Şimdi Ara

N11 en iyi fiyat garantisi kampanyası (838. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.684
Cevap
116
Favori
821.576
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 836837838839840
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Palabıyık

quote:

Orijinalden alıntı: @bdullah

110 TL kuponu onaylamışlar. Üründe bugün geldi. Birazdan açar bakarım.
    http://www.n11.com/avon-full-speed-75mlrollondeodorant-set-P13093645

Bugün onay verirsek 27 veya 28'inde kupon yüklenir herhalde. 20 liralık bi ürün bulup 10 kira kuponu kullanarak alırız. Oradanda 60-70 gelse kardır.

bende aldım henüz gelmedi, kokusu nasıl acaba ?

bence güzel bi kokusu var beğemezseniz bana yollayabilirsiniz

• Leaderjack1 kullanıcısına yanıt
    n11 e gir solda sergen var ona tıklayınca en ıyı fıyat katagorısındekı urunlerı goruyorsun.....ordakı urunlerı baska bır yerde daha ucuz bulursan aradakı fıyat farkının 11 katı kadar kupon alıyorsun...detaylar 1. sayfada kolay gelsın
  • Pc oyunlarindan cevap alan var mi hala cevaplamadilar.ayrica urun kargoya verilmis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @uiKSilveR -- 20 Aralık 2013; 14:09:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: @uiKSilveR

Pc oyunlarindan cevap alan var mi hala cevaplamadilar

Hocam bu daha 2. Gun ama satici onay verdi.kargo ve cek cevabi kaldi sadece.bugun ceke cevap cikmaz buyuk ihtimal oazartesi bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alihan1907 -- 20 Aralık 2013; 14:09:39 >
  • arkadaşlar bu üründen cevap alan var mı?http://www.n11.com/sally-hansen-mavi-aseton-oje-temizleyici-P14576245
    ürün geldi ama açmadım, kupon gelmezse ücretsiz verebilir miyim?
    bir de evoria'nın telefonunu bilen var mı? 2 adet parfüm aldım, aynı kargoyla yolladılar görünüyor. bir ürüne ait faturayla yalnızca 1 ürün geldi. faturada yazan telefon ingilizce telesekretere düşüyor ve dahili istiyor, sitelerinde yazan telefon ise çalmıyor.
  • Çek kullanarak aldığım ürünü iade edersem ne oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: outofnick

arkadaşlar bu üründen cevap alan var mı?http://www.n11.com/sally-hansen-mavi-aseton-oje-temizleyici-P14576245
    ürün geldi ama açmadım, kupon gelmezse ücretsiz verebilir miyim?
    bir de evoria'nın telefonunu bilen var mı? 2 adet parfüm aldım, aynı kargoyla yolladılar görünüyor. bir ürüne ait faturayla yalnızca 1 ürün geldi. faturada yazan telefon ingilizce telesekretere düşüyor ve dahili istiyor, sitelerinde yazan telefon ise çalmıyor.

Tel: (0216) 430 1 555
    Bu numarayı ara sonra 2 e bas. Evoria da bir müşteri temsilcisi cevaplayacaktır.

• aynı sepette 3 5 parca ürün alıp kupon kullanarak. sonrasında birini iptal ettigimizde kupon geri yükleniyormu tabi o ürün degerinde
  • Oyunlar kargolandi bilginiz olsun star wars birde medal of honor

• quote:

Orijinalden alıntı: battaniyetuzu

quote:

quote:

Bugün onay verirsek 27 veya 28'inde kupon yüklenir herhalde. 20 liralık bi ürün bulup 10 kira kuponu kullanarak alırız. Oradanda 60-70 gelse kardır.

Parfüm geldi hiç beğenmedim kokusunu, mandalina kokuyor

• barut78 kullanıcısına yanıt
    kısmi iptalde kupon yüklenmiyor. sadece satıcı iptal ederse tekrar yükleniyor kupon.
    ya tamamını iptal edeceksiniz, yada satıcı iptal edecek.
  • beyler kusura bakmayın ama bu şipşak muhabbeti nedir bana durmadan dalga geçer gibi 50 TL üzerine 2 TL indiriminiz var diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbs02

beyler kusura bakmayın ama bu şipşak muhabbeti nedir bana durmadan dalga geçer gibi 50 TL üzerine 2 TL indiriminiz var diyor

Aynne banada bide hic gerekli bi zamanda ciktigini gormedim.goren varmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: sivribey

n11 e gir solda sergen var ona tıklayınca en ıyı fıyat katagorısındekı urunlerı goruyorsun.....ordakı urunlerı baska bır yerde daha ucuz bulursan aradakı fıyat farkının 11 katı kadar kupon alıyorsun...detaylar 1. sayfada kolay gelsın

koşu bandı almıştım iptal ettim kacıcaktı bir yerimeze 5oo lira kadar. hiçde acıklamalarda secili ürünler demiyor laleler
  • yanlis alarm :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacikemal -- 20 Aralık 2013; 15:04:49 >
  • yok mu cevap verebilecek bir babayiğit ürün sipariş vereli 3 gün oldu sipariş elime ulaştı çekten haber yok ne yapmam gerek dostlar
  • Balbes kullanıcısına yanıt
    Evet hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • altunok74 A kullanıcısına yanıt
    bana verdiler ama daha yükleme yapılmadı. Sanırım 2 gün daha var. Geç onay vermiştim.

Değerli Üyemiz,

Kampanya kapsamında 202,00 TL karşılığı kupon kazandınız.
    Kazandığınız kupon tutarları, söz konusu ürün Alışveriş Tamamlandı statüsüne geçtikten 7 gün sonra toplu olarak yüklenecektir. 100 TL üstü kuponlar 100'er TL'lik kuponlar olarak tanımlanır. Örneğin 240 TL kupon kazandığınızda hesabınıza 2 adet 100 TL ve 1 adet 40 TL kupon olarak tanımlanır.

Kazanılan kuponların kullanılabilmesi için sepet tutarının, Elektronik kategorisinden yapılan alışverişlerde kupon tutarının minimum 10 katı, diğer kategorilerden yapılan alışverişlerde ise minimum 2 katı tutarında olması gerekmektedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: alihan1907

Oyunlar kargolandi bilginiz olsun star wars birde medal of honor

Hocam benim şansım mı anlaşılan bi benimkini iptal ettiler. Forumdan başka kimseye denk gelmedim. Stok yok diye iptal etti satici medal of honorı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: battaniyetuzu

quote:

quote:

Parfüm geldi hiç beğenmedim kokusunu, mandalina kokuyor

bana yollayın hocam kargoyla

• 
Sayfa: önceki 836837838839840
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.