Şimdi Ara

N11 En Uygun Fiyat Garantisi ( 11 Bin Ürün )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
8.075
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Avon'un parfümlerini koymuşlar yahu mahalledeki fatma ablada bunları satıyor , bu nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quidditch06

http://www.n11.com/kampanyalar/11000-en-uygun-fiyat-garantisi?icid=200501_11bin-event

NOT: KAMPANYADA %111 çek kullanılamıyor.

Bu indirimdeki çoğu üründe & 111 çek kullanılıyordu. Bu kampanyayla kullanılabilecek ürünler daha da daraldı yani !
  • İphone 5 16GB =>>> 1.850 TL

Samsung Galaxy S4 =>> 1480 TL
  • Çekleri kullanmayı engellemek için herseui yapıyor lar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HodriMeydan89

Avon'un parfümlerini koymuşlar yahu mahalledeki fatma ablada bunları satıyor , bu nedir

11 bin ürün adını gören de bişey var sanacak :)
  • samsung 50es5500 deli fiyat....1372 tl ........

1499 tv
    111 tl word puan
    11 tl pepsi indirimi
    5 tl avantajix

1372 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: canciger

samsung 50es5500 deli fiyat....1372 tl ........

1499 tv
    111 tl word puan
    11 tl pepsi indirimi
    5 tl avantajix

1372 tl

Asıl bomba bence

samsung-51e551-plazma-tv-P12852903

1472 :)
  • ayakkabı alıcaktım bugün alamadım bu kampanya yüzünden, sırf çakallık başka bişey değil. arayıp kaldırın diyelim kampanyayı, yapmasınlar daha iyi.
  • Herkez şikayet ederse çöker sistem

• quote:

1499 tv
    111 tl word puan
    11 tl pepsi indirimi
    5 tl avantajix

1372 tl

Tam alıyordum ki TV 50 HZ miş, yazılım ile 100 Hz olmuş. Bu devir kapandı artık..
  • lumia 820 860 tl ye geliyor. HIGH-TECH mağazasından alışveriş yapan oldu mu?

http://www.n11.com/nokia-lumia-820-kvk-garantili-P13093577
  • Çeklerle alışveriş yapılması yemedi demek ki, buraya kadar dayanabildiler!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snr.Mete -- 7 Haziran 2013; 19:49:53 >
  • Ben bu hafta çekleri kullandım toplam 7 tane her biri 200 ün üstü 3 tanesini iptal oldu iptal olanlar da ikişer ürün vardı birini gönderdiler diğerini iptal ettiler böylece hem iptal ürününün fiyatını hem taksitle geri ödeme yapıyorlar hemde çekimi yemiş oldular
  • quote:

Orijinalden alıntı: cazip2012

Ben bu hafta çekleri kullandım toplam 7 tane her biri 200 ün üstü 3 tanesini iptal oldu iptal olanlar da ikişer ürün vardı birini gönderdiler diğerini iptal ettiler böylece hem iptal ürününün fiyatını hem taksitle geri ödeme yapıyorlar hemde çekimi yemiş oldular

o çek yeme işi direk tüketici hakem heyetine şikayet et. Kazanılmış hakkın o senin. Eğer sen yazılı iptal talebinde bulunmadı isen.

Çek işleri çok büyük sıkıntı. Firma sırf çeki yemek için hiçbir yazılı onay almadan kafasına göre iptal ediyor siparişi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioux

quote:

Orijinalden alıntı: cazip2012

Ben bu hafta çekleri kullandım toplam 7 tane her biri 200 ün üstü 3 tanesini iptal oldu iptal olanlar da ikişer ürün vardı birini gönderdiler diğerini iptal ettiler böylece hem iptal ürününün fiyatını hem taksitle geri ödeme yapıyorlar hemde çekimi yemiş oldular

o çek yeme işi direk tüketici hakem heyetine şikayet et. Kazanılmış hakkın o senin. Eğer sen yazılı iptal talebinde bulunmadı isen.

Çek işleri çok büyük sıkıntı. Firma sırf çeki yemek için hiçbir yazılı onay almadan kafasına göre iptal ediyor siparişi.

Yok dostum direk birini iptal ettiler ve diğer ürünü yolladılar böylece çekimin %50 sini yemiş oldular

• Agalar karsimizda garanti var.Borsamizin yegane oyuncusu bankalarin agababasi..Kisacasi en buyuk çakkal.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çekiniz batsın.....

Ben aldığım 5 farklı ürünün (tüm sepeti) HEPSİNİ İPTAL etmeme rağmen, çeki geri vermediler. 100 lük çek gitti. Kullanılmış olarak görünüyor diyorlar.
  • Sepetimde 20'ye yakın kitap vardı. Çek kullandırtmamak için oyun yapıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: gandal07

quote:

1499 tv
    111 tl word puan
    11 tl pepsi indirimi
    5 tl avantajix

1372 tl

Asıl bomba bence

samsung-51e551-plazma-tv-P12852903

1472 :)

Hızlıal da aynı fiyatta satılıyor. Onun verdiği çek mek vs ile arada çok fiyat farkıda kalmıyor.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.