Şimdi Ara

▓N11 n11_bonus Kampanyası(1-15 Mayıs) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
7
Favori
6.443
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: st1989

hocam selam
    n11 in sitesinde mobil uygulamadan alışveriş yapılması lazım diye bir ibare var.
    sizde denediniz mi normal siteden?

Alıntıları Göster
    Evet normal siteden alışverişi yaptım, hem bonus flaş'ta hem de avantajix'de gözüküyor.
  • İşlemi yaptım bonus kazandınız bilgisi geldi ama iptal etmem gerekiyor. Benzer fiyata tekrar alışveriş yapacağım. Açıklamalarda ilk işlem dikkate alınır diyor. Bonus yatmama durumu olur mu işlemi ilk işlemi iptal edip tekrar yaptığım için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kazanılan bonus n11 de altın alımında kullanılıyormu
  • n11 de satıcıyım dedim ramazanda kupon filan dağıtırlar bizde bir kampanya yapar satış yaparız ama dağıttıkları kuponlar süpermarkette geçerli değil, ramazanda millete araba lastiğimi lazım gıdamı lazım, sözüm ona kampanya yapıyorlar, bakalım artık kendimizce bişeyler yapmaya çalışacağız,
  • Arkadaşlar işlem provizyon da iken kampanyaya katılım yaptık. Acaba bonus gelir mi? Tecrübeli arkadaşlar varsa, cevaplarını
    bekliyorum.
  • DramaYoLLaRI D kullanıcısına yanıt
    BonusFlaş uygulamasından alışverişin yansıyıp yansımadığını kendiniz de görebilirsiniz.
  • mct2002 kullanıcısına yanıt
    Şuan kazanmış gözükmüyor hocam. Provizyondan düştükten sonra acaba kazanırmıyım diye merak ediyorum?
  • crackerss1982 C kullanıcısına yanıt
    Hayır

• arkadaşlar kart bonusu ile n11 kupon kulanasam ikisi kullnılırmı 75tl bonus 50tl n11 indirimim var
  • Evet kullanabilirsin
    -------

bu arada gittigidiyordan gelen bonuslar n11 de kullanılıyor garantipay ödeme kısmında gözüküyor..

n11 de gelenide gittigidiyorda kullanabiliriz sanırım
  • DramaYoLLaRI D kullanıcısına yanıt
    Değişmediyse gelmez hocam.iptal edip tekrar alın.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

Evet kullanabilirsin
    -------

bu arada gittigidiyordan gelen bonuslar n11 de kullanılıyor garantipay ödeme kısmında gözüküyor..

n11 de gelenide gittigidiyorda kullanabiliriz sanırım
    gittigidiyorunki farklıydı n11 deki sadece n11 de .Saçma bir bonus işte
  • uygulamadan yaptım 75TL kazandınız dedi. Sanırım puan sadece n11'de geçerli.
  • BlackMon B kullanıcısına yanıt
    Her yerde geçen bonus olduğu için normal. Ama şu n11 bonus olayı iyice sıktı, sadece n11 de geçiyor sipariş iptalleri falan sıkıntı oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sarıkız süt veriyor mu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrekarataş

n11 de satıcıyım dedim ramazanda kupon filan dağıtırlar bizde bir kampanya yapar satış yaparız ama dağıttıkları kuponlar süpermarkette geçerli değil, ramazanda millete araba lastiğimi lazım gıdamı lazım, sözüm ona kampanya yapıyorlar, bakalım artık kendimizce bişeyler yapmaya çalışacağız,
    kestane şekerine devammı kardeş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghost_41

uygulamadan yaptım 75TL kazandınız dedi. Sanırım puan sadece n11'de geçerli.
    puan kullanım tarihi teeee 1-15 hazıran

• Bu kampanyadan ödülü yüklenmeyen var mı? Ne kampayalarda görebiliyorum artık ne de yatan puan var.
  • forever54 kullanıcısına yanıt
    Kampanyalarda görünmüyor ama dönemi içine yansıdı. Hatta kullandım.

N11'de alışverişi tamamla deyip kart bilgilerini girerek puan sorguladığınızda hala görünmüyorsa bir sıkıntı var demektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: forever54

Bu kampanyadan ödülü yüklenmeyen var mı? Ne kampayalarda görebiliyorum artık ne de yatan puan var.
    Bonus flaş da firma bonuslarında görünmüyor mu?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.