Şimdi Ara

n11.com -UZAK DURUN- (Kullanici Yorumlari Burada) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: hayalet263 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
314
Cevap
9
Favori
212.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yazım uzun gelebilir ama n11 den cep telefonu alacaklar okusun.

n11 pekde güvenilir değil.n11 de ürün almadan satıcı mağazayı araştırmak gerekir.Pahalı bir ürün alınacaksa Mağazanın yorumlarına hatta forumda yoprumlarına bakmalısınız.Hatta mümkünse mağazanın sitesi varsa şikayetlerine bakılmalı.Öyle n11 den alışveriş yapılmalı.
    Ben geçenlerde bunları bilmeden n11 e güvenerek cep telefonu aldım.Satıcı mağaza ilanında distribitör garantili yazıyordu.Telefon geldi bir baktım doğanlar garantili çıktı
    Üstelik imei kaydını yapmadılar.Hemen mağazanın faturadaki telefonunu aradım ulaşamadım verdikleri numara çalışmıyor.Mağazaya 4-5 kez soru sordum.Bugün yarın yaparım dediler.N11 i aradım dedim mağazaya acilen ulaşın mağazanın ulaşılabilir telefonunu verin.Güvenlik amaçlı mağazanın numarasını veremezlermiş.
    N11 i hergün aradım tam 12 gün sonra dönüş yaptılar.Müşteri temsilcileri yetersiz sizi oyalıyorlar sorun olduğunda mağazayı savunuyorlar.Sİze sorun için şunu yapın bunu yapın gibi hiçbir öneri vermiyorlar.Üstelik talebiniz acil işlemlere alındı diyorlar geç geri dönüş yapıyorlar.
    Kısacası n11 de alışverişte sorun olursa mağazanın insafına kalıyorsunuz.n11 kendi anlaşmalı olduğu kaçak ürüm satan mağazalarına hiçbir yaptırım uygulamıyor.

• n11 de get (önce malı al sonra ödemeyi onayla) yok mu?
    tv alacaktım hatta 200 tl tık hızında indirim kuponu kullandıracak arkadaşlar bile vardı sağolsunlar. ama n11 den uzak durun şeklinde yazılanları okuyunca araştırmaya başladım bu konuyu buldum. bir tarafta 200 tl indirim birtarafta benim gibi kılkuyruk birini geceleri sinirden uyutmayacak bir durum oluşma ihtimali.
  • N11 de mağaza yorumlarına bakmayın boşuna. Yapılan yorum (eğer yayınlamışlarsa) ürün sayfasında kalıyor. Yoruma tıklayınca mağazaya yapılan değil ürünle ilgili yorum sayfası çıkıyor.
    Veeee en önemlisi gittigidiyordaki gibi ürün ve değerlendirmeler satıcı profilinde kalmıyor ürün sayfasında kalıyor. Ürün satışı bitince olumlu veya olumsuz yorumlar silinip gidiyor.

N11 tüketiciyi yolma odaklı bir sitedir. Anlaşılması için illede bir kez alışveriş yapılması gerekir zira bizim insanlarımız musubetten anlar...
  • woodypecker kullanıcısına yanıt
    n11den Orionnet isimli satıcıdan tablet aldım istediğim gibi çıkmadı iade etmek istedim açıldığı için iade alamayız dediler.Satıcı telefonla arayıp tekrar alamayız dedi çok sinirli bir şekilde konuşuyordu.Git iade alan yerden al dedi.N11de o satıcıyı savundu n11 özet olarak umrumuzda değil dedi biz aldığımız komisyona bakarız diyo.n11 ne gittigidiyor nede bir hepsiburada olamaz.Zaten sürekli müşteri kaybediyorlar.Nerede merdiven altı satıcı varsa n11'de toplanmaya başladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mağazaların çoğu n11 iade şartlarından haberi yok.Mağaza ürünün kutusu açıldıktan sonra iade almayız ve n11 ise ürünü kullanıp deneyebilirsin memnun kalmazsanız iade edebilirsiniz demişti.Eskiden böyle değildi belli mağazalar vardı ve n11 ilgiliydi.Şimdi her önüne gelene mağaza açma hakkı vermişler.n11 den alışveriş yapmayı bıraktım kimseye de tavsiye etmiyorum.n11 facebook sayfasına bakın şikayetlerle dolmuş.Hepsiburadayı asla yakalayamazlar.Hepsiburada dan alışveriş yaptım üründe sorun çıktı hiçbir müşteri temsilcisini aramadan kimseyle muhattap olmadan ürünü kolay iade sistemi yoluyla iade ettim üstelik arayıp özür dilediler.Müşteri memnuniyeti adına ürün bedelinde çek yolladılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baudelaire

quote:

Orijinalden alıntı: erendiz001

Kimsede babasının hayrına mal almıyor buradan. Normal indirimle alıyoruz ürünleri. yüzde 10-15 indirimle. Ya aradığımız ürünün rengini yada başka bir sebepten alıyoruz. Süper hızlı gönderi yazıpda ürünler gönderilmiyor vs.. vs..
    Bu sitede satıcı yorumları tamamen yalan. Gir bak sadece ürüne yorum yapılıyor, o ürün satıştan kalkınca yorumlarda gidiyor. Yoruma tıklayıncada sadece ürün yorumu çıkıyor önce mağazaya yapılan yorum değil, n11 uyanıklık yapmış yorumları ikiye ayırmış.
    Bunuda yapan n11 in ta kendisi. Müşteri hizmetleri de tam bir rezalet. Spotçular bile sorun olursa bunlardan iyi çözüyor sen neden bahsediyorsun? Farkındamısın?
    N11 bir gitti gidiyor çakmasıdır...

Sahte ürün satan bir mağazadaki 2 yoruma baktım 5 yıldız ve harika ürün denmiş . (orjinal fiyatından %40-50 daha ucuz fakat Çin malı. ne kadar kaliteli oldugunu bilmiyorum gerçi ) olumsuz yorumlar siliniyormu veya iade edilince yorum yapma hakkı gidiyor mu bu sitede merak ediyorum. Ayrıca yorum yapanların kim oldugu belli değil n11.com üyesi yazıyor sadece

iade edince yorum yapma hakkın gidiyor.n11 üyesi yazmasının nedeni yorum yaparken adınız görünsünmü görünmesin mi diye seçenek var.Adınız görünmesini işaretleyince yorum n11 üyesi olarak görünüyor.Yorum silinmesini n11 e sormuştum.Sistemlerini güncellediklerinden eski yorumlar görünmüyormuş.Bazı mağazaların tüm yorumları mağaza profilinde görünürken bazılarının ki hiç görünmüyor.Bunun nedenini n11 müşteri hizmetleride bilmiyor.

• woodypecker kullanıcısına yanıt
    Hocam n11 diğerlerine yetişmek için kaliteyi düşürdü hepsiburadan çok alışverişim oldu iade çok kolay hepsiburada kliksa hızlıal sanalpazar ve diğer sitelerde n11deki satıcı arayıp ukalaca konuşuyor bunun aynısı n11 mantığında çalışan gittigidiyorda olsun gittigidiyor satıcıya gereken cezayı veriyor geçenlerde gittigidiyordan saat aldım onayladıktan 5gün sonra bozuldu satıcıya durumu izah ettim kargoladım 1 hafta kargo şubesinde saati bekletti almadı ardından gittigidiyor ile görüştüm hemen satıcı mesaj attı özür diledi saatin ücretini hesabıma yolladı.n11'in milyonlarca fırın ekmek yemesi gerekiyor.N11 benim açımdan bitmiştir.İnşaalah herkes bu yazdıklarımı görürde 1 kere daha düşünür.

• quote:

Orijinalden alıntı: woodypecker

quote:

Orijinalden alıntı: baudelaire

quote:

Orijinalden alıntı: erendiz001

Kimsede babasının hayrına mal almıyor buradan. Normal indirimle alıyoruz ürünleri. yüzde 10-15 indirimle. Ya aradığımız ürünün rengini yada başka bir sebepten alıyoruz. Süper hızlı gönderi yazıpda ürünler gönderilmiyor vs.. vs..
    Bu sitede satıcı yorumları tamamen yalan. Gir bak sadece ürüne yorum yapılıyor, o ürün satıştan kalkınca yorumlarda gidiyor. Yoruma tıklayıncada sadece ürün yorumu çıkıyor önce mağazaya yapılan yorum değil, n11 uyanıklık yapmış yorumları ikiye ayırmış.
    Bunuda yapan n11 in ta kendisi. Müşteri hizmetleri de tam bir rezalet. Spotçular bile sorun olursa bunlardan iyi çözüyor sen neden bahsediyorsun? Farkındamısın?
    N11 bir gitti gidiyor çakmasıdır...

Sahte ürün satan bir mağazadaki 2 yoruma baktım 5 yıldız ve harika ürün denmiş . (orjinal fiyatından %40-50 daha ucuz fakat Çin malı. ne kadar kaliteli oldugunu bilmiyorum gerçi ) olumsuz yorumlar siliniyormu veya iade edilince yorum yapma hakkı gidiyor mu bu sitede merak ediyorum. Ayrıca yorum yapanların kim oldugu belli değil n11.com üyesi yazıyor sadece

iade edince yorum yapma hakkın gidiyor.n11 üyesi yazmasının nedeni yorum yaparken adınız görünsünmü görünmesin mi diye seçenek var.Adınız görünmesini işaretleyince yorum n11 üyesi olarak görünüyor.Yorum silinmesini n11 e sormuştum.Sistemlerini güncellediklerinden eski yorumlar görünmüyormuş.Bazı mağazaların tüm yorumları mağaza profilinde görünürken bazılarının ki hiç görünmüyor.Bunun nedenini n11 müşteri hizmetleride bilmiyor.

n11 müşteri hizmetleri çoğu şeyi bilmiyor tvde hatırlarsanız 14gün iade hakkınız var reklamı yayınlamışlardı sadece yayınladılar fakat uygulama yok.Biz iadeye karışamayız diyor n11 mağaza faturayı kesiyor isterseniz satıcı tüketici haklarına verin bize iletilen budur diyor.Neyse iyi bir ders oldu bana bu olay :)

• quote:

Orijinalden alıntı: The Tenth Doctor

Edit: Benim sorum eskidi, bu konu madem kullanıcı yorumu olsun faydalanacaklara yardımcı olsun.

Güvenilir fakat bizim mahalledeki kolonyacı bile n11'den satış yapıyor :)

• Bende bugün tlf. siparişi verecektim bu yazıları okuduktan sonra vazgeçtim.
    Yalnız arkadaşlar güvenilmez satıcıların isimlerini yazarlarsa bizler için daha faydalı olur.
    Bu tür satıcıların sürekli teşhir edilmesi lazım diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpceren

Bende bugün tlf. siparişi verecektim bu yazıları okuduktan sonra vazgeçtim.
    Yalnız arkadaşlar güvenilmez satıcıların isimlerini yazarlarsa bizler için daha faydalı olur.
    Bu tür satıcıların sürekli teşhir edilmesi lazım diye düşünüyorum.

Ben tableti Orionnet isimli satıcıdan aldım sorunlu bir mağaza iade almıyor değişimde yapmıyor teknik servise yolla diyor.Satıcı diyorki iade alamam kutusu açıldığı için 2.el hepsiburada iade alıyor o 2.el olmuyor mu anlamış değilim.Telefonu çoğu satıcı n11de iade almıyor.Telefona sim kart takmışsanız veya wifiye bağlamışsanız iade almıyorlar.Fakat n11satıcısında bahane bitmez onları yapmamış bile olsanız şunu diyecektir kutuyu açtınız iade alamayız git iade alan yerden al diyecektir.Git tüketici haklarına diyecektir.n11'de komisyonumu alırım ne yaparsanız yapın havasında.Telefon almadan önce satışıyla görüşün iade konusunda

• n11 comdan alışveriş yapmak toto oynamak gibi şansa bagli. en az yirmi ürün aldım,3 cep telefonu aldim sorun olmadı ama gecen evidor firmasından n11.com üzerinden banyo seti aldim. bir parca eksik bir parca kırık çıktı.firmayi aradik biz sağlam koyduk dedi kapadı. kargocuyla tutanak tuttuk iade ettim.iadeyi reddetmiş biz sağlam koyduk diye not düşmüş. N11.com u aradım. biz magzayla görüşelim bi dediler. bekliyoruz şimdi.. bide pahali bi cep telefonu olsa ve kirik cikasa insan kafayi yer..helebirde kargocunun yaninda acmayip tutanak tutmazsaniz geçmiş olsun gitti paralar.Arizali ciksa veya eksik kirik ciksa tek şahit kargo tutanağı ki o varken bile satici diretiyor..

• n11.com üzerinden alışveriş yaparken2 kere düşünün yaklaşık 20 gündür iade parasını alamadık neymiş debit kartmış kartımıza geç yatıyormuş yalan dolan.

Birde referans numarası diye bi saçmalık verir bankayla uğraştırırlar sizi oda yalan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERAL006 -- 11 Kasım 2014; 0:39:02 >
  • Beni dolandiran satici ismini degistirmis.

Aslina bakarsaniz asil BAS DOLANDIRICI N11.COM UN KENDISIDIR. Benim fikrim bu yonde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • n11 de satış yapan teknoramina diye bir firma var güvenilirmidir acaba.alışveriş yorumlarına bakarsak 5 yıldızlı ama yukarılarda yazılanları okuyunca 5 yıldızı nasıl aldı acaba diye düşünmeden edemiyor insan..
    bu firmadan alışveriş yapan arkadaşların yorumları nelerdir?
  • Ben teknoraminadan tv aldım problem olmadı. Cuma 3te sipariş verdim cumartesi 10gibi geldi

• kesinlikle güvenilir bir FİRMA DEĞİL n11
  • GENERAL006 kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun. Arkadaşım parasını 7 ayda alamadı. O kadar uğraşmaya adamda ne sinir ne sabır kaldı...
  • Sağolun hocam alışveriş felan yapılmaz n11 den alacaksanızda sorunsuz gelecek ürünleri ve iade yapmayacağınız ürünleri almakta fayda var sorunlu vs. çıkmaz ise, meblağ büyük değil Allah'tan bekliyoruz daha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesgulactii

Site tamamen güvenilir. Tek yapacağınız mağazalardaki ürünlerin yorumlarını okumak. Bugün yeni bir sipariş verdim hatta siparişim 1400 Tl değerindeydi. Mağaza temsilcisi sipariş verdikten yarım saat sonra aradı. Bir sıkıntı olup olmadığını, başka isteğiniz var mı? gibisinden sorular sordu. Ve bu konusma yapıldığı gün saat 4 buçukta kargoya verildi. Ürünler tamamen temiz. Dediğim gibi tek yapacağınız, ürünü alacağınız mağazadaki yorumları okumak. Ne kadar çok pozitif yorum, o kadar güvenilirlik [8

hangi mağazadan aldınız ? mesala cepal nasıl biri ? telefon lamayı düşünüyorum
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.