Şimdi Ara

n11 de mağazam var ne satabilirim? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
2.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam sony walkman şarj cihazı edinip satın.Nasıl aletse hiçbir yerde bulamadım
  • sattığın her ürüne fatura kesmek zorundasın nasıl yapıyorsun bu işi veergi felan ne kadar gidiyor ne kadar kar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: A Lifetime

sattığın her ürüne fatura kesmek zorundasın nasıl yapıyorsun bu işi veergi felan ne kadar gidiyor ne kadar kar var

fatura kesmek zor değilde gıdada yüzde 11 alıyorlar tekstildede zannedersem 17 alıyorlar ürün konusundada bana yardımcı olacak varsa aranızda yok demem yani :D :D
  • herculess74 kullanıcısına yanıt
    aliexpresten kılıf kulak içi bileklik saat vs getir sat adamlar 3 dolarlık aliexpres malları n11 de 30-40 a satıyor çok denk geldim alan vardır belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: A Lifetime

aliexpresten kılıf kulak içi bileklik saat vs getir sat adamlar 3 dolarlık aliexpres malları n11 de 30-40 a satıyor çok denk geldim alan vardır belki

çok teferruatlı iş onlar Türkiyede bi ton firma var onların ürünlerini satmak daha risksiz çünkü iade hakkıda var tüketicinin
  • aliexpress ten ucuza bol ürün getirtip satabilirsin. şekilli şukullu usb ler yada bükülmeyen şarj kabloları.
    hatta usb şeklinde fanlar ışıklar var. usb den şarj alan o ışıklar çok tatlı ve ucuz. toptan al onları tanesi 20 30 cent e sat 3 liradan n11 de
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChevyLacetti

aliexpress ten ucuza bol ürün getirtip satabilirsin. şekilli şukullu usb ler yada bükülmeyen şarj kabloları.
    hatta usb şeklinde fanlar ışıklar var. usb den şarj alan o ışıklar çok tatlı ve ucuz. toptan al onları tanesi 20 30 cent e sat 3 liradan n11 de

gelmesi ürünlerin zaten 1 -2 hafta sürüyo dediğim gibi fatura girişi olması lazım artı belli miktar getirtebiliyorsun yurtdışından zor yani o işler kardeş
  • Sen de o olmaz bu olmaz. Başka ne satmayı düşünüyon ki. En çok bunlar satılıyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aliexpress i incele derim satcak bisiler cikar

• quote:

Orijinalden alıntı: dtcfli

Sen de o olmaz bu olmaz. Başka ne satmayı düşünüyon ki. En çok bunlar satılıyo

olmaz olmaz değil kardeş faturalı olmalı diyorum devlet sınır koymuş 100 euro galiba sıkıntılı iş sonuçta :D
  • herculess74 kullanıcısına yanıt
    Tamam kardeş dediğim ürünlerden farklı kişiler üzerine 70$ a kadar getirebiliyorsun gümrükte takılmadan. 5-10 kişi üstüne getir dediklerimi, iade isteyen olursa değiştirirsin verirsin. Elinde kalsın 10 kişiden 1 i iade isteyecek, ki 3 liraya satacağın şeyin ne iadesi olacak. Hadi uğraştı adam iade istedi, yolla bi tane daha 30 cent nasılsa ?

Ayrıca daha pahalı ürünler için onlarıda çok getir ve faturasını kendin kes. Alan adam senden aldığını bilecek, senin üretip üretmemen de değil zaten olay?
    Müşterilerin %5 i iade yapıyor, onlar da pahalı ürünler oluyor genelde. Sen herşeye olmaz diyorsun aklımıza çok eşsiz bir ürün gelse zaten bizde o işe gireriz kardeşim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: herculess74

quote:

Orijinalden alıntı: julyan

Beni sat

faturan var mı? :D :D

fena espri yalnız kimse anlamadı
  • bimden su al sat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: işleredom

bimden su al sat

bende gıda işi yapıyorum istemediğin kadar su var bende kardeş :D değişik fikirlerle gel
  • quote:

Orijinalden alıntı: herculess74

quote:

Orijinalden alıntı: işleredom

bimden su al sat

bende gıda işi yapıyorum istemediğin kadar su var bende kardeş :D değişik fikirlerle gel

bimden soğuk çay al sat

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.