Şimdi Ara

N11 - Bonus kampanyası (1-31 Mayıs ) 33-55-111 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
2
Favori
13.583
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • madem puanları n11'de kullandırma zorunulugu getiriyorsun bari süre sınırlandırması yapma da lazım oldugunda kullanalım. bu şekilde hiçbir czaibesi kalmamış...
  • sadece n11 de kullanıldığı için bir çöp de benden
  • Denizbank bonus dahil değilmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakgoz79

Denizbank bonus dahil değilmiş

Çok saçma.tek garanti dahilmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • world de bunu yapamıyorlar kabul etmiyor sanırım yapı kredi.
  • n11 bonus kampanyasında N11 Yazıp 3340 a gönderdim ancak geri dönüş olmadı 500tl üstü bir ürün alacağım bir sorun olurmu sizce?
  • Bildigin cek kampanyasi..

• Flexi kartım var ama katılamadım kampanyaya. Birkaç kez denedim ama olmadı.
  • heryerde geçecek çip falan hak getire 111tl direk karta iade olması lazım n11 de satış yapan firmaların neredeyse hepsinin sitesi var ve kendi sitelerinde daha ucuz zaten
  • Merhaba,

Kazanılan 111 tl bonus hesabamı karta mı yüklenecek?
    Başka bir hesapta kullanılabilir mi? 111 tl harcama için alt limit var mı?

tşk,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rufuk

Merhaba,

tşk,

Bilgisi olan varmı arkadaşlar?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Merhaba,

tşk,

Bilgisi olan varmı arkadaşlar?

İstediğin n11 hesabında kullanırsın. Alt limit yok.
  • GG'de 100 TL World Puan var. Ps4 alacağım ama kredi kartımın limiti 1000TL
  • Bu arada kargo bedeli de hedef tutarı oluşturmada geçersizmiş. Bir başka rezalet daha. Kargo dahil 500TL oluşturduğunuz sepet, 495tl sayılıyor ve sadece 33Tl bonus kazanıyorsunuz. N11.com şirketini kınıyorum.

• bu kampanyadan yararlanmak için sms attım, bankadan talebiniz alındı cevabı geldi. 3-4 mağazadan toplamda 300+ üzeri alışverişimi yaptım. tek mağaza ürünü kargolamıyor ve bonus kazandığıma dair bir sms gelmiyor. n11.com'un müşteri temsilcisinin verdi bilgiye göre, 31 mayıs itibariyle alışverişi bir şekilde tamamlayamamış olursak bonus'ları kazanamamış oluyorsunuz.

bu tarz kampanyalarda dikkate alınması gereken bir hadise olarak paylaşmak istedim. kampanya koşullarında alışverişin tamamlanmasını bir önkoşul olarak belirtmemelerine rağmen işleyiş böyle. kısacası mağaza lakayt davranır ve günlerce siparişinizi göndermezse puanlar pekala yanabiliyor!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

GG'de 100 TL World Puan var. Ps4 alacağım ama kredi kartımın limiti 1000TL

Karta para yatır, limiti artmış olur. Hem dönem borcundan da düşmüş olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: storm

quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

GG'de 100 TL World Puan var. Ps4 alacağım ama kredi kartımın limiti 1000TL

Karta para yatır, limiti artmış olur. Hem dönem borcundan da düşmüş olur.

Kredi kartları o şekilde işlem yapmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: inanck

bu kampanyadan yararlanmak için sms attım, bankadan talebiniz alındı cevabı geldi. 3-4 mağazadan toplamda 300+ üzeri alışverişimi yaptım. tek mağaza ürünü kargolamıyor ve bonus kazandığıma dair bir sms gelmiyor. n11.com'un müşteri temsilcisinin verdi bilgiye göre, 31 mayıs itibariyle alışverişi bir şekilde tamamlayamamış olursak bonus'ları kazanamamış oluyorsunuz.

bu tarz kampanyalarda dikkate alınması gereken bir hadise olarak paylaşmak istedim. kampanya koşullarında alışverişin tamamlanmasını bir önkoşul olarak belirtmemelerine rağmen işleyiş böyle. kısacası mağaza lakayt davranır ve günlerce siparişinizi göndermezse puanlar pekala yanabiliyor!

Kargolamaması bir yana,mağaza onaylamadan bana sms geldi,yararlandınız puan kazandınız gibisinden. Siparişin ödemesini yaptim,ve ardından sms geldi,yani satıcı kargolayıp kargolamadıgına bakmadı sms geldi direk.İptal iade olursa muhtemelen puan işi yatar tabii ki illa. Sonuçta alıcı da sipariş verip iptal edip puan kazanmaya calişabilir.

n11 deki bazı satıcılar gerçekten çok kötü ve ilgisiz. Bu tür durumlarda n11 in satıcıya ulaşıp onları düzeltmeye caliştigina rastlamadim,hep satıcıyı destekliyor olumsuz da olsa.

• Ödül yüklemesi için ilk harcama dikkate alınacaktır. bunu yeni gördüm. böyle bişey varmı ya resmen o.ç bunlar bonusla işim olmaz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.