Şimdi Ara

n11'e Hoş Geldin Kuponu 100/25

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
833
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 - 31 Ekim tarihleri arasında ilk alışverişinde geçerli 25 TL İndirim Kuponu Hesabım > Kuponlarım sayfasında seni bekliyor.

Yeni üyeliğe ..

6 ayrı eski hesabıma 150/30 250/40 gibi kuponlar gelmiş hesapları kontrol etmekte fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kRaL_1907 -- 2 Ekim 2022; 13:24:25 >

• Kusura bakmasın kendi düşen ağlamazmış,şuna bak ilk alışverişe 100-25 kupon veriyormuş, lütfetmişler..n11 önce yeniden bir yola çıksın..şu kargo fiyatlarına bir düzenleme getirip,kampanyalar yapsın da,biz de bakarız..hb her yerden yağdırıyor,kuponlar papeller,çek kazan,tıkla kazan..Amazon desen öyle..lakin Trendyolu da bu forumda eskisi kadar kullandıklarını düşünmüyorum,forum dışında sahip olduğu müşteri portföyü,reklamlar vs..yetiyordur onlara..GG de bu yarışta geriye kaldığı için tutunamadı çekildi..şu hayat pahalılığında kim milletin yanındaysa millette ordadır.
  • Ayrıca

Mastercard Banka Kartına 50 TL Anında İndirim

9 Ağustos – 31 Ekim 2022 tarihleri arasında www.n11.com, m.n11.com ya da n11 mobil uygulamasından tek seferde Mastercard ve Maestro logolu banka kartları ve ön ödemeli kartlarla yapılan alışverişlerde 400 TL ve üzerine anında 50 TL indirim kazanılmaktadır. Mastercard, Maestro logolu banka ya da ön ödemeli kartınızı Masterpass’e kaydederek veya halihazırda bu kartlarınız Masterpass’e kayıtlı ise kampanyaya katılım hakkı kazanabilirsiniz.

• Şunuda ifade etmek isterim hepsiburada ve trendyol gibi firmaların piyasayı tekelinde tutup gittigidiyorun hüsranlığını n11e yaşatmaması için n11 den alıverişi tercih etmemiz bu bilinçli forum sayesinde ufacıkda olsa destek verebilmemiz farkındalık yaratabilir.

• Kusura bakmasın kendi düşen ağlamazmış,şuna bak ilk alışverişe 100-25 kupon veriyormuş, lütfetmişler..n11 önce yeniden bir yola çıksın..şu kargo fiyatlarına bir düzenleme getirip,kampanyalar yapsın da,biz de bakarız..hb her yerden yağdırıyor,kuponlar papeller,çek kazan,tıkla kazan..Amazon desen öyle..lakin Trendyolu da bu forumda eskisi kadar kullandıklarını düşünmüyorum,forum dışında sahip olduğu müşteri portföyü,reklamlar vs..yetiyordur onlara..GG de bu yarışta geriye kaldığı için tutunamadı çekildi..şu hayat pahalılığında kim milletin yanındaysa millette ordadır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11 nefes alıyor muydu?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • N11 varsın gitsin yoluna. Geçenlerde baktım en son siparişim 2021 yılına ait. Bana kupon vermiş güncel 350/30 gibi komik rakamlar. Hemen tuttum hesabımı iptal ettim. Artık n11 bitti benim için. Amazon-Hepsiburada-Trendyol ile devam

• Kupon veriyor tmm okey
    Geçerli olduğu ürünler
    Kategoriler
    Bunlara baktınız mı

• Alperen1668 A kullanıcısına yanıt

evet en önemli husus bu:

N11 KUPON VERİYORSA KESİN HİÇBİR KATEGORİDE GEÇMEYEN CİNSTEN VERİR

ayrıca hoşgeldin kuponu 25 lmaya gerek yk n11i bırakalı güle güle diyeli epey zaman oldu

bakmıyorum da yeni üye olmuyorumda. n11 düşünsün! baksın gittigidiyora

• vitriol kullanıcısına yanıt
    Arkasında cok güçlü bir şirket var hocam kolay kolay gitmez.
    1 yıldır ölü zaten

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.