Şimdi Ara

N11 en iyi fiyat garantisi kampanyası (388. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.684
Cevap
116
Favori
821.576
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Section8

14 Liralık Ürünü 72 Liraya alırsın çek kazanıcam diye sevinirsin:

N11 Onaylar bi kat daha sevirinirsin.

Ama bakarsın şirket bi ...... hevesin kaçar.

Ürün olmayıpta ilan açan bütün satıcıların allah belasını versin. Hakkımı helal etmiyorum.

YAZIK OLMUŞ

• quote:

Orijinalden alıntı: ^Teacher^

25 TL lik kazığı yedik bekliyoruz bakalım ne olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: asi1227

quote:

N11 Onaylar bi kat daha sevirinirsin.

Ama bakarsın şirket bi ...... hevesin kaçar.

Ürün olmayıpta ilan açan bütün satıcıların allah belasını versin. Hakkımı helal etmiyorum.

YAZIK OLMUŞ

aynısı benim de başıma geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: adriano123

quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

Aynı pilin AA boy olanını aldım. Avantajix de olsa iyiydi yav
    http://www.n11.com/gp-12li-alkalin-kalem-pil-aa-P15006174

piyasa fiyatı olarak bir link verebilirmisin

Bir kaç tane buldum 7 tl falan ama kargoyla beraber hesaplamadım dostum. Nasıl olsa en fazla 12 flan olur diye

• Hobar kullanıcısına yanıt
    Hocam bu AA olanı için uygun fiyatlı link verebilir misiniz?
  • Arkadaşlar biz uygun aldık iyi aldık diyoruz ama bence n11.com bize çekleri satıyor. Çünkü aynı ürün n11'de bi satıcıda örneğin 20 lirayken en iyi fiyat logolu satıcıda 25 lira. Hadi başka siteyi görmedin de fiyat koydun, kendi sitendeki ürünü de mi görmedin?

Ayrıca 0,62 TL küsüratı olan ürünlerin genelde piyasada daha ucuzu var. sanki fiyatları arttırmışlar. Aynı satıcı logolu ürünü n11'de kendi orjinal sitesinden daha pahalıya satıyor. vs vs

Sonuç olarak ihtiyacımız olmayan ürünleri faiş fiyatlara alıp siteden çek kazandık diye sevinirken, kazandığımız çeklerle de tekrar alışveriş yapıyoruz. 50li dvd'ye 42 lira kim verir. Çakmak şarj aleti 72 TL eder mi? Eskiden tıkla kazan veya yaptığımız alışverişe karşı çek veren site, şimdi resmen çek satıyor!
  • quote:

Satıcının mallığı. Zaten n11 den parasını alıyor bu adamlar. kazık fiyattan ürün satma fırsatı bulmuşsun işte bul bir yerden yolla arkadaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 4 Aralık 2013; 22:59:50 >
  • arkadaşlar şuan için en kazançlı ürün hangisi acaba kupon kazanmak için. olaya fransız kaldık biraz konuyu yeni görüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

quote:

Orijinalden alıntı: Poyrito

"Şimdi 100 liralık çek verseler , 200 TL'de kullanabiliyoruz , 200-100 100 , %20 Enpara 80 liraya 200 liralık alışveriş yapacağız. 19 lirada pil parası 99 lira. Bedavaya çek bulduk gibi düşünebiliriz. Avantajix olsaydı birde yanar dönerli olacaktı da... Çek alırız 35 liraya 65 lira güzel indirim olur diyordum ama böyle daha güzel oldu. "
    Hocam matematik profesörü gibisin. dersine böyle çalışsaydın der ya büyüklerimiz sana öyle diyesim geldi

defalarca yazdım
    100 lira ürünü hiç bir zaman 200 tl 'de kullanmazsınız.

yok öyle bir denk getirmek..

hele bir de tek üründe kullanılabilir derlerse ..

220-230 tl olarak hesaplayın onu.

100 TL çeki nasıl 200'de kullanamıyoruz ki? İlla 200'ü geçmesi gerekiyorsa kargosu ücretsiz olan 2 liralık telefon kapakları vardı , onlardan alırız.

@Poyrito , zamanında çalışmadık şimdi dank etti kafaya hocam , 22 yaşında üniversiteye girecez kısmetse.

• quote:

Ürün olmayıpta ilan açan bütün satıcıların allah belasını versin. Hakkımı helal etmiyorum.[/center]

olay stok olayı degil, bu n11 ticari ahlak yonunden elinde matkap saat ıvır zıvır satan urfalı mardinli siirtli gezgin satıcılardan bile daha kotu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr_eros85

hangi linki örnek gösterdiniz hocam?

Teknosada kargoyla beraber 12.5 daha ucuzunu arıyorum şu an
  • quote:

Orijinalden alıntı: daveygrohl

Arkadaşlar biz uygun aldık iyi aldık diyoruz ama bence n11.com bize çekleri satıyor. Çünkü aynı ürün n11'de bi satıcıda örneğin 20 lirayken en iyi fiyat logolu satıcıda 25 lira. Hadi başka siteyi görmedin de fiyat koydun, kendi sitendeki ürünü de mi görmedin?

Ayrıca 0,62 TL küsüratı olan ürünlerin genelde piyasada daha ucuzu var. sanki fiyatları arttırmışlar. Aynı satıcı logolu ürünü n11'de kendi orjinal sitesinden daha pahalıya satıyor. vs vs

Sonuç olarak ihtiyacımız olmayan ürünleri faiş fiyatlara alıp siteden çek kazandık diye sevinirken, kazandığımız çeklerle de tekrar alışveriş yapıyoruz. 50li dvd'ye 42 lira kim verir. Çakmak şarj aleti 72 TL eder mi? Eskiden tıkla kazan veya yaptığımız alışverişe karşı çek veren site, şimdi resmen çek satıyor!

%100 katılıyorum , N11 çekleri satıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

quote:

Ürün olmayıpta ilan açan bütün satıcıların allah belasını versin. Hakkımı helal etmiyorum.[/center]

olay stok olayı degil, bu n11 ticari ahlak yonunden elinde matkap saat ıvır zıvır satan urfalı mardinli siirtli gezgin satıcılardan bile daha kotu.

Aynen katılıyorum hocam.
  • arkadaslar hala devam eden sarjlı pil var mı ben sarjsız aldım ama sarjlı varsa onuda almak isterim hem daha iyi iş görür :)
    6.90 ürün fiyatı +2,55tl kargolu versiyonu hocam o pilin:)

• quote:

Orijinalden alıntı: dr_eros85

http://www.n11.com/gp-12li-alkalin-ince-kalem-pil-aaa-P15006173
    http://www.tikpaket.com/1861-gp-ultra-alkalin-lr03-aaa-ince-kalem-pil-(12li-ambalaj)-satinal.html

18,90tl lik ürün beklenen çek 130 tl:)

ikinci pil paylaşımımla sizlerleyim:)

haber veren arkadaşa teşekkürler bende aldım yaptık bakalım başvuruyu hayırlısıyla

hocam bende o siteyi bulmuştum ama stok yok sonradan farkettim :)
  • burak235 B kullanıcısına yanıt
    İnce kalem pil daha avantajlıydı bunun fiyat farkı çok değil.

Arkadaşlar bir de sorum olacak sizlere. Diyelim bu pilleri aldık çek kazandık kabul edelim, bu çekler ne zaman yüklenir hesabımıza?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EKONOMI$T -- 4 Aralık 2013; 23:18:36 >
  • 
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.