Şimdi Ara

N11 7 Ocak Halk Günü indirimi (150 TL ye 25 TL) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
3
Favori
9.214
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    toptansatışdan portakal mandalin aldım güzel..ama mandalin bitti portakal alabılırsın....ayrıca hepsi burdada 5 kg portakal 9.90 ucretsız kargo oda çok güzel...
  • quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

bez aldım, süpermarketimden, onaylanmış, hızlılar, harika fiyatlara alıyoruz, gerçekten iyi oldu. sonradan temizlik ürünleri de aldım, 300 tl ile günü eksi ciroda kapadım,

meyve ve yağ olayına giricem de, başka salıya kalsın, sorum ise, meyvalardan alan var mı nasıldır hem fiyat hem kalite olarak?

avci adli dukkandan aldim. meyveler cok guzeldi. pazarda bulamayabilirsin. hepsi kalite manav mali. lezzetlerlde guzel. sadece kivide bazi eksi olmamis cikti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gandal07 kullanıcısına yanıt
    bende öyle bir alış veriş yaptım sepette kargo ücretli olanlarda vardı ücret felan almadılar.sepet toplamı 150 liraydı..senimkide öyle olur buyuk ıhtımal
  • süpermarketimden 25 gün önce aldığım üründen haber yok tu ne onay ne kargo bugün forumdan bir aradaş yardımcı oldu
    bir ürün tedarik edilmediği için bekliyormş siparişim.
    10 dakika içinde siparişim onaylandı 2 saat sonra da kargoya verildi sua an kargoda

inanılmaz hızlandı

• Arkadaslar 160tl civarinda siteden hizar alicam.buna uygun kullanabilecegim cek satan varmi acil

• süpermarketim 3 saat önceki siparişi onayladı, kargoya verdi, sürat kargodan sms geldi yarın teslim edilecek diye, eksik gedik çıkmazsa epey hızlanmışlar demektir. (prima premium care ve ıslak mendil aldım, 25 indirim + 50 tl hızlı erişim çeki kullandım)

meyvayla ilgili yorumlar için teşekkürler, bir daha salı indirimi olursa yağ ve meyva alacam bu sefer 300 tl alışveriş yapınca bütçede delik açmayalım haybeden..
  • quote:

Orijinalden alıntı: l.a.c.i.w.e.r.t

quote:

bez aldım, süpermarketimden, onaylanmış, hızlılar, harika fiyatlara alıyoruz, gerçekten iyi oldu. sonradan temizlik ürünleri de aldım, 300 tl ile günü eksi ciroda kapadım,

meyve ve yağ olayına giricem de, başka salıya kalsın, sorum ise, meyvalardan alan var mı nasıldır hem fiyat hem kalite olarak?

avci adli dukkandan aldim. meyveler cok guzeldi. pazarda bulamayabilirsin. hepsi kalite manav mali. lezzetlerlde guzel. sadece kivide bazi eksi olmamis cikti.

Olmamış (sert) kivileri ayır bir poşet içine koy içine de 1-2 tane elma at ağzını bağla, 2 gün sonra açtığında tatlı ve yumuşacık olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: the_thing

quote:

Orijinalden alıntı: l.a.c.i.w.e.r.t

quote:

Olmamış (sert) kivileri ayır bir poşet içine koy içine de 1-2 tane elma at ağzını bağla, 2 gün sonra açtığında tatlı ve yumuşacık olacaktır.

malesef arkadaşım çoktan yedik hepsini. Ekşi mekşi demedik.

• ben de kestane aldım bakalım nasıl gelecek,alan var mı daha önce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: souledge

Arkadaslar 160tl civarinda siteden hizar alicam.buna uygun kullanabilecegim cek satan varmi acil

76lık çek var. pm ile cevaplandı...
  • 2 Komili Sızma ZeytinYağı 57*2=114 TL
    4 Komili Ayçiçek Yağı 95 TL

Toplam=114+95=209 TL
    25 TL Salı indirimi=209-25=184 TL
    83 TL Kupon indirimi=184-83=101 TL
    53 TL bonus puan vardı=101-53= 48 TL

6 teneke yağ 48 TL'e geldi.

Kuponlardan biri de gitti.
  • ben de bi pm alabilir miyim 100lük çekler için vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: cetera

Arkadaşlar , aşşağıdaki ürünleri sepete atıyorum

Malesef 25 tl lik indirim olmuyor.

http://www.n11.com/kis-meyveleri-P17137667

http://www.n11.com/3-kg-ince-kabuklu-yerli-uretim-ceviz-paketi-ucretsiz-kargo-P17218468

http://www.n11.com/ekoset-familia-tuvalet-kagidi-3lu-paket-P16987878

Neden acaba ?

Arkadaşlar bu alışverişi kendi hesabınızda bi dener misiniz . Nenden indirim olmuyor.

• supermarketim,e ayın 4 sipariş vermiştim bugun teslim aldım ariel siparişi önceki siparisimde hemen hemen aynı idi belki istanbul dışı farkı olabilir bilemiyorum benim siparişlerim hemen geldi
  • quote:

quote:

Arkadaşlar , aşşağıdaki ürünleri sepete atıyorum

Malesef 25 tl lik indirim olmuyor.

http://www.n11.com/kis-meyveleri-P17137667

http://www.n11.com/3-kg-ince-kabuklu-yerli-uretim-ceviz-paketi-ucretsiz-kargo-P17218468

http://www.n11.com/ekoset-familia-tuvalet-kagidi-3lu-paket-P16987878

Neden acaba ?

Arkadaşlar bu alışverişi kendi hesabınızda bi dener misiniz . Nenden indirim olmuyor.

denedim olmadı, bazen sorun olabiliyor bu şekilde, bir arkdaşın hesabından alırken bende de düşmedi kendi hesabımdan aldım mecburen ve 25 tl indirim oldu, biraz zarar ettik ama..

yani başka hesapla deneyin dicem ama bende de düşmediğinden sorun ürünlerden birinde olabilir..

edit: buldum tuvalet kağıdı bugünkü salı indirim lkatalogunda yok ki, tabi düşmez 25 tl yi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vindobona -- 7 Ocak 2014; 16:03:19 >

• sağ ol arkadaş.

Anladım tuvalet kağıdı gerçekten yokmuş. tekrar sağ ol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cetera -- 7 Ocak 2014; 16:12:18 >
  • Arkadaslar bu Nescafe Mycafe Kahve Makinasini kullanan yok mu cidden? Fiyat epey uyguna geliyor. Olumlu veya olumsuz yorum yapacak birisi yok mu acaba?

• Quidditch06 Q kullanıcısına yanıt
    gereksiz bi ürün.
    o makinede yapılan kahveyi içmem.
  • 175 tl urun aldim
    25 sali indirimi
    75 kupon
    3 puan
    72tl odedim
    5te antajix var.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.