Şimdi Ara

MEDIAMARKT-TCHIBO (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.268
Cevap
88
Favori
265.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Elektronik #MediaMarkt Firma #Tchibo
101 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce de kendisi ile alışverişim olmuştu. Jet hızıyla sıkıntısız alışveriş isteyen herkese tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dh nin en güvenilir yılların üyesi. Kibar ve hızlı üstelik her sıkıntıli durumda mutlaka yardım eder. En az 30 kez alışverisim oldu hepsinde de aynı kaliteli insan ve hizmet

• Hb 3000/100 tablet İpad te geçerli mi

• Kendisine ilgisinden dolyı teşekkür ediyorum. Mesajlarıma jet hızıyla yanıt verildi. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
  • kendisinden 2. alışverişim.
    gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
    hızlı ve güvenilir bir satıcı.
  • trendyol alt limitsiz 25 alabilir miyim?
  • arkadaştan kupon almak imkansız dün bankayı söyleyip yazdım 30dk sonra hangi banka diye sordu, 1.30 saat sonra bitti dedi. bugün 40dk oldu yine cevap yok, 1 tane alana bakmıyor heralde.
  • çok hızlı bir şekilde cevap veriyor, kendisine çekler için eft yapmıştım ama eminim para daha hesabına geçmemişti hesap bilgilerini bana verdiğinde. şiddetle tavsiye olunur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aytacikinci -- 26 Kasım 2020; 12:49:47 >
  • Tekrar cek lazim oldu hic forumda aramaya gerek yok direk yazdim aldim tekrar arkadastan

• Sürekli alışveriş yapılabilecek bir arkadaşımız
    Problem olduğunda ilgilenir yardımcı olur madur etmez
    Hersey icin tesekkurler

• Sorunsuz alışveriş oldu teşekkürler.
  • Alt limitsiz alabilir miyim en paradan
  • Sürekli alışveriş yaptığım bir arkadaş. İşlem sonrasında bıle bır sıkıntı çıkarsa hemen dönüş yapar.
  • 4 adet için pm alabilirmiyim
  • TRENDYOL Altlimitsiz 25 almak istiyorum
  • Teşekkürler
  • Trendyol alt limitsiz veya 100/40 acaba steam cüzdan alımlarında geçerli mi?
  • TRENDYOL Altlimitsiz 25 yüklü hesap aldım. Bu kaçıncı aldığım hesap hatırlamıyorum bile. Hızlı cevaplıyor. Tereddüt etmeden, sıkıntısız alışveriş yapılabilir
  • Dünden sonra bugünde trendyol hesabı aldım kendisinden. En ufak tereddüte dahi gerek yok. Gözü kapalı alışveriş yapılabilir. Bi' kez daha teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.