Şimdi Ara

n11 mobil-alisveris-indirim 17 – 18 Ocak 2015 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
311
Cevap
8
Favori
13.597
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ilk defa mobil alışveris yapanlar +5tl indiriminden de yararlanabilir mi acaba? Bilgisi okan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 160 liralık alısveriş yapmayı düşünüyorum bugun %15 ve mobilin yanına bkm ekpres yada kart kampanyası var mı 3-5 lirada ordan alsak :)
  • %15 vardır ücretsiz verilecektir

kargo geldimi üründe sorun yoksa hesabımı geri alırım arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Müdür42 -- 17 Ocak 2015; 13:43:58 >
  • Ya mobilden nasil taksit yapiliyor.

• %15 indirim kuponu olan varsa alabilirim. İşlem tamamlandi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ubak06 -- 17 Ocak 2015; 14:37:18 >
  • n11de puan ile ödeme yapabiliyormuyuz Mobilden göremedim.

• Edit:
    Bulundu sağolsun çorumdalar.geri dönüş yapamadığım arkadaş varsa kusura bakmasin.
    @müdür42 teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diabrek -- 17 Ocak 2015; 19:33:36 >
  • % 15 için pim atınız.
  • %15 verebilecek var mıdır?
  • %15 olan iki hesap lazim. Hesabini verecek arkadaş 30 ar dan 60 tl kupon kazanir ben de evimin son eksigi ütü ve süpurgeyi almış olurum. Düşünen arkadaşlar pm atarsa sevinirim.

Dip not: Ben böyle yazdım ama bu 25 tl indirim ile %15 lik kupon küçük ev aletlerin de geçerli mi. 25 tl düsüyor ama %15 den emin değilim.

ekleme 1:http://www.n11.com/homend-dustbreak-1215-elektrikli-supurge-P34052077 linkte ki ürünü forumdan #bsn33 nickli arkadaşın hesabı ile 146 tl ye aldım.

ekleme 2:http://www.n11.com/blue-house-bh355si-panzer-digital-buhar-kazanli-utu-2400watt-P43452796 linkteki ürünü de #bombjack nickli arkadaşın hesabı ile 147 tl ye almış oldum. toplam da 2 ürün bana 293 tl ye geldi. iki arkadaşa da 30 tl lik kuponları hayırlı olur umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IdeliyMAGEI -- 17 Ocak 2015; 17:55:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 4 adet Continental 205/55 R16 91T TS 850 Conti Winter Kış Lastiği toplam 676 tl ye geldi.tanesi 225 ten 169 tl ye üştü haber veren arkadasa teşekkürler iyi indirim oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: xantorus

bebek bezinin linkini atarmısınız ?

Bebek bezi inde 150-25 olmuyor sabah oluyordu?

• N11 hesabı askıya almış
  • n11 % 15 hesabımı kullandırabilirim ödemeyi kendi kartımdan yapmak şartıyla ilgilenen arkadaşlardan mesaj bekliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • % 15 indiimli hesap ücretsiz kullandirilir..

• quote:

Orijinalden alıntı: collierim

Prima premium care 4 numara 25+%15 ile 45 kuruşa geldi. Iyi de oldu
    Mavi aylık paket de 37,5 kuruşa geliyor.

premium care hangi satıcıdan aldınız?supermarket geçerli değil yazıyor benmi bulamadım
  • %15 indirimli hesap kullandırta bilirim arkadaslar :)

• arkadaşlar mobildeki ödeme ekranında sadece bkm ilemi ödeniyor ?
  • yazıcılarda geçmiyor
  • 149tllik bi urun almak istiyorum ama indirimden yararlanmak icin 150 olmasi gerek. 1 tlye sepete ne ekleyebilirim. Nasil yapabilirim yardimci olabilecek var mi ?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.