Şimdi Ara

n11'in 10 Kasım'a Laf Atması! (#n11Boykot) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
1
Favori
112.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
584 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ama arkadaşlar amazona yönelmiyoruz demi yerliye destekk oluyoruz oke hepsiburadadan felan alışveriş yapıyorz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu asparagas olduğu çıktı ortaya ama hala sorgusuz sualsiz gündemde tutulması ne acayip.

N11 gerçekten bir saygın bir firma isen konuyu açan ve hala düzeltmeyen kullanıcının mesajını SS çekip mahkemeye verebilirsin marka imajını yalan haberle kirletiyor diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonitörKertenkelesi -- 11 Kasım 2018; 12:17:51 >
  • Akıllı olun büyük düşünün biraz ya herkes mi dolar yakan dayı bu ülkede, tepki koyalım ama böyle mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redwhiteee -- 11 Kasım 2018; 12:17:33 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: solidsnake99

Tam da bunu yazmaya gelmiştim.

Çok gereksiz bir duyar kasma girişimi yapıyor insanlar.

Herkes de koyun gibi atlamış olaya. Bir de malum kesime koyun diyorlar.

Ülkenin çoğunun koyun olduğunu görüyoruz böyle olaylarla.
    kardeşim konuda bile birisi 4 tane farklı ss yi paylaştı asparagas diyorsun bide gir bak twitter a falan onlarca atılmış mesaj ss var kaldı ki 10 kasım biter bitmez sirenleri çalmıyoruz gibi saçma sapan bi yorum yaparsan kusura bakmada insanlar bunda art niyet arar,cezasını çekersin aynı şey kurban bayramı öncesi atılsa yine aynı tepkiyi alır insanlar koyun,cahil olabilir ama en azından milli değerlerine değer veriyor,sahip çıkıyor sizin gibi kansız olmaktan bin kat daha iyidir bu durum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teddy Death 1 -- 11 Kasım 2018; 12:18:45 >
  • Reklamda art niyetlilik olduğu açıkça belli 10 Kasım gibi bir günde böyle bir bildirim gönderilmesi yanlışlık değil bilerek yapılmıştır. Reklamı hazırlayan kimse 10 Kasıma gönderme yapmış nokta
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonitörKertenkelesi

Konunun aslını öğrendiği halde hala mesajını değiştirmeyen konunun sahibi...

DH forumlarında 7+24 saat çalışan maaşlı troller.

Yazıklar olsun.
    konu da bi arkadaş 4 tane farklı ss attı kaybol
  • Teddy Death 1 kullanıcısına yanıt
    Sen beni forumdan mı kovuyorsun doğruları söylüyorum diye hayrola? Bu yetki nerden kimsin sen?
  • MonitörKertenkelesi kullanıcısına yanıt
    n11 özür diledi açıklama yaptı hala asparagas diyor evet yanlış anlaşılma var ama o mesaji o şekilde paylaşmayacaklardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elonardo -- 11 Kasım 2018; 12:28:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senin niyetin kötü belli ki.

N11 reklamında Eylül ayından beri "sirenler çalıyoo" diye yazdıklarına göre bir ay boyunca 10 Kasımı kutladıkları anlaşılıyor.

Niye bir de buradan bakmıyorsun.

Siren çalsın deyince görmüyorsun ama sirenler sussun kelimesini hemen üzerine alınıyorsun. O zaman senin niyetinden kuşku duyarım ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonitörKertenkelesi

Sen beni forumdan mı kovuyorsun doğruları söylüyorum diye hayrola? Bu yetki nerden kimsin sen?
    doğruları falan söylediğin yok kardeşim haber asparagas diyorsun,ama farklı ss ler var ortada 10 larca 100 lerce, paralı troll sün heralde bu kadar savunduğuna göre ayrıca 'Bu yetki nerden kimsin sen?' demişsin de peki bu yetkiyi sana kim verdi bu çelişki nedir?

n11'in 10 Kasım'a Laf Atması! (#n11Boykot)
  • N11'rin uygulamasını da siliyorum telefondan, isterse şu an 10 kat ucuza satsın umrumda olmaz. Gitti gidiyor, HB'den felan alırım alacağımı.
  • Görev başarıyla tamamlandı.

n11'in 10 Kasım'a Laf Atması! (#n11Boykot)

• quote:

Orijinalden alıntı: Teddy Death 1

konu da bi arkadaş 4 tane farklı ss attı kaybol

Alıntıları Göster

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonitörKertenkelesi -- 11 Kasım 2018; 12:44:36 >
  • nasilsa kullanmiyorum. bu terbiyesizligin uzerine ben de hesabi sileyim. amazon bize yeter.
  • sonsuza kadar girmeyeceğim rezil, sefil, aşağılık bir web sitesi olarak aklımda kalacak artık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakiki Osmanlı Torunu

Bu mesaj silindi.
    Yazık ya şu yorumları okuyunca senin adına ben korkuyorum

• Bir de ortakları Korelilerdi yanlış hatırlamıyorsam. Koreliler Atatürk'ü taparcasına seven bir millet, bunu bir şekilde duysalar kim bilir ne kıyametler kopar. Artık n11'den ürün almamaya karar verdim, hatta 11.11'de yüksek bütçeli ürünler alan arkadaşlarımda iptal edip HB, Amazon gibi sitelerden alışverişlerini yaptılar.
  • Bu millet bunu umursamaz , neresi ucuzsa neresi işine gelirse oradan alışveriş yapar, isterse yedi göbeğine sövsün , çünkü manevi ve milli değerler kalmadı.

• Gece üyeliğimi sildim, bu kansızlara kuruş kazandırmam.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.