Şimdi Ara

N11 en iyi fiyat garantisi kampanyası (1088. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.684
Cevap
116
Favori
821.570
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10861087108810891090
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynı ürünün hem ücretsiz kargolusu hem ücretlisi aynı fiyatta bu mağazada üstelik ücretli olanda yorum daha fazla ilginçtir ki
  • yok hocam anlatamadım galiba.

n11 de kargo ücreti var , ref de kargo ücretsiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: last_uk

N11 de kargosuz

Referans da kargo dahil olunca nasıl oluyordu ?

farketmiyor.n11 karsı tarafın kargosunun ücretsiz olduguna bakmıyor.
    kendisinde ücretsiz karsıda ücretliyse düşüyor.ancak kendisinde ücretli karsıda ücretsizse direk farkı alıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diricans_RM

quote:

Orijinalden alıntı: Section8

quote:

nasıl belirtti hocam ?
    satıcıya hızlıal linkini mi sordunuz ?

Hızlıal fiyatı değiştirdi 149 tl oldu ürün.Keşke hızlıala bildirmeseydiniz.
    Ürünü satın aldık 119 tl olduguna dair ekran görüntüsüde var ama çek tanımlarmı n11 bilemem.

http://www.hizlial.com/eros-pirlanta-010ct-tektas-yuzuk-gm95002/24.500.2788.1805

başıma geldi böyle bir durum ve bana n11 yapacak birşey yok ürün satışının devam etmesi gerekir deyip artan fiyata göre çekimi verdiler bilginize.

• quote:

Orijinalden alıntı: BRİLANB

quote:

N11 de kargosuz

kendisinde ücretsiz karsıda ücretliyse düşüyor.ancak kendisinde ücretli karsıda ücretsizse direk farkı alıyorlar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BRİLANB

quote:

N11 de kargosuz

Maalesef bu konuda durum aynen böyle. Daha önce başıma geldi. Geri adımda atmıyorlar bu konuda.

• http://www.n11.com/vanguard-cardiff-6a-siyah-fotograf-makinesi-cantasi-P16533825
    Bu ürün için 261tl olarak basvuruda bulundum ama hangi hesaplamayi nasil yaptiklarini cozemedigim bir şekilde 248 tl onay geldi. Her türlü kanitim var ama daha ugrasmak istemiyorum bunlarla. Ayrica firma onay verdi ama 5 gündür kargo yapilmadi. Bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acimakarna

Vanguard Cardiff 6A Siyah Fotoğraf Makinesi Çantası 25.12 2013 te sipariş verdiğim ve onaylandığı halde halen kargosu gelmeyen bir tek benim herhalde.

Ve haliyle çek işi de sürüncemede.

Yalnız değilsin merak etme. Ayın 23 ümde verdiğim uv filtreler de gelmedi hala.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asarcik

http://www.n11.com/vanguard-cardiff-6a-siyah-fotograf-makinesi-cantasi-P16533825
    Bu ürün için 261tl olarak basvuruda bulundum ama hangi hesaplamayi nasil yaptiklarini cozemedigim bir şekilde 248 tl onay geldi. Her türlü kanitim var ama daha ugrasmak istemiyorum bunlarla. Ayrica firma onay verdi ama 5 gündür kargo yapilmadi. Bekliyorum.

C

Değerli Üyemiz,

Kampanya kapsamında 262,00 TL karşılığı kupon kazandınız

• http://www.n11.com/bianchi-storm-24-jant-bisiklet-P16442131 bunun logolu ekran görüntüsünü alan varsa acıl pm atarsa cok ıyı olur
  • beyler 62TL'den aldığımız filre için çek cevabı gelmişti ancak fotoaksesuar kargo bilgisi girmiyor mesaj attım hiç olmazsa bir kargo bilgisi gir diye ama ona da cevap yok ne yapsam öylece beklemeliyim değil mi? iptal et seçeneği çıkmış ama yemezler iptal etmeyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: asarcik

http://www.n11.com/vanguard-cardiff-6a-siyah-fotograf-makinesi-cantasi-P16533825

buradan mail at sipariş numaranı

info@fotoaksesuar.com

kargoye verin de versinler çek onaylanmaısnı bekliyor onlarda sonra iade vb olmasın diye

• quote:

Orijinalden alıntı: mbs02

beyler 62TL'den aldığımız filre için çek cevabı gelmişti ancak fotoaksesuar kargo bilgisi girmiyor mesaj attım hiç olmazsa bir kargo bilgisi gir diye ama ona da cevap yok ne yapsam öylece beklemeliyim değil mi? iptal et seçeneği çıkmış ama yemezler iptal etmeyeceğim

Mail yerine telefon ile ararsanız doğrudan sonuç elde edersiniz.

Mağazanın herhangi bir ürününü sepete ekleyip ödeme sayfasına ilerleyin. Satış sözleşmesine tıklayıp iletişim bilgilerini görebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seasqua

quote:

Orijinalden alıntı: Diricans_RM

quote:

Orijinalden alıntı: Section8

quote:

nasıl belirtti hocam ?
    satıcıya hızlıal linkini mi sordunuz ?

Hızlıal fiyatı değiştirdi 149 tl oldu ürün.Keşke hızlıala bildirmeseydiniz.
    Ürünü satın aldık 119 tl olduguna dair ekran görüntüsüde var ama çek tanımlarmı n11 bilemem.

http://www.hizlial.com/eros-pirlanta-010ct-tektas-yuzuk-gm95002/24.500.2788.1805

başıma geldi böyle bir durum ve bana n11 yapacak birşey yok ürün satışının devam etmesi gerekir deyip artan fiyata göre çekimi verdiler bilginize.

Çek kazanma durumumuz bile kalmıyor ki o halde ne saçma durum. Ref sitede şuan fiyat daha fazla.

• setten daha önce vardı zaten neyse kullanırız artıkın :)
  • daha dün en az 20 ayakkabı çeşidinde en iyi fiyat ibaresi vardı bugün bir tane bile kalmamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cyber Cop -- 30 Aralık 2013; 12:34:55 >
  • n11 soru cevap kısmında cevaplanıyor aynı zamanda mail adresınızde sorunuz cevaplandı dıye bıldırım gelıyor
  • avantajixi durdurmuşlar.
    PARA İADESİ
    %0,00
    Program Duraklatıldı

N11.com programımız 30.12.2013 saat 11:00 itibarıyla duraklatılmıştır. Kısa süre içinde bu programımızı tekrar yayına almayı umuyoruz. Bu sayfamızı izlemeye devam ediniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRİLANB -- 30 Aralık 2013; 12:37:16 >
  • hburak kullanıcısına yanıt
    Rakip site ödemesi kapıda ödeme.Kabul etmeyebilirler ben iptal ettim.
  • 
Sayfa: önceki 10861087108810891090
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.