Şimdi Ara

n11.com - Bilgi Paylaşımı Ana Konu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.027
Cevap
28
Favori
53.743
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: abcdef_23

ayın 5 inde sabah erken beyaz s3 siparişi verdim. hala kargoya bile vermemişler. nasıl oluyor da bizden sonraki siparişleri kargoya veriyorlar da bizimkiler kalıyor???

Ben çakıl mavisi almıştım kargoya verdiklerini söylediler, beyaz renkte bir sıkıntı olabilir belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: junmisugi

quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

3DS in fiyati dusmus,aksam siparis verecegim insallah.

Hangi 3DS'ten bahsediyorsunuz acaba? Benim bildiğim aşağıdaki linkli kırmızı DS packli olan zaten 199 liraydı. Arada yükseltip düşürdülerse o ayrı.
    http://www.n11.com/nintendo-3ds-metallic-red-ds-pack-hediye-P12916274

Yukseltip dusurduler,aldim az once

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nexus 7 aldim dun siparis verdim bugun geldi suanda ondan yaziyorum sorunsuz bi sekilde elime ulasti

• 3DS im kac gunde gelir acaba

• 8 Nisanda Dubaiden s3 siparişi vermiştim dün kargoya verdiler bugun ulaştı. Ayrıca şarj adaptörü direk bizim prizler ile uyumlu şekilde çıktı. Dönüştürücüye gerek yok yani. Ayrıca paketle olayı sıfır. Direk poşete koyup yollamış adamlar. Anladıgım kadarıyla ürün polonya üretimi. cihaz polanya dili gibi bir şekilde açıldı. şimdilik bu kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mussti19

8 Nisanda Dubaiden s3 siparişi vermiştim dün kargoya verdiler bugun ulaştı. Ayrıca şarj adaptörü direk bizim prizler ile uyumlu şekilde çıktı. Dönüştürücüye gerek yok yani. Ayrıca paketle olayı sıfır. Direk poşete koyup yollamış adamlar. Anladıgım kadarıyla ürün polonya üretimi. cihaz polanya dili gibi bir şekilde açıldı. şimdilik bu kadar.

hangi renk telefon
  • Beyaz s3
  • Telefonu aldım kargo ücretsiz tam ve sağlam :) fatura ve telefon imei aynı btk'dan paralel ithalat kayıtlı.Medcell den baktığımda garanti altında değil diye çıkıyor merak etmeyin arkadaşlar aradım bayan biz imeileri medcell'e attık güncellememişler daha birkaç güne güncellerler hiçbir sorun yok cihazlar garantili dedi:) Çevirici adaptör kutunun içinde koruyucu kılıf ve jelatin aldım sorunsuz.Cihaz 4.1.2 ve güncelle dediğimde en güncel sürüm gibisinden ibare çıkıyor en son sürümü bu mu arkadaşlar?
  • 8i ve 9 undan siparisi gelenler var. buna karsın 5 inde alıp hala alamayanlar var. ben de 8 inde aldım daha faturası kesilmedi bile. cumartesiden once gelmez diyorlar. n11 de dubaiden bedavaya dahi urun dusunmuyorum artık.
  • bende ayın 5 inde beyaz s3 siparişi verdim ama hala kargoya vermediler sıkıldım artık beklemekten yerim yakın size gelip alayım dedim elden teslimatımız yok malesef dedi kadın böyle giderse bir uğramak lazım dubai bilişime.
  • ben aradım fırçaladım epey cuma günü. Sonra pazartesi kargoladılar işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jandarma

bende ayın 5 inde beyaz s3 siparişi verdim ama hala kargoya vermediler sıkıldım artık beklemekten yerim yakın size gelip alayım dedim elden teslimatımız yok malesef dedi kadın böyle giderse bir uğramak lazım dubai bilişime.

bende siparişi teslim edilmeyen tek kişi ben miyim diyordum. bende 5 inde sabah beyaz s3 siparişi vermiştim. hala kargoya verilmedi.
  • Note2 geldi.
    Hasarsız, arızasız, ölü pixel v.s yok.
    Fatura 1289 tl aldıgım deger
    kargo odemedim.
    medcell garantili
    Yarım pil geldi 5-6 saat oynadım pilini zor pitirdim.

Telefonu gelen arkadaslara hayırlı olsun iyi gunlerde kullansınlar, bekleyen arkadaslarada ALLAH evliya sabrı versin. (amin)
  • Bugun bilmemkacinci kez dubai bilisimi aradim fakat bu sefer zombi teyze yerine muhasebeye baglandim. Siparisin faturasi kesildi mi acaba diye sordum. Kesilmedigini bugun ya da yarin kesilecegini soyledi genc sesli eleman. Ben de, 1 haftadir bekliyorum, abim cumartesi almismonun ki kesilmis filan diye demogoji yaptim. Adam buyuk olasilik sizinki kesilir bugun dedi. Ok kib bye diyip kapattim. Simdi bakiyorum kargo takip numarasi gelmis hatta benim subeye dogru yola cikmis.

Hani ben denedim oldu bir deneyin derim. Bekleyenlere sabir diliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tankutkabza

Bugun bilmemkacinci kez dubai bilisimi aradim fakat bu sefer zombi teyze yerine muhasebeye baglandim. Siparisin faturasi kesildi mi acaba diye sordum. Kesilmedigini bugun ya da yarin kesilecegini soyledi genc sesli eleman. Ben de, 1 haftadir bekliyorum, abim cumartesi almismonun ki kesilmis filan diye demogoji yaptim. Adam buyuk olasilik sizinki kesilir bugun dedi. Ok kib bye diyip kapattim. Simdi bakiyorum kargo takip numarasi gelmis hatta benim subeye dogru yola cikmis.

Hani ben denedim oldu bir deneyin derim. Bekleyenlere sabir diliyorum

Ulan suna bak ya paramısla rezil olduk valla. bugun telefon geldiginde beleş bulmus gibi sevindirik oldum iyimi.
  • 8 nisan saat 17 civarı verdiğim mavi s3 siparişi nihayet kargoya verilmiş, darısı bekleyen arkadaşların başına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trlizard

quote:

Orijinalden alıntı: trlizard

mrb,
    ben şu ürünü aldığımda (200 TL'lik) %111 çek yani yaklaşık 222 TL lik çek alabilir miyim?

http://www.n11.com/goodyear-17565-r14-82t-efficient-grip-compact-oto-lastik-P11415950

Arkadaşlar,
    tüm ürünlerde %111 çek kampanyası devam ediyor değil mi?

Ben de aynı sorunun cevabını merak ediyorum. Ama millet S3/Note2 telaşına düşmüş, başka birşey alan yok gibi...
  • Beyler bu SEG 24911F tv den alan kullanan var mi?
  • Arkadaşlar tanesi 11 liraya düşen Taht Oyunları serisinin kitaplarını alıp okuyanınız oldu mu? Fiyat çok uygun piyasa geneline göre, insan şüpheleniyor korsan mı yoksa bu diye
  • arkadaşlar indirimmania nın satmış olduğu s3 miniler hangi distribütör tarafından garantili bilgisi olan varmı
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.