Şimdi Ara

▓N11 n11_Bonus Kampanyası (16 Ekim-15 Kasım) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
5
Favori
4.035
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alisveris yapacak para yok. Bu kadar zamma maas dayanmiyir.

Hayat kisa kuslar ucuyor, maas ayin 16'sina kalmadan bitiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: needacar

11.11 defteri benim için kapanmıştır. Telefon almayı düşünüyordum, yurtdışından alacağım. Alacağım telefonun fiyatları da günden güne artırılıyor zaten. Güle güle canım.

nasıl alabiliriz yurtdışından ? alacağım telefon 400 tl - burada 800 tl
  • garanti artık paracard ı puan kampanyaları dışında bırakmaya başladı.hem nakit öde hem puan yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kampanya 15 kasıma kadar sürdüğüne göre 1 müşteri 1 kere faydalanıyorsa,11.11 indiriminde tekrar bonus kartla puan kazanamayacak anlamınamı geliyor.

• Rezillik ! Ben 3-4 tane banka ile anlaşırlar diyordum ama Doğuş grubu yedirir mi hiç o kadar para akışını başka bankaya !
  • Yurtdışına gitme ihtimalim var, olmazsa arkadaşa aldıracağım.

• Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 75 TL N11 bonus kazanabilecektir. Bonus yüklemesi için kampanyaya katıldıktan sonra yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır.

ARKADAŞLAR KAMPANYAYA KATIL DEMİŞTİM. GEÇENLERDE DE KUPON SATIN ALDIM 1 TL LİK. ŞİMDİ GÖRDÜM İLK ALIŞVERİŞ DİİKATE ALINACAKTIR DİYOR YANİ BENİM 11.11 DE ALACAĞIM ÜRÜNDEN PUAN GELMEYECEKMİ YANİ O ZAMAN ÇÖP OĞLU ÇÖP OLDU. YAPACAK BİŞEY YOK.
  • Arkadaşlar merhaba. 500 TL lik ürün aldım 50 TL puan kazandım. bugün satıcı aradı elimde yok iptal edelim. şimdi haliyle 50 TL puan da yandı. ama başka satıcıdan tekrar sipariş vereceğim. 50 TL puan silinir mi? başına daha önce gelen var mı?

• enorton E kullanıcısına yanıt
    PUAN İPTAL EDİLİR YENİ ALIŞVERİŞ YAPARSANIZ TEKRAR PUAN YÜKLENİR
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruhha

sadece ilk alışveriş dikkate alınır diye açıklama düşülmüş.. böyle durumlarda almafan önce satıcı ile irtibata geçmek gerek..

• acaba 11.11 deki çeklerle bu kampanya birleşiyor mu?

• Kampanya tarihlerinde once kucuk bir meblag alisveris yaptiktan sonra 1000 tl ustu alisveris yapip 75 tl kazandiniz mesaji gelen var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ibo3182

quote:

Orijinalden alıntı: ruhha

sadece ilk alışveriş dikkate alınır diye açıklama düşülmüş.. böyle durumlarda almafan önce satıcı ile irtibata geçmek gerek..

aynı sorun bende de var ürünü ben kendim iptal ettim satıcının onaylamasını bekliyorum. şimdi tekrardan sipariş geçsem bonusu yükler mi Garanti bankası?
    bence yüklenmesi lazım. Bilen birisi cevaplarsa memnun oluruz.
  • 15 kasımdan sonra hangi banka kampanyası olacak bilgisi olan var mı? Müşteri hizmetlerinden bilgi alamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keskin98 -- 13 Kasım 2017; 18:2:32 >
  • kaazto28 K kullanıcısına yanıt
    g. pay ile aldıysanız, açıklama çok net..muhtemelen vermeyecek.

bn aldığımda anında ekranda 75 tl bonus kazandınız diye yazı çıkmıştı.. sizde çıktıysa yapacak bişi yok..

tabi en doğru bilgiyi mh den alabilirsiniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: phantasm

Kampanya tarihlerinde once kucuk bir meblag alisveris yaptiktan sonra 1000 tl ustu alisveris yapip 75 tl kazandiniz mesaji gelen var mi?

g. pay dan kampanyaya katılmayıp. g. pay ile ödeme yapmadıysanız sıkıntı olacağını sanmıyorum..

• phantasm P kullanıcısına yanıt
    Var. 1 tl 1 tl, 11 tl, 5 tl, 10 tl, ve 333 tl kupon ödemelerini garanti pay ile yaptım. daha sonra kampanya günü 1000 tl üzeri alışveriş yaptım ve 75 tl bonus kazandınız yazıyor.
  • haacar kullanıcısına yanıt
    Çok tesekkurler. Merak ettigim buydu.

• 15 kasımdan sonraki n11 banka kampanyasını bilen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: superhead

15 kasımdan sonraki n11 banka kampanyasını bilen varmı?

https://forum.donanimhaber.com/n11-parapuan-kampanyasi-16-30-kasim--129899436

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.