Şimdi Ara

n11.com - Bilgi Paylaşımı Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.027
Cevap
28
Favori
53.743
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ana konu şeklindeki yapıyı fırsatların eski seyrinde devam etmemesi, azalması nedeniyle bozuyoruz. Şuan için güncel fırsat varsa bunu konu açarak paylaşabilirsiniz. Mevcut bilgi konusundan da bilgi almaya, paylaşmaya devam edebilirsiniz.

Yine bölüm kuralları zaten geçerli. Lütfen güncel ve fırsat olan ürünleri paylaşmaya özen gösterelim.

Fırsat konusu kilitlenmiştir, bu konu yayında kalabilir ve eski fırsatlara dair bilgi alışverişi gerçekleştirilebilir.

İyi forumlar.

Konu içerisinde çek alım/satım/takas işlemleri yasaktır. Sıcak fırsatlar bölüm kuralları aynen geçerlidir.

quote:

Orijinalden alıntı: Acemi85

Arkadaşlar hediye çeklerinin geçerli olduğu yerler;

Giyim ve Aksesuarları
    Ayakkabı ve Çanta
    Saat, Gözlük, Aksesuar
    Kozmetik, Bakım, Sağlık
    Elektrikli Ev Aletleri
    Mobilya Aydınlatma
    Ev Tekstil
    Mutfak Banyo
    Spor
    Hobi Oyunncak
    Oyun Konsol Aksesuarları
    Bebe,Çocuk ve Anne
    Market Ürünleri, Gıda, İçecek
    Yapı Market, Bahçe, Çiçek ve Bitki
    Kırtasiye ve Ofis
    Evcil Hayvan Ürünleri
    Outdoor, Avcılık, Kamp
    Tekne ve Yat Malzemeleri
    Kitap, Müziki Film
    Oto Yedek Parça
    Oto Ses ve Görüntü
    Auto Sport

Özellikle Oyun Konsol Aksesuarları benim işimi çok görücek PS3'üm olduğu için.

Not: Yukarıdaki katagorideki çoğu ürüne baktım hediye çeki geçerli görünüyor. Yinede yalnışlık olmaması açısından ürünü alırken kontrol etmenizi öneririm.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: matematik88

s3 mini alma niyetindeyim en uygun n11.com'da fonotel diye bir firmada var 659 tl. Ne dersiniz güvenilir bir firma mıdır? Bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.

ben cuma günü fonotel garantili aldım. bugün 10 da teslim adildi gayet güzel oldu. tavsiye ederim 659 lira süper fiyat
  • dubai garantili n11 8 inde siparis verdim ses yok.
  • --------------------------------------------------------------------------------

quote:

Orijinalden alıntı: hurshit

Tüketici hakem heyetine başvurun. Fiyatın yanlış yazıldığı durumlarda tüketici lehine olan fiyat geçerlidir.
    quote:

Madde 11 — Etiket, fiyat listesi veya bu Yönetmelikte yazılı diğer araçlarla tüketicilerin bilgisine sunulan fiyat, peşin ve tüm vergiler dahil satış fiyatıdır. Bu fiyat ile kasa fiyatı arasında fark olması durumunda tüketici lehine olan fiyat uygulanır.

http://www.mevzuat.gov.tr/Metin.Aspx?MevzuatKod=7.5.6547&MevzuatIliski=0&sourceXmlSearch=
    @KcRasco

teşekkür ederim hocam...

böyle birşey arıyordum

Ben 5 liralık MacBook lar iptal edilip Hakem Heyetine başvurunca birçoğu yetim hakkı yemekle suçlayıp "Ağlayanın malından hayır gelmez" dediler.
    Temmuza kime ne olacak belli olur.
  • Yerimizi alalım. Note II siparişini beklemedeyiz.
  • 09/04 tarihli iphone5 siparişi bugün kargoya verilmiş ama kargo takip yapınca hiç bir sonuç çıkmıyor
  • 9 nisanda aldığım S3 ctesi günü onaylandı, bugün firmayı aradım 5 iş günü içerisinde kargoya vereceğiz dediler, kısaca 9 nisanda verdiğim sipariş 19 nisanda kargoya verilecek 20 sinde elimde olacak bu iş günü meselesi de ancak bu kadar firma lehine kullanılabilirdi, fiyat güzel ama 3 kuruş ucuza alacağız diye bu kadar mide ağrısı yaşanmayacağının farkına vardım bu sayede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dickinson -- 15 Nisan 2013; 16:11:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dickinson

9 nisanda aldığım S3 ctesi günü onaylandı, bugün firmayı aradım 5 iş günü içerisinde kargoya vereceğiz dediler, kısaca 9 nisanda verdiğim sipariş 19 nisanda kargoya verilecek 20 sinde elimde olacak bu iş günü meselesi de ancak bu kadar firma lehine kullanılabilirdi, fiyat güzel ama 3 kuruş ucuza alacağız diye bu kadar mide ağrısı yaşanmayacağının farkına vardım bu sayede.

8 inde siparis verdim. verirken alışveriş yorumlarında "2 günde geldi harika" mesajlarını gördüm kandım. alırken maksimum 5 iş gününde gelecek dendi. sonra bir baktık 7 iş günü oldu. paramızla rezil olmak buna denir. n11.com bende başlarken bitecek. 999 a gold verdiğinde keşke alabilseydim. dubaibilişim ve n11 geçen bir bir ürünü almam bundan sonra. soru cevaplara bakın. feryat eden onlarca insanın yorumlarını görün. yazıktır
  • kargo firmasını arayın isim soyisim verin nerede olduğunu söylerler .n11.com 'daki kargo modülünde sıkıntı var. bende de olmuştu...
  • Arkadaşlar adamın birin 2 günde geldi çok hızlı yazmış en son yorum? anlamadım gitti.
  • Telefonum bugün kargolanıyor haydi hayırlısı :)
  • 199 tl olan sepete attığım ürün bugün 230 tl olmuş bu nasıl bir anlayıştır?Bilgisayara geçince alacaktım o kadar istiyordum ürünü şimdi alamıyorum.Ayıp ya ayıp
  • quote:

Orijinalden alıntı: seracani

kargo firmasını arayın isim soyisim verin nerede olduğunu söylerler .n11.com 'daki kargo modülünde sıkıntı var. bende de olmuştu...

Dediğiniz gibi yapınca kayıtlarda çıkıyor, yarın teslim
  • ürün geç teslim ediliyor. siparişten 5 gün sonra msj attıktan sonra kargo yapıldı. Üründen 2 tane gönderdiler. Haram lokma boğazımızdan geçmez dedik. İletişime geçtik n11.com müşteri hizmetlerini aradım. Faturada ki numarayı arayın dedi. Ona msj attım aynı kargo firması ile geri gönderin dediler.

Onu geçtim 111 tl hediye çeki kazandık ama kullanamıyoruz. Neden?
    Çünkü bu kategorilerde geçerli değil:
    quote:

Hediye Çeki Geçerli Olmayan Kategoriler
    Telefon ve Telefon Aksesuarları
    Beyaz Eşya
    Motosiklet
    Bilgisayar
    Fotoğraf Makinesi ve Kamera > Dürbün ve Teleskop Aksesuarları
    Video Oyunları ve Konsol > Konsol Oyunları
    Fotoğraf Makinesi ve Kamera > Fotoğraf Makineleri
    Külçe ve Ziynet Altın, Takı, Mücevher > Külçe, Ziynet Altın ve Gümüş
    Bebek, Çocuk ve Anne Bakımı > Bebek Bezi ve Islak Mendiller
    Video Oyunları ve Konsol > Oyun Konsolları
    Kırtasiye ve Ofis > Kağıt Ürünleri
    Televizyonlar ve Ses Sistemleri > DVD, DivX, Bluray ve Medya Oynatıcılar
    Fotoğraf Makinesi ve Kamera > Video Kameralar
    Televizyonlar ve Ses Sistemleri > MP3 ve MP4 Oynatıcılar, Aksesuarları
    Televizyonlar ve Ses Sistemleri > Uydu Sistemleri
    Televizyonlar ve Ses Sistemleri > Müzik Sistemleri
    Fotoğraf Makinesi ve Kamera > Dürbün, Teleskop ve Mikroskop
    Market Ürünleri, Gıda, İçecek > Deterjan ve Temizlik Ürünleri
    Televizyonlar ve Ses Sistemleri > Televizyonlar
    Televizyonlar ve Ses Sistemleri > Ev Sinema Sistemleri
    Televizyonlar ve Ses Sistemleri > Hoparlörler
    Televizyonlar ve Ses Sistemleri > Ses Kayıt Cihazları
    Seyahat, Otel, Bilet

eeeee ne anladık bu işten?
  • WD Passport 2.5" 2TB kırmızı harici disk aldim 319 tl bence cok iyi fiyat. Ama merak ettiğim bu kuponlari hayirlisiyla kullanabilecekmiyiz :D
  • en son hangi tarihteki siparişleri gönderdiler.
  • Dün 200 tl ye alacağım şey olmuş 230 her yerden mail atıyorum acaba alabilir miyim 199 a?
  • Note II için 6 Nisan siparişleri gönderildi mi?
  • ayın 5 inde,sabah beyaz s3 sipariş etmiştim. hala kargoya verilmemiş. bugün 7. iş günü de bitti... ne yapalım arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: senturk041

quote:

Orijinalden alıntı: matematik88

s3 mini alma niyetindeyim en uygun n11.com'da fonotel diye bir firmada var 659 tl. Ne dersiniz güvenilir bir firma mıdır? Bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.

ben cuma günü fonotel garantili aldım. bugün 10 da teslim adildi gayet güzel oldu. tavsiye ederim 659 lira süper fiyat

hocam indirimmania da yorum sayısı ve alanlar çok fazla fiyat 709 fonotelde 659 olmasına rağmen çok az kişi almış ve şikayetvarda fonotelin şikayetlerine cevap verilmemiş kafam karıştı biraz almayı düşünüyordum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.