Şimdi Ara

N11 en iyi fiyat garantisi kampanyası (843. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.684
Cevap
116
Favori
821.576
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 841842843844845
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: signore

quote:

Orijinalden alıntı: askan_00

arkadaşlar bu milli piyango bilet işini tam anlamadım gün içerisinde şartları yerine getiren 1000 kişiden fazlaysa nolacak?

O kampanyadan birşey çıkmaz.

Siz soru-cevap formundan herhangi bir yerden başvuru yapıyorsunuz ama size o gün ilk 1.000 kişi arasına girip giremediğinizi söylemiyorlar. Sadece "başvurunuz alındı, ilk 1000 kişiye bilet verilecek" diyorlar ve bunu da 30 Aralık'ta yapıyorlar.

Günlük 1.000 kişi sayacının saat kaçta sıfırlandığı da belli değil. Her üye bir kez bilet alabiliyor. Bu nedenle özellikle denk getirmeye uğraşmaya değmez.

Bir yere mesaj atmamız gerekmiyor sanırım değil mi bilgileri güncelleyip 111 tl üstü alışveriş yapacağız bu kadar mı yani?

• arkadaşlar ben bu n11den bir alışveriş yaptım çok ağzım yandı. Bin pişmanım. Müsteri hizmetleri beş para etmez. Tamamen oyalama politikası üzerine çalışıyorlar. 10 gün geçti sorunu çözmediler. hep aynı yalan " size geri dönülecek"

• Aseton urununden 140 lira cek kazandin mesaji geldi baska varmi o urunde cek kazanan ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bynoun
    Bir yere mesaj atmamız gerekmiyor sanırım değil mi bilgileri güncelleyip 111 tl üstü alışveriş yapacağız bu kadar mı yani?

Bana gelen son cevap aşağıdaki gibi. Anladığım kadarıyla sadece alışveriş yapıyoruz. Eğer bilet gelirse email ile bilgilendirme yapılıyor.

quote:

Değerli Üyemiz,

n11.com’a Üye girişi yapıp Hesabım Bilgi Güncelle sayfasına gidin.

‘’Kampanyalardan e-posta yoluyla haberdar olmak istiyorum’’ seçeneğini işaretleyin.

18-28 Aralık 2013 tarihleri arasında 111 TL alışveriş yapan ilk 1000 kişi bilet kazanmaktadır.

Tarafınıza Alışverişinizi tamamladıktan sonra bilgilendirme yapılmaktadır.

• ufuq010101 kullanıcısına yanıt
    Mavi olandan banada geldi. Geç oldu ama oldu.
  • Arkadaşlar birşey sormam lazım acil olaraktan, kusura bakmayın konu burası değil ama kısmen de olsa alakalı.

en iyi fiyattan kazandığım 25 tl lik bir çekle 51 tl civarı bir alışveriş yaptım.

3 ürün var;

9, 39,99 ve 1.5 tl olarak.

ama firma 9 ve 1.5 olanları temin edememiş, siparişte henüz onaylanmadı, ben bu 3 ürün için 25 tl ödemiştim.

şimdi 9 ve 1.5 olanları iptal etsem sadece 39.99 olanı bıraksam işlem nasıl olur. müşteri hizmetlerini aradım, 10.5 tl yi bankaya iade alırsınız dedi, ama hediye çeki geri gelmez dedi. bu durumda ben 10 tl yi daha iade alırsam 39.99 luk ürünü 15 tl ye almış olucam. sizin sipariş çekin iki katı olmaktan çıktığı için iptal ediyoruz diyebilirler mi ?

telefondadaki arkadaş hediye çekleri siparişteki ürünlere bölüştürülüyor iptal etseniz de kalan bir ürün için geçerli olmaya devam eder dedi de tam anlamadım :)

• Arkadaşlar sony hoparlör n11 den aldım 99.80 Tl ye referans sitede ise bu urun aldığımdahttp://img855.imageshack.us/img855/8631/93oi.jpg bu fiyattaydi fakat şuan 129 lira n11 bu ss yi göndermeme rağmen bana fiyat yüksek olduğu için değerlendirmeye alınmamış diyo ne yapmam lazım yardımcı olabilirmisiniz

• İptalden hesabına 5 tl kadar ystırırlar, geri kalan 5 tl lik çekin yanar.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrKhan

Arkadaşlar birşey sormam lazım acil olaraktan, kusura bakmayın konu burası değil ama kısmen de olsa alakalı.

en iyi fiyattan kazandığım 25 tl lik bir çekle 51 tl civarı bir alışveriş yaptım.

3 ürün var;

9, 39,99 ve 1.5 tl olarak.

ama firma 9 ve 1.5 olanları temin edememiş, siparişte henüz onaylanmadı, ben bu 3 ürün için 25 tl ödemiştim.

şimdi 9 ve 1.5 olanları iptal etsem sadece 39.99 olanı bıraksam işlem nasıl olur. müşteri hizmetlerini aradım, 10.5 tl yi bankaya iade alırsınız dedi, ama hediye çeki geri gelmez dedi. bu durumda ben 10 tl yi daha iade alırsam 39.99 luk ürünü 15 tl ye almış olucam. sizin sipariş çekin iki katı olmaktan çıktığı için iptal ediyoruz diyebilirler mi ?

telefondadaki arkadaş hediye çekleri siparişteki ürünlere bölüştürülüyor iptal etseniz de kalan bir ürün için geçerli olmaya devam eder dedi de tam anlamadım :)

hediye çekinin iptal ettiğin kısmı yanar.
    ya da hepsini iptal edersin çekin geri gelir başka birşeyler sipariş edersin çek limitinde

• quote:

Orijinalden alıntı: norkun

quote:

Orijinalden alıntı: kurtbey02

quote:

Orijinalden alıntı: norkun

Bu üründen çek kazanan oldu mu arkadaşlar? Ben 2 gün önce ekran alıntılarıyla başvurdum ama hala yanıt yok, ve ürün bugün kargolanmış. Bide bu yanıtlama olayı gecikirse ürünü iade etme şansımda gider dimi? Yani 7 gün içinde iade edebiliyoruz diye dedim.http://www.n11.com/garmin-010-00896-18-gtm35-P13890591

bende aldım ama yanıt yok kargo yollanmış...

Değerli Üyemiz,
    Kampanya kapsamında 397,00 TL karşılığı kupon kazandınız. Kazandığınız kupon tutarları, söz konusu ürün Alışveriş Tamamlandı statüsüne geçtikten 7 gün sonra toplu olarak yüklenecektir. 100 TL üstü kuponlar 100'er TL'lik kuponlar olarak tanımlanır. Örneğin 240 TL kupon kazandığınızda hesabınıza 2 adet 100 TL ve 1 adet 40 TL kupon olarak tanımlanır. İlk kupon yükleme tarihi 05 Aralık 2013’tür.
    Kazanılan kuponların kullanılabilmesi için sepet tutarının, Elektronik kategorisinden yapılan alışverişlerde kupon tutarının minimum 10 katı, diğer kategorilerden yapılan alışverişlerde ise minimum 2 katı tutarında olması gerekmektedir
    n11.com Müşteri Hizmetleri

380 tl onaylanmış

• arkadaşlar ben bir ürün aldım. ürün geldi. yalnız en fiyat kampanyasından haberim yoktu. başka siteye baktım şimdi daha ucuzu da var. acaba ekran görüntülerini şimdi göndersem kabul edilir mi?
  • adnnoky kullanıcısına yanıt
    Malesef. Ürünü aldığınız gün 23:59'a kadar başvuru yapmış olmanız gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnnoky

arkadaşlar ben bir ürün aldım. ürün geldi. yalnız en fiyat kampanyasından haberim yoktu. başka siteye baktım şimdi daha ucuzu da var. acaba ekran görüntülerini şimdi göndersem kabul edilir mi?

Dostum hangi urun bu :)

• MrKhan kullanıcısına yanıt
    bir kısım hediye çekinizin geri yüklenmesi gerek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: okitai

quote:

Orijinalden alıntı: WlcmToMyWrld

Arkadaşlar sony hoparlör n11 den aldım 99.80 Tl ye referans sitede ise bu urun aldığımdahttp://img855.imageshack.us/img855/8631/93oi.jpg bu fiyattaydi fakat şuan 129 lira n11 bu ss yi göndermeme rağmen bana fiyat yüksek olduğu için değerlendirmeye alınmamış diyo ne yapmam lazım yardımcı olabilirmisiniz

hocam o ürünü bulup burada tavsiye eden bendim hatta şimdide çek tanımlandı arkadaşlar yazmak içim siteye girmiştim sizin mesajı gördüm... ürün bugün geldi mailde bugün geldi çek tanımlanacağına dair.. bence ısrar edin zaten ertesi gün yükselmesi bizi bağlamaz çünkü adam ne diyor aynı gün ucuzunu bulun diyor ertesi günün fiyatına bakacaksa benim bu zamana kadar aldığım ürün piyasa şartı gereği şu an ucuzlamıştır zaten... aksini kendileri kabul etmiyorsa sizde kabul etmeyin bence...

Şikayet vara şikayet dilekçesi yazdım mağdur edildim diye ve tekrardan n11.com da en iyi fiyat garantisi formunu mağdur edildiğime dair doldurdum ve tekrar resimleri yollayarak başvurdum bakalım ne olacak

• arkadaşlar 20 stok olduğunu nasıl kanıtlayacağız referans sitedeki. en fazla 10'a seçme yapmışlar bulduğum sitede.
  • bir soruda ben sorayım alışveriş gerceklesti ama satıcı onaylamadı henuz en iyi fiyat mesajını atsam n11 satıcıyı uyarıyormu?
  • arkadaşlar 200 tl lik ayakkabıyı aldım 100 tl cek kullanarak ayakkabıyı ıade edıcem 100 tl cekım gerı yuklenecek mı bu konuda bılgısı olan varsa cevap verırse ıyı olur
  • 
Sayfa: önceki 841842843844845
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.