Şimdi Ara

N11.com Markastok Mağazası Greyder, Catterpillar ve Harley Davidson %30 indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.666
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • N11.com otomatik kupon tanımlamış ihtiyacı olan değerlendirebilir.

• Beni unutmuş o zaman
  • Bizde yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • N11.com Markastok Mağazası Greyder, Catterpillar ve Harley Davidson %30 indirim
  • Fiyatlar nasıl ?

Edit

Banada gelmemiş.

Siz sanırım daha önce markastoktan alışveriş yaptınız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beocan -- 8 Aralık 2018; 17:19:29 >
  • 399 TL olan ayakkabıları 279 a düşürüyor kupon olmayanlar n11.com müşteri hizmetlerine sorabilir. n11 den veya markastok üzerinden hiçbirşekilde alışveriş yapmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halisakal -- 8 Aralık 2018; 17:21:58 >
  • 100tlye sari ile tarcin nubuk dedikleri cat ile ayni kalitede olan buldozer bot almistim simdi bu fiyati görünce gulumsedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler yardim lazim. Konu uzerine sorayim dedim.

Gecen yaz bu magazadan greyder marka bot almistim. Sabah 15 dakka giydim bilemedin 20 dakka. Topugumun ic kismini perisan etti. Simdi su toplamış. Hem de sızlıyor. Ne yapabiliriz buna?

• quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Beyler yardim lazim. Konu uzerine sorayim dedim.

Gecen yaz bu magazadan greyder marka bot almistim. Sabah 15 dakka giydim bilemedin 20 dakka. Topugumun ic kismini perisan etti. Simdi su toplamış. Hem de sızlıyor. Ne yapabiliriz buna?
    Topuğuna pamuk benzeri yumuşak birşey koy ve botun ayağına alışmasını bekle..Tabi eğer dar değilse.Başka yapacak birşey yok bence.
  • Ne cat ne harleymis arkadas yapin 100 tl de alalim kapansin mevzu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • abrooke139 kullanıcısına yanıt
    Pecete bantlayip icine sokusturdum hocam. Ama ise yaramadi. Tabanlik alip tabani biraz yükseltmeyi dusunuyorum aslinda. Bir ayakkabiciya ugramak lazim. Dediginize benzer birsey de dusuneyim. Ilk defa greyder aldim. Tipe baktiginda ben botum diyor aslinda ama cok konforsuz bir ayakkabi

• crashserkan kullanıcısına yanıt
    Bende markafoni kapatılırken 80 e cat almıştım arada bi sahtemi acaba diye içime kurt düşmüyor değil

• crashserkan kullanıcısına yanıt
    Cat colarodo yerine bulldozer mi alsaydim diye düşündürdün beni hocam. Bu arada babalı ayakkabıda hala satışta o Bulldozer

• Pi kullanıcısına yanıt
    Benim cat bir ay vurmuştu sonra hiç vurmadı. Ayakkabıyi sıkı bağlayın bence. İpi tüm kancalara tutturun. Ayak ayakkabı içinde az hareket ederse vuruk olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: rawski

Cat colarodo yerine bulldozer mi alsaydim diye düşündürdün beni hocam. Bu arada babalı ayakkabıda hala satışta o Bulldozer
    Hocam aldigimdan beri kullandim 1kere bile ayagimi vurmadı ve okadar sicak tutmuskki ayagim terlemisti

• rawski kullanıcısına yanıt
    Bir tane kece alip tabani yükselteyim. Sonra da topuk kismina ekleme yapayim birseylerle. Belki hafif vura vura giyilebilir hocam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.