Şimdi Ara

n11.com semtpazarı isimli mağazadan uzak durun! (%100 mağaza puanına ALDANMAYIN!)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
6.818
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, n11.com'da satış yapan semtpazarı isimli mağazadan (satıcı ünvanı: Ayten Damla Yetim) kesinlikle uzak durun. mağaza:https://www.n11.com/magaza/semtpazari/magaza-yorumlari
    Bozuk ürün satıp sonrasında ürünü iade almayı kabul etmiyor, ayıplı mal satıp sonrasında kargo tespit tutanağı istiyor üründe görünür hiçbir sıkıntı görünmüyor ama ürünü fişe taktığımızda çalışmadı. Takdir edersiniz ki hiçbir kargo kuryesi ürünün kargosunu açıp ürünü fişe takıp çalışıp çalışmadığını kontrol etmenizi beklemez. Kargoda görünen bir hasar varsa tutanak tutar. Mağaza yorumlarını incelediğimde benim gibi sorun yaşayan birçok kişi var. semtpazarı isimli mağazanın ilginç bir şekilde %100 mağaza puanı var; ama mağaza yorumlarına bakıldığında durum hiçte öyle değil, birçok kişiye arızalı ürün göndermiş. Mağaza yorumlarını yaklaşık olarak 1 ay geçmişe dönük inceledim, ekran görüntülerini de konunun sonuna ekledim.

N11 11.11 kampanyasından aceleyle semtpazarı isimli mağazadan yaptığım alışverişte 77 TL alt limitsiz kupon kullanmıştım, mağaza yorumlarını okumaya da fırsatım yoktu %100 mağaza puanına aldandım resmen, şimdi satıcı ürünü senin bozmadığını nerden bileyim diyor, mağaza yorumlarını delil olarak gösterip bir şey yapamaz mıyım?

Bu olayın peşini bırakmayacağım; semtpazarı isimli satıcı milleti N11 üzerinden alenen dolandırıyor ve n11 bu konuda hiçbir şey yapmıyor resmen kazık yedim.
    N11'in bu mağazaya kesinlikle bir şey yapması lazım alenen dolanıdırıcılık yapılıyor, 2011 yılından beri internetten alışveriş yaparım ilk defa böyle bir şey başıma geliyor! Satıcıyı telefonla arıyorum açmıyor, 3 kere aradım, 4. defa aradığımda ulaşılamıyordu sanırım numarayı engelledi, cep numarasına mesaj attım 4-5 tane ama mesajların hiçbirine cevap vermedi. Soru cevap bölümünden yazdıklarıma da "ok" şeklinde dalga geçer gibi cevap veriyor veya ürünü senin bozmadığını nerden bileyim diye cevap vererek ürünü iade almaya yanaşmıyor! Nereye şikayet edersen et kafasında birisi, semtpazarı mağazasına (Ayten Damla Yetim) dikkat edin kesinlikle alışveriş yapmayın, bu olayın peşini kesinlikle bırakmayacağım. 1 KİŞİYİ BİLE semtpazarı isimli bu sahtekar mağazadan ALIŞVERİŞ YAPMAKTAN VAZGEÇİREBİLİRSEM NE MUTLU BANA, BEN YANDIM SİZ YANMAYIN DİKKATLİ OLUN!

Firmayla ilgili bazı şikayetler:

https://www.sikayetvar.com/hepsiburada/hepsiburada-semtpazarindan-aldigim-urun-hasarli-cikti

https://www.sikayetvar.com/semt-pazari-hepsiburada/semtpazari-adli-sanal-magazanin-hasarli-urun-gondermesi

geçmişe dönük semtpazarı mağazasına ait bazı şikayet içerikli yorumların ekran görüntüsü:

n11.com semtpazarı isimli mağazadan uzak durun! (%100 mağaza puanına ALDANMAYIN!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uncrowned king -- 24 Kasım 2020; 0:19:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar kesinlikle semtpazarı Adlı satıcıdan Alışveriş yapmayın Hepsiburada üzerinden saç kurutma makinası aldım 10 gün boyunca kargoya vermedi uyanıklar taşıma belgesi düzenleyip iptal hakkımızıda kapatıyorlar 10 günün sonunda kargo görevlisi bu kişinin surekli bu şekilde yaptığını ürünleri göndermediğini söyledi gönderdiği ürünleride kutusu hasarlı göndererek hasar tespit tutanağı olmadan almıyor iadeyi iptal ediyormuş şok oldum uzun sureli uğraşlar sonucunda 20 Gün sonra şikayetvar.com adlı siteye şikayette bulundum 1 saat sonra param iade edildi yukarıda Arkadaşında yazdığı gibi kesinlikle pişman olursunuz çok sayıda bu şekilde şikayet var araştırın görün çok ilgintirki satıcının puanı yuksek gözüküyor hakkımı hiçbir şekilde helal etmiyorum!
    n11'deki semtpazarı isimli mağaza alenen dolandırıcılık yapıyor; n11 de bu dolandırıcılığa ortak oluyor.
    daha önce bu mağazaya yazdığım olumsuz yorum silinmiş, n11 silmediyse kim sildi benim olumsuz yorumumu? açıkca semtpazarı isimli mağaza n11 tarafından kollanıyor.
    ve ilginçtir ki mağazada epey olumsuz yorum olmasına rağmen mağaza puanı %100.
    güya ilgileniyormuş gibi bir de yardımcı olmak için pm gönderin vs. diye otomatik cevap yazarlar, n11'den mümkün olduğunca alışveriş yapmıyorum. gittigidiyor bu konuda çok daha iyi durumda, ama o da istenilen düzeyde değil henüz.
  • Merhaba uncrowned king ,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com
  • Arkadaşlar kesinlikle semtpazarı Adlı satıcıdan Alışveriş yapmayın Hepsiburada üzerinden saç kurutma makinası aldım 10 gün boyunca kargoya vermedi uyanıklar taşıma belgesi düzenleyip iptal hakkımızıda kapatıyorlar 10 günün sonunda kargo görevlisi bu kişinin surekli bu şekilde yaptığını ürünleri göndermediğini söyledi gönderdiği ürünleride kutusu hasarlı göndererek hasar tespit tutanağı olmadan almıyor iadeyi iptal ediyormuş şok oldum uzun sureli uğraşlar sonucunda 20 Gün sonra şikayetvar.com adlı siteye şikayette bulundum 1 saat sonra param iade edildi yukarıda Arkadaşında yazdığı gibi kesinlikle pişman olursunuz çok sayıda bu şekilde şikayet var araştırın görün çok ilgintirki satıcının puanı yuksek gözüküyor hakkımı hiçbir şekilde helal etmiyorum!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• n11'deki semtpazarı isimli mağaza alenen dolandırıcılık yapıyor; n11 de bu dolandırıcılığa ortak oluyor.
    daha önce bu mağazaya yazdığım olumsuz yorum silinmiş, n11 silmediyse kim sildi benim olumsuz yorumumu? açıkca semtpazarı isimli mağaza n11 tarafından kollanıyor.
    ve ilginçtir ki mağazada epey olumsuz yorum olmasına rağmen mağaza puanı %100.
    güya ilgileniyormuş gibi bir de yardımcı olmak için pm gönderin vs. diye otomatik cevap yazarlar, n11'den mümkün olduğunca alışveriş yapmıyorum. gittigidiyor bu konuda çok daha iyi durumda, ama o da istenilen düzeyde değil henüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uncrowned king -- 14 Nisan 2019; 2:9:12 >
  • Fiyatı ucuz değil ama kuponla uyguna gelir diye az kalsın bu satıcının trendyol mağazasından Powertec Tr-901 satın alıyordum. Kutudan kırık çıkma alenen ticari aldatmaya giriyor. Bir de iadeyi kabul etmeme şark kurnazlığı yapmış. Geçmiş olsun hocam, konuyu açtığınız için teşekkür ederim, vazgeçtim almaktan.
  • Firmadan bir ürün satın aldım ve farklı marka ürün gönderdi.. İade ettim , kargoyu kabul etmedi.. Şimdi ürün bana gelecek..

Trendyol'a şikayet ettim , Cimer'e şikayet ettim. Googleda araştırınca bu konuyu buldum.

Daha ne yapmam gerekli arkadaşlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senceru -- 2 Aralık 2020; 0:37:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

Firmadan bir ürün satın aldım ve farklı marka ürün gönderdi.. İade ettim , kargoyu kabul etmedi.. Şimdi ürün bana gelecek..

Trendyol'a şikayet ettim , Cimer'e şikayet ettim. Googleda araştırınca bu konuyu buldum.

Daha ne yapmam gerekli arkadaşlar ?

Geçmiş olsun hocam, böyle sahtekarları ticaretten men etmeleri lazım. 2 sene önce konuyu ben açmıştım.

Tüketici Hakem Heyetine başvurmayı ihmal etmeyin, bana da zamanında bozuk ürün gönderip iadeyi kabul etmemişti, n11'i arayıp tüketici hakem heyetine gideceğimi bildirdiğimde mağduriyetimi telafi etmek için indirim kuponu yüklemişlerdi.

• Berbat bir magaza malesef bende alışveriş yapmis oldum banada defolu ve kutu yirtik urun geldi. Lutfen uzak duru .

• quote:

Orijinalden alıntı: uncrowned king

Geçmiş olsun hocam, böyle sahtekarları ticaretten men etmeleri lazım. 2 sene önce konuyu ben açmıştım.

Tüketici Hakem Heyetine başvurmayı ihmal etmeyin, bana da zamanında bozuk ürün gönderip iadeyi kabul etmemişti, n11'i arayıp tüketici hakem heyetine gideceğimi bildirdiğimde mağduriyetimi telafi etmek için indirim kuponu yüklemişlerdi.

Alıntıları Göster

Abi adam ürünü teslim aldi , sonra iade inceleniyor statüsünde baya bekledi..

Şimdide iadeyi reddetti.

Neymiş ürün satilabilir durumda değilmiş.. ürünü geri gönderecekmis..

Böyle birşey olamaz. Bu firmanin heryerde hala hesabı var..

Tüketici hakem heyetine şikayet ettim , cimere ettim , bankaya harcama itirazı yaptim..

Trendyol çözmüyor mevzuyu. Alıcıyı korumuyor.. ürün size gelsin analiz e alalım falan diyorlar. Delirtecekler..

• Şu an bu dolandırıcı firma hala satış yapmaktadır

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.