Şimdi Ara

n11 Bonus Puanla Yapılan Alışveriş İptali Rezilliği (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
4.245
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    kesin bu tarz bir yaptırım olmalı
    diğer türlü satıcı işine gelmediği an iptal ediyor ve hiçbir şey yapılamıyor
  • benim de n11 bonuslar sistemde gözükmüyormuş , garanti müşteri hizmetleri kayıt açmıştı , 3-4 gündür cevap yoktu , unutmuştum, en sonunda kendim aradım ne oldu diye, bonuslarınız yatmış , n11 le alakalı sıkıntı var, onları arayın onlar çözsün bu gece de sondu kullanma tarihi, nasıl yapcaklar bilmiyorum
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Merhaba mahmut716,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com Donanım Haber Ekibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: n11

Merhaba Matias12,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com Donanım Haber Ekibi

Merhaba sayin yetkili dun gun icinde bonus geri yatti cok tesekkur ederim birseyler aldim insaAllah iptal etmez saticilar bu arada 4 bir yanda sorunlarla ilgileniyorsunuz cok guzel ama su bekletip iptal edenlere buyuk ceza vermelisiniz bence naziken arayip sormuyor bile belki baska birsey istiyecektim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demekki orda bonus kullanmıcaz.
  • 100 lira n11 bonusu satıcının siparişi reddetmesıyle yalan oldu..banka yuklemem diyo..n11 ben bankaya iade ettim diyor
  • sivribey S kullanıcısına yanıt
    Merhaba sivribey,

n11.com
  • n11 de bildiğin dalavera firma puanlarımı yatırmadılar bildiğin sahtejarlığı iyi ögrenmişler avrupada olsa güzel bir ceza alırlar.n11=sahtekar
  • Merhaba lactobacillus,

n11.com
  • https://forum.donanimhaber.com/n11-garanti-bonus-puan-rezilligi--124450376

Benzer bir sorun ben de yaşadım.Son gün alışveriş yaptım malesef... Sonra 1 ürünü yanlış aldığımı farkettim iptal edip yeniden alışveriş yapmak istedim.baktım bonus puanlar yuklenmedı . ertesi gün tekrar baktım yıne puanlar yuklenmemıs. Bonus n11ler elimde patladı ..
    Bundan sonra bonus puan kampanyası oldugunda n11i kullanmayacağım.
  • KrmTgc kullanıcısına yanıt
    Merhaba KrmTgc,

n11.com
  • Aynısı 2 defa benimde basıma geldi birinde cok sinirlendim yazdım mh'ne
    aynı civarlarda bir hediye kupon geldi tamam olur insanlık hali dedim.
    20 gun sonra tekrar aynı konu ve dedimki bu firma bu kadar.
    Satıcının beklettikten sonra keyfe keder yaptığı iptallere yorum yapamıyorsunuz ve yaptırım yok.
    süreli kullanımlı puanlarınız yandıgı gibi süreli kullanımlı bonuslarınızda yanıyor.
    Rezilllik..
  • Merhaba hortlek,

n11.com
  • müşteri hizmetleriniz ile görüştüm daha önce
    Sadece soru cevap bölümünden yazılabiliyormuş,ürünü almış,bekletilmiş,sorular cevaplanmamış,keyfe keder ürün iptal edilerek bonuslarveya puanlar yakılmış sadece soru cevap bölümünden yazılıyorsa.
    Bizede Yolunuz açık olsun demek düşer...
  • Aynı durum benimde başıma geldi çözüme ulaşabilen oldu mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.