Şimdi Ara

N11 De maximuma 111 TL Maxipuan Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
475
Cevap
8
Favori
32.275
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2-31 Temmuz 2013 tarihleri arasında n11.com’dan tek seferde gerçekleştireceğiniz 500 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerinize %11 MaxiPuan. Üstelik peşin fiyatına 11 taksit fırsatı!
    · Kampanya süresince kampanyaya katılmak için "N11" yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402'ye SMS göndermesi gerekmektedir.
    · Bir müşteri kampanya kapsamında azami 111 TL MaxiPuan kazanabilir.
    · Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazında olacaktır. Bir müşteri kampanya kapsamında tek seferde yaptığı en yüksek tutarlı işlemi üzerinden azami 111 TL MaxiPuan kazanabilir.
    · İlave Maxipuanlar kampanyanın sona ermesini takiben 10 işgünü içinde müşterilerimizin kampanyada kullandıkları kredi kartlarına yansıtılacaktır.
    · Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 28 Ağustos 2013 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 29 Ağustos 2013 tarihinde geri alınacaktır.
    · Şirket Kredi Kartı, Bankamatik Kartı, Vadematik Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
    -Kampanyaya MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
    · Maximum Kart'a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles'a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır.
    · Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyaya dahildir. Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından "N11" yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4747'ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
    -Kampanya Ziynet, Külçe Altın, Gümüş ve Seyahat, Otel ve Bilet kategorileri dışındaki tüm kategorilerdeki ürünlerinde geçerlidir.
    -Puan geri alım tarihi olan 29.08.2013 tarihine kadar yapılacak kampanya kapsamında gerçekleştirilen işlemlerin iade edilmesi durumunda puan yüklemesi gerçekleştirilmeyecektir.

Kampanya Linki

Ps: Kampanya linki eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alekto4 -- 2 Temmuz 2013; 10:51:19 >

• kampanya linkini paylaşırmısınız
  • Vay arkadaş
    Daha dün telefon aldım. Aldığım telefonda şu an tükendi. Siparişi iptal edip tekrarda veremem ki.
  • İş bankasında çalışan bir arkadaşım iletti. Gün içinde kampanya linkini eklerim.Daha yayınlanmamış.
  • güzel... hep world kampanyalarına bakakalıyorduk..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2y -- 1 Temmuz 2013; 10:52:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

Vay arkadaş
    Daha dün telefon aldım. Aldığım telefonda şu an tükendi. Siparişi iptal edip tekrarda veremem ki.

Müdür bir telefon daha al
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

quote:

Vay arkadaş

Müdür kendime değil başkasına aldım zaten.N11-Kliksa dan aldım hemide.
    İptal etmek ayrı dert, aynı ürünü o fiyata bulmak ayrı dert. Neyse kısmet değilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildirimr -- 1 Temmuz 2013; 10:53:26 >

• sms yolladım fakat ilettiğiniz bilgiler hatalıdır msjı geldi kampanya daha baslamadımı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: mjstk

sms yolladım fakat ilettiğiniz bilgiler hatalıdır msjı geldi kampanya daha baslamadımı acaba

kampanya başlangıcı 2 temmuz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

quote:

Vay arkadaş

Müdür kendime değil başkasına aldım zaten.N11-Kliksa dan aldım hemide.
    İptal etmek ayrı dert, aynı ürünü o fiyata bulmak ayrı dert. Neyse kısmet değilmiş.

Nexus mu aldiniz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mjstk

sms yolladım fakat ilettiğiniz bilgiler hatalıdır msjı geldi kampanya daha baslamadımı acaba

2-31 Temmuz arası diyor.
  • Cok iyi oldu bu helal maximum kart

• siyah discovery için n11i bekleyelim :)
  • altyn olaydy eyiydi

• iyi oldu bu
  • pepsi kampanyasy bitti galiba kod lar yuklenmiyor

• cancan_burak kullanıcısına yanıt
    Bu haliyle en avantajlı fiyat bı olacak hocam. Gerçi sitede sadece 1 kişi satıyor oda beyaz belki diğer renkleride getirirler.
  • iyi oldu ne kelime baldan tatlı oldu bu kampanya.
  • kampanya güzel olmaya güzel ancak bütün fiyatları arttırmışler cep telefonu almayı düşünüyordum başta kliksa olmak üzere bütün satıcılar bol miktarda zam yapmışlar
  • arttırdıkları fiyatlara satılmadığını görünce indirecekler elbet eski haline. acele etmeyin bence almak için. ay sonuna kadar zaman var zaten
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.