürün sattığini kabul ediyor en azından bu ürünü satıştan kaldırın dedim.( satıcının 200 den fazla ürün ilanı vardı) kaldırmadılar.

bu yaptığınız dolandırıcıya mekan sağlamaktır, şikayetimi ilgili mercilere ileteceğim dedim. satıcı ile olan meajlaşmalarımı sildiler.

daha sonra durumu bilim teknoloji bak, maliye , ekonomi, bimer ,babakanlık gibi mercilere bildirdim.

sonuç sıfır.

bu olay 4 yıl önce oldu. satıcı %100 orjinal diyerek sahte ürün satmaya devam ediyor.

ne satıcıya ne bu ürünlerin satıldığı platformlara bi ceza yok.
  • İste bu yüzden şahıs satışları olan sitelerden alışveriş yapmam. 3 5 fazla verir sağlam siteden alırım.

• Sanırım retail mağazalarda da markalaşmanın önünü açmaya çalışıyor bu n11.

Aslında iyi de olur...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.