Şimdi Ara

N11(hesaplımagaza) Türkçe de n11 in yaptığına ne denir ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
1.159
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tüketici mahkemesine başvurun sürünsünler Bir sürü müşteriyi n11 bu gibi komik sebeplerden kaybetti.

Çek mağazanın fişini bu sitede satış yapamazsın de yaptırımın olsun.
  • Bir serzenişde bulunuyorsun n11 isimli üye nazikce iletişim bilgilerinizi istiyor

bunu gören diger üyelerde bi halt oluyor sanıyor. Ben söyleyim cogunlukla hicbir halt olmuyor.

Magazanın canı neyi nasıl isterse o sekilde sonuclanıyor. N11 M.H bazen sureci hızlandırıyor tek iyi yanı bu.
  • n11 N kullanıcısına yanıt
    geldi gene robot

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

Bir serzenişde bulunuyorsun n11 isimli üye nazikce iletişim bilgilerinizi istiyor

bunu gören diger üyelerde bi halt oluyor sanıyor. Ben söyleyim cogunlukla hicbir halt olmuyor.

Magazanın canı neyi nasıl isterse o sekilde sonuclanıyor. N11 M.H bazen sureci hızlandırıyor tek iyi yanı bu.

Kesinlikle haklısınız. Burada gelip yazdıkları zaman, müşteriyle ilgileniyorlar, konuyu çözüme kavuşturmak istermiş gibi görünmüş oluyorlar. Hiç alakası yok, ne arayan var ne soran. Elimde 3 adet kış lastiği ile bekliyorum.
  • tnt-2 kullanıcısına yanıt
    zaten bir yetkileri de yok ,en fazla bir daha satış yaptırmazlar ama o da işlerine gelmiyor
    çok kazanmak için müşterilerini mağdur edenler ,bir gün mutlaka kendileri komple batıyorlar
    oysa ki ciddi problem çıkartan satıcıları ayıklasalar ,ileride herkes kazanacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: elisa38

quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

Bir serzenişde bulunuyorsun n11 isimli üye nazikce iletişim bilgilerinizi istiyor

Kesinlikle haklısınız. Burada gelip yazdıkları zaman, müşteriyle ilgileniyorlar, konuyu çözüme kavuşturmak istermiş gibi görünmüş oluyorlar. Hiç alakası yok, ne arayan var ne soran. Elimde 3 adet kış lastiği ile bekliyorum.

Hocam, Samimiyetsiz bir samimiyet söz konusu, tecrube etmeden n11'in gercek yüzü anlasılmıyor.
    Sizede ne deyim Allah kurtarsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

zaten bir yetkileri de yok ,en fazla bir daha satış yaptırmazlar ama o da işlerine gelmiyor
    çok kazanmak için müşterilerini mağdur edenler ,bir gün mutlaka kendileri komple batıyorlar
    oysa ki ciddi problem çıkartan satıcıları ayıklasalar ,ileride herkes kazanacak

Magaza bana dediki; beni N11'e sikayet et kardeşim (iştahlı,iştahlı) biliyormuş bi halt yapamıyacaklarını
    işte o iştah bir gün onları bitiriyor :)
    sorsan öldük bittik diye saatlerce ağlarlar ama etik bir şekilde ticaret yapmak da işlerine gelmez

bende geçen sene yanlış hatırlamıyorsam gg.üzerinden ufo hava temizleme cihazı aldım ,filtresini alıp değiştirmek istiyorum kendi sitesinde verdiği servis telefonu açmıyor ,mh. ni arıyorum o numara yanlış şu numarayı arayın diyor ,o numarayı arayınca servisin bir dövmediği kalıyor ,ufo parça falan göndermiyor beni boşuna uğraştırma diyor ,tekrar mh. arayınca essahtan bir şeyler yapacakmış gibi ,biz gereğini yapıp sizi arayacağız diyor ,bir müddet sonra ufo genel merkezden arıyorum diyen birisi arıyor (büyük ihtimal yan masadaki elemandır) ,biz gereğini yapıp size bilgi vereceğiz diyor

ve sonra ses soluk kesiliyor :)

bir filtre temininde dahi böyle sıkıntı çıkıyorsa ,düşünün garanti kapsamında başınıza neler gelecek ?
    artık firmaların hepsi bu şekilde
    ufo hakkında çok şikayet var ve bunu bilerek aldım ama işin gerçeği filtre temin etmeyeceklerini düşünemedim :)

biz bitmişiz de ,uzatmaları oynuyor gibiyiz :)

Merhaba tnt-2,

Ekibimiz sizi bilgilendirmiştir.

n11.com
  • Son durum ne arkadaşlar?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hesaplı mağazadan aynı şey benim başıma geldi. farklı kişiye ürünü göndermişler. güç bela iade aldım. hediye çeki de boşa gitti.sorunsuz alışverişte zaten n11 e ihtiyaç yok. sorunlu alışverişte de n11 in tutumunu öğrenmiş oldum. bundan sonra n11 den max. 0-100 TL. alışveriş yaparım. sinir harbi yaşamak istemiyorsanız özellikle hesaplımağaza isimli satıcıdan uzak durun.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.