Şimdi Ara

N11 7 Ocak Halk Günü indirimi (150 TL ye 25 TL) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
3
Favori
9.214
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR N11DE BONUS PUANIYLA ALIŞVERİŞ YAPILABİLİYOR MU ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkeytv

ARKADAŞLAR N11DE BONUS PUANIYLA ALIŞVERİŞ YAPILABİLİYOR MU ?

Evet, kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfada altt buton var, basınca kartınızdaki bonusu gösteriyor ve kullanabiliyorsunuz.

Fakat BAĞIRMANIZA GEREK YOKTU.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sivribey

her portakal aynımı ozaman pazara gir en ucuz gördüğün yerden al çık.hiç pazara gitmeyen birine bunu desen belkı yer devamlı pazarada gidiyorum o pazarda alıp yediğin portakallarla alakası yok çok para değil 10 lira sipariş ver bak tadına anlarsın ne olduğunu

Tabiki illaki ayni degildirde bana cok avantajli gelmiyor. Size pazar uzaktir, tasimak istemessiniz saygi duyarim.

• quote:

Orijinalden alıntı: AjanHaKaN

Sipariş Tutarı 266,65 TL
    İndirim Tutarı 160,67 TL 28,69 TL Mağaza İndirimi, 31,98 TL n11.com İndirimi, 100,00 TL Sepet İndirimi
    Ödenen Tutar 105,98 TL 105,98 TL Kredi Kartı

Mağaza indirimi ve sepet indirimi nedir?
    100 TL çek sanirim.
    25 TL bugünün kampanyası desem ama sizde rakamlar farkli.

• supermarketim cok sasırttı beni.onay vermiş bugün aldıklarıma.fakat ben planımı 2 hafta sonraya göre yaptım.kimse yok evde :D aldıracak birilerini bulcaz artık ürünleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: A N K A R A

quote:

Orijinalden alıntı: axeleon

quote:

Orijinalden alıntı: A N K A R A

11.01.2014

100 - 75 - 50 - 25 şeklinde çeklerin tekrardan dağıtılacağı büyük gün

10.01.2014 günü uyumayın tam 11.01.2014'e girer girmez saatler 00:01 gösterdiği vakit pc başında olun

Kaynak

N11 7 Ocak Halk Günü indirimi (150 TL ye 25 TL)

Birde benim gibi adama inanmazlar yazık çok yazık hemde

kaynak resmi yerine kaynağın üzerinde oturuyorum deseydin ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kartal311

arkadaşlar rekor bende herhalde 10/12/2013 tarihinde süpermarketimden aldığım ürünler hala gelmedi ve kargo bilgiside yok bir kaç kez n11 mesaj attım ama çözüm olmadı...sabırla ve inatla bekliyorum....oğlanın bezi bitti bu gün mahalle bakkalından duyulmadık ucuz bi marka aldım hayırlısı ile bir geleydi siparişlerim.....

pm
  • Arkadaşlar bez alanlar linkleri verebilir mi? Ben bu iki bezi almaya calisiyorum 150 tlden fazla fakat 25 TL düşmüyor nerede yanlis yapiyorum. Aynisindan 2 adetmi alamayiz yada nedir sorun?

http://www.n11.com/prima-bebek-bezi-premium-care-3-beden-midi-paket-4-adet-islakmendil2-adet-P13240336

• quote:

Orijinalden alıntı: ahcal06

quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

supermaketim e bulasmayın. Bu kadar adi bir firma gormedim. Son siparislerim 3 haftada geldi..Ustelik bazıları yanlıs geldi..Hic bir mesajıma cevap veren de olmadı..Paranızla rezil olmak istemiyorsanız uzak durun bu firmadan

4 kere alışveriş yaptım, sorun yaşamadım, en sonuncu da bir hafta bekledim sadece. bugün sipariş verdim aynı gün kargo.

kötü şeyler olabilir ama genellememek lazım, bence tek ve en büyük sorunlara cevap vermemeleri, mh sistemi kurmaları ve sorunları hızlıca çözmeleri gerekir.

Siz ne almıştınız ? Bebek bezi varmıydı aralarında ? Arkadaşa sipariş vereceğim ama aksilik çıkmasından korkuyorum. İşin ucunda mahcup olmak var :(

Bebek bezi dışında her şey aldım. Bir tek bebek bezinde sıkıntı yok herhalde...

• mobilçarşım da sepete 5 ürün ekledim 36 55 8 12 8 diye. Ama küçük olanlara alıcı öder diğerlerine ücretsiz yazıyor bir sıkıntı çıkmaz demi kargo konusunda?
  • Bitti galiba sepette indirim düşmüyor artık ben de
  • quote:

Orijinalden alıntı: phatron_23

quote:

Orijinalden alıntı: vsimay

supermarketim uzak durun da ne yaparsanız yapın.

katılıyorum

Daha önce 2 sefer alışveriş yaptım siparişin geç gelmesi dışında bir sorun yaşamadım.

Bu magaza zaten n11 in kendisine ait bu yüzden geç gelmesinden başka bir sorun olamaz.

Bu arada 108 li bebek bezini 50 tictoc ile 1.96 liraya aldım süper oldu

• thekoch kullanıcısına yanıt
    30 sn önce alışverişi tamamladım. Devam ediyor hala
  • 24 aralikta iki farkli siparis verdim biri ablama biri bize onlarinki 6-7 gun sonra geldi bizimki hala onaylanmadi bile:(

• quote:

Orijinalden alıntı: sahbazpower-

24 aralikta iki farkli siparis verdim biri ablama biri bize onlarinki 6-7 gun sonra geldi bizimki hala onaylanmadi bile:(

Benim supermarketim.ürünleri hepsi geldi hep eski yorumlara yazdim GEÇ OLDU AMA GÜÇ OLMADI diye okuyun benim hep.ondan 2 gün sonra kargolarim yola cikti herhalde dikkate aldilar

• Ben iki kez indirimli aldım, artık 25 tl düşmüyor sepetten sanırım 2 kezden fazlaya izin vermiyor sistem.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ahcal06

quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

quote:

supermaketim e bulasmayın. Bu kadar adi bir firma gormedim. Son siparislerim 3 haftada geldi..Ustelik bazıları yanlıs geldi..Hic bir mesajıma cevap veren de olmadı..Paranızla rezil olmak istemiyorsanız uzak durun bu firmadan

4 kere alışveriş yaptım, sorun yaşamadım, en sonuncu da bir hafta bekledim sadece. bugün sipariş verdim aynı gün kargo.

kötü şeyler olabilir ama genellememek lazım, bence tek ve en büyük sorunlara cevap vermemeleri, mh sistemi kurmaları ve sorunları hızlıca çözmeleri gerekir.

Siz ne almıştınız ? Bebek bezi varmıydı aralarında ? Arkadaşa sipariş vereceğim ama aksilik çıkmasından korkuyorum. İşin ucunda mahcup olmak var :(

Bebek bezi dışında her şey aldım. Bir tek bebek bezinde sıkıntı yok herhalde...

SÜPER MARKETİMDEN ÜRÜN ALAN ARKADAŞLAR; ALDIĞINIZ BİR ÜRÜNÜN ALTINDA SÜPERMARKETİME MESAJ YAZIN, HANGİ ÜRÜN ELLERİNDE YOKSA YERİNE BAŞKASINI GÖNDERİN DEYİN. benim 3 haftalık ürünüm 3 tl lik bir diş fırçası yok diye bekletiliyormuş yerine başka bişe yollayın dedim bugün kargolandı. hatta bugün 11 de verdiğim sipariş saat 15 te kargolandı. sepetinizdeki bir iki ürün tedariğinden dolayı bekliyor siparişler genelde

• Arkadaşlar Prima Premium Care bebek bezi almayı düşünüyorum. En uygun nasıl alabilirim ? 25 TL'nin dışında bahsedilen indirimleri nasıl yapabiliriz ?
  • merhaba şu anda onlinemarketim den sepet oluşturdum ama indirim düşmedi 25 tl neden acaba? sadece ana sayfadaki ürünlerde mi düşüyor?
  • beytepe B kullanıcısına yanıt
    Forumun çek-satış bölümünden 100tl'lik çekleri 35-40 tl'ye satın alabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.