Şimdi Ara

N11 7 Ocak Halk Günü indirimi (150 TL ye 25 TL) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
3
Favori
9.211
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • supermaketim e bulasmayın. Bu kadar adi bir firma gormedim. Son siparislerim 3 haftada geldi..Ustelik bazıları yanlıs geldi..Hic bir mesajıma cevap veren de olmadı..Paranızla rezil olmak istemiyorsanız uzak durun bu firmadan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

supermaketim e bulasmayın. Bu kadar adi bir firma gormedim. Son siparislerim 3 haftada geldi..Ustelik bazıları yanlıs geldi..Hic bir mesajıma cevap veren de olmadı..Paranızla rezil olmak istemiyorsanız uzak durun bu firmadan

4 kere alışveriş yaptım, sorun yaşamadım, en sonuncu da bir hafta bekledim sadece. bugün sipariş verdim aynı gün kargo.

kötü şeyler olabilir ama genellememek lazım, bence tek ve en büyük sorunlara cevap vermemeleri, mh sistemi kurmaları ve sorunları hızlıca çözmeleri gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quidditch06

Arkadaslar bu Nescafe Mycafe Kahve Makinasini kullanan yok mu cidden? Fiyat epey uyguna geliyor. Olumlu veya olumsuz yorum yapacak birisi yok mu acaba?

normal çözünebilir kahve al at suya birazda kahvebeyazlatıcı tamam. Makina sadece bunları karıştırıyor. Çekilmiş kahveden yapsa belki diyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sivribey

toptansatışdan portakal mandalin aldım güzel..ama mandalin bitti portakal alabılırsın....ayrıca hepsi burdada 5 kg portakal 9.90 ucretsız kargo oda çok güzel...

Pazarda 75 kurus 1 tl portakal

• quote:

Orijinalden alıntı: BreakBeaT

quote:

toptansatışdan portakal mandalin aldım güzel..ama mandalin bitti portakal alabılırsın....ayrıca hepsi burdada 5 kg portakal 9.90 ucretsız kargo oda çok güzel...

3.5 tl den aldim hocam ne diosun sen:) hangi pazarmis bu

• BreakBeaT kullanıcısına yanıt
    +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: alihan1907

quote:

Orijinalden alıntı: BreakBeaT

quote:

3.5 tl den aldim hocam ne diosun sen:) hangi pazarmis bu

Nerde yaşıyorsun sen nişantaşındamı kardeş

3,5 TL'ye portakalmı olur? Portakal şuan en ucuz meyva 50 kuruş ve 1 TL arasında.

• Yok hocam ama sicak firsatciyiz diye gecinen biriymisim onu anladim:)insallah yanlis hatirliyorumdur valla:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alihan1907 -- 7 Ocak 2014; 17:26:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

quote:

supermaketim e bulasmayın. Bu kadar adi bir firma gormedim. Son siparislerim 3 haftada geldi..Ustelik bazıları yanlıs geldi..Hic bir mesajıma cevap veren de olmadı..Paranızla rezil olmak istemiyorsanız uzak durun bu firmadan

4 kere alışveriş yaptım, sorun yaşamadım, en sonuncu da bir hafta bekledim sadece. bugün sipariş verdim aynı gün kargo.

kötü şeyler olabilir ama genellememek lazım, bence tek ve en büyük sorunlara cevap vermemeleri, mh sistemi kurmaları ve sorunları hızlıca çözmeleri gerekir.

O zaman kendini şanslı kesimde sayabilirsin. 3 kere alışveriş yaptım,40'dan fazla parça ürün aldım ve hep sorun..En son siparişimde göndermedikleri ürünlere farklı hesabımdan yaptığım alışverişin sipariş numarasını girdiler, daha gelmeyen ürünler otomatik onaya geçti.. Bunların n11'le de sağlam bağlantısı var, n11 hep bu firmayı koruma modunda... Cevap verseler içim yanmayacak.. Bu firmadan genelde herkes şikayetçi o yüzden genelliyorum durumu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freefalcon -- 7 Ocak 2014; 17:31:16 >

• Arkadaşlar süpermarketimi bende anlamakta zorlanıyorum.Birincisi ürünleri çok geç kargoluyor ikincisi adamlar bana iptal ettiğim ürünü göndermişler ayrıca satın almış olduğum ürünü birdaha yine göndermişler.Adamlara mesaj yazıyorum benimle telefonla iletişime gecmediginiz sürece bu ürünleri göndermeyecegim diyorum.Adamlar iletişimr geçmemekle kararlılar.Bendede 230 tl değerindeki ürünleri hala duruyor.Onlar aramıyor bende göndermiyorum.

• quote:

quote:

Siz ne almıştınız ? Bebek bezi varmıydı aralarında ? Arkadaşa sipariş vereceğim ama aksilik çıkmasından korkuyorum. İşin ucunda mahcup olmak var :(

• quote:

Orijinalden alıntı: ahcal06

quote:

quote:

Siz ne almıştınız ? Bebek bezi varmıydı aralarında ? Arkadaşa sipariş vereceğim ama aksilik çıkmasından korkuyorum. İşin ucunda mahcup olmak var :(

hepsi bebek beziydi :) bugünde aldım, kargoya verildi bile..

• Ama bir yandanda korkuyorum Allah korusun bir deprem veya yangın olsa bizde mefta olsak birde öteki tarafta bunlarin hakları ile ugrasmayalim.Zaten gunahimiz bize yeter.

• sepet tamamlamaya çalışıyorum.

alabileceğim en ucuz ücretsiz kargo ürün nedir? fikri olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DüzceliMehmed

http://forum.donanimhaber.com/m_86206100/f_//tm.htm#86206100

arkadaşlar bi zahmet konuma bakabilirmisiniz

cevapladım dostum.
  • BreakBeaT kullanıcısına yanıt
    her portakal aynımı ozaman pazara gir en ucuz gördüğün yerden al çık.hiç pazara gitmeyen birine bunu desen belkı yer devamlı pazarada gidiyorum o pazarda alıp yediğin portakallarla alakası yok çok para değil 10 lira sipariş ver bak tadına anlarsın ne olduğunu
  • quote:

Belki sizin sipariş verdiğiniz bebek bezi çeşidi ile ilgili olabilir.
    Yoksa diğer ürünler tamam, bana da hızlı kargo yapılıyor ama bebek bezi siparişim 24 Aralık'tan beri bekliyordu.

Gerçi müdür-42 sağolsun, verdiği cep numarasını aradım ve Sürat Kargo'dan kaynaklanan bir gecikme olduğu bilgisini aldım.
    24 Aralık siparişlerini işlemeye başlamışlar, bundan sonra da düzene girmiş ve birkaç günde kargo yapılırmış.
    Belki bir dönem kargo işini Sürat Kargo'ya ihale etmiş ve Sürat Kargo da eline yüzüne bulaştırmış olabilir.

Sonuç olarak, bundan sonra önü açıldı gibi. Bugün market alışverişinden sipariş vermek yine supermarketim tercih edebilir sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi signore -- 7 Ocak 2014; 18:12:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: signore

quote:

Belki sizin sipariş verdiğiniz bebek bezi çeşidi ile ilgili olabilir.
    Yoksa diğer ürünler tamam, bana da hızlı kargo yapılıyor ama bebek bezi siparişim 24 Aralık'tan beri bekliyordu.

Gerçi müdür-42 sağolsun, verdiği cep numarasını aradım ve Sürat Kargo'dan kaynaklanan bir gecikme olduğu bilgisini aldım.
    24 Aralık siparişlerini işlemeye başlamışlar, bundan sonra da düzene girmiş ve birkaç günde kargo yapılırmış.
    Belki bir dönem kargo işini Sürat Kargo'ya ihale etmiş ve Sürat Kargo da eline yüzüne bulaştırmış olabilir.

Sonuç olarak, bundan sonra önü açıldı gibi. Bugün market alışverişinden sipariş vermek yine supermarketim tercih edebilir sanki

Prima Premium Care 4 ve bir kez de 5 no aldım..

Şu bir gerçek, müşteri memnuniyeti şansa bırakılmamalı yani herkese düzgün hizmet vermeleri gerekiyor. Inşallah düzelmiştir de bundan sonra herkes uyguna ihtiyaçlarını karşılar.

• arkadaşlar rekor bende herhalde 10/12/2013 tarihinde süpermarketimden aldığım ürünler hala gelmedi ve kargo bilgiside yok bir kaç kez n11 mesaj attım ama çözüm olmadı...sabırla ve inatla bekliyorum....oğlanın bezi bitti bu gün mahalle bakkalından duyulmadık ucuz bi marka aldım hayırlısı ile bir geleydi siparişlerim.....
  • fairy yok mu ben mi göremedim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.