Şimdi Ara

n11 saat 11'i bekleyin kampanyası (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
8
Favori
7.547
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Orijinalden alıntı: BUGATTI

90 liraya lumberjack deri bayan çizme kaçmazdı kaçmadı, haber veren arkadaşa teşekkürler

hocam lumberjack in eski italyan lumberjack olmadığını flo nun satın alarak kendi ayakkabılarını ürettiğini bilerek almışssınızdır umarım

Bi türlü hatırlayamıyordum.. saol bilgi için :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: masterap

quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

İthalatçı garantili olması dışında güzel

ersa casionun resmi distribütörü değil miydi ?

güzel ürün
    n11.com üyesi - 04.01.2016
    ürün güzel estetik hoş garantili faturalı geldi satıcıya titiz kargoda iyi . yalnız kordon casionun orijinal ürünü değil gibi bölmeler arası boyasızdi saatciye gösterdim koskoca casio böyle bir hata yaparmi sence ? dedi bana. Yanlışım olmasa kordona garanti vermiyorlar
    Bu yorumu faydalı buldunuz mu?Evet (2)Hayır (0)

• quote:

Orijinalden alıntı: Mytohology

quote:

Orijinalden alıntı: Maktoyu

quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

PROFİLO CMG140DTR ÇAMAŞIR MAKİNESİ fiyatı iyi....

http://urun.n11.com/camasir-makinasi/profilo-cmg140dtr-camasir-makinesi-9kg-1400devir-P34323034

hesabımdaki %10 çeki denedim bu üründe geçerli 1189a düşüyor. bence güzel fırsat

Merhaba.
    Resimde "Kata Teslim" demişler dikkatimi çekti.
    Normalde çamaşır makineleri kata teslim edilmiyor mu?

Bazı kargo firmaları apartman içinde taşıma zorunluluğumuz yok. Apartman girişine bırakıp gideriz diyebiliyor.

Gerçi bunun garantisini firma nasıl veriyor onu da anlamış değilim. Hele ki böyle kargo firmalarıyla.

• adanaliboy kullanıcısına yanıt
    böyle tüketicilere müstahak ne diyeyim.. kelime oyunu yoksa ilanda ersa resmi distribütörmüş.. artık nasıl bi tüketici ise fatura ve garantiyi gibi zorunlu şeyleri övüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: masterap

böyle tüketicilere müstahak ne diyeyim.. kelime oyunu yoksa ilanda ersa resmi distribütörmüş.. artık nasıl bi tüketici ise fatura ve garantiyi gibi zorunlu şeyleri övüyor

Benim anlasmadığım kısım başka.. kordonu orjinasl değil intibağı var.. Hatta saatçi de aynı şeyi imağ etmiş.. Olumlu mu olumsuz mu

• elimde n11'den %5 indirimli hesap var isteyene ücretsiz kullandırtabilirim. bu sayede %10 indirim kodu elde edeceğim.
    veya %10 hesabı olup verecek olan varsa onu da alabilirim.
  • fiyatlar önce şişirilip sonra indirim yapılmış gibi gösterilmiş hatta daha zamlı ne zamandır takip ettiğim bir casio saat vardı şuan 100 lira zamlı yemiyor efendim artık millet çöpe at geç
  • rock3r kullanıcısına yanıt
    Kuponlarda yükselme olayı 31 aralık itibariyle bitti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hp bilgisayarın ekran kartı kaç gb paylaşımlı yazıyor
  • Arkadaşlar %10 çek nasıl bulabiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://m.n11.com/lumberjack-216402-kadin-cizme-3-farkli-renk-secenegiyle-P91269945 lumberjack bayan botu hakkında bilgusi olan varmı? Hanıma almayı düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blgrçoban

Go pro hero 4 session 800 lira yazıyor paylaştığınız sayfanın aşağılarında gördüm. bu ürün neden bukadar uygun fiyata gidiyor ? Tamam 4k video çekemiyorda youtube da izlediğim tanıtım videoları efsane olmuş bu fiyatta yada üründe bir sıkıntı var sanırım.

( aksiyon kamerası almak istiyorum mikrofonu falanı filanı en kolay kullanım nasıl olur su geçirmezlik net video çekimi lazım. Adrenalin kanalı açma düşüncem var. Orada kullanacağım. Bilgisi olan yazsın. )

Ürün bu :http://m.n11.com/gopro-hero4-session-aksiyon-kamerasi-P73888605

1800küsür verip hero 4 black alsam bundan farklı yanı ne olur 4k harici bana. Ciddi anlamda pek anlamıyorum. Evde canon 650d var fotoğrafta okeyde video çekiminde iş farklı boyuta geldiği için soruyorum. Cidden çok cahilim bu konuda.

bende hero var hero sılver 4 var ık tane gopro cıhazım var
    bu model ılk cıktıgında 1400 cıvarındaydı ve bır anda dustu nedenını bılmıyorum ama bu fıyata kacmaz kupon vs 700 tlden daha asagıya alırsınız...

• quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

quote:

Orijinalden alıntı: Blgrçoban

Go pro hero 4 session 800 lira yazıyor paylaştığınız sayfanın aşağılarında gördüm. bu ürün neden bukadar uygun fiyata gidiyor ? Tamam 4k video çekemiyorda youtube da izlediğim tanıtım videoları efsane olmuş bu fiyatta yada üründe bir sıkıntı var sanırım.

( aksiyon kamerası almak istiyorum mikrofonu falanı filanı en kolay kullanım nasıl olur su geçirmezlik net video çekimi lazım. Adrenalin kanalı açma düşüncem var. Orada kullanacağım. Bilgisi olan yazsın. )

Ürün bu :http://m.n11.com/gopro-hero4-session-aksiyon-kamerasi-P73888605

1800küsür verip hero 4 black alsam bundan farklı yanı ne olur 4k harici bana. Ciddi anlamda pek anlamıyorum. Evde canon 650d var fotoğrafta okeyde video çekiminde iş farklı boyuta geldiği için soruyorum. Cidden çok cahilim bu konuda.

bende hero var hero sılver 4 var ık tane gopro cıhazım var
    bu model ılk cıktıgında 1400 cıvarındaydı ve bır anda dustu nedenını bılmıyorum ama bu fıyata kacmaz kupon vs 700 tlden daha asagıya alırsınız...

Teşekkür ediyorum bilgi için çok araştırdım bende aldım 1 adet hocam. Yurtdışı fiyatlarıyla aynı fiyata geldi diyebilirim.

• Blgrçoban kullanıcısına yanıt
    iyi ercıh olmus bende merak edıyorum bu cıhazı gelınce kısa bır yazı yazarsınız artık bendemı alsam :)
  • Cat bot gerçek mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O gopro ya pil dayanmaz cok kucuk.. normal hero ya pıl yetısmıyordu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

iyi ercıh olmus bende merak edıyorum bu cıhazı gelınce kısa bır yazı yazarsınız artık bendemı alsam :)

Yazarım hocam ne demek :) kanal oluşturmayı düşünüyorum şimdi bilgisayar bakmaya başlayacağım :) videolu inceleme bile yaparım bir gelsin ürün :)

• Tam da çamaşır makinesi almayı düşünüyordum.Profilo CMG140 1039 TL'ye geldi %25 ile.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.