Şimdi Ara

N11 7 Ocak Halk Günü indirimi (150 TL ye 25 TL) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
3
Favori
9.214
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sanırım durumu çözdüm, bu hafta sadece mobilcarsim satıcısının ürünlerinde 25 TL indirim var, supermartimi kaldırmışlar, onların hiçbir ürününde indirim olmuyor.

çok da güzel olmuş, mobilcarsim gayet hızlı kargolama yapıyor.
  • 100 lük ceklerle birleşiyor.
  • Pepsi kodlari alt limiti nekadardi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 LUK ÇEKLERLE PEPSİ BİRLEŞMİYOR.....
    BİRLEŞİYOR YAZILARINI GÖRÜNCE DENEDİM BİRAZ ÖNCE BİRLEŞMİYOR..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sivribey

100 LUK ÇEKLERLE PEPSİ BİRLEŞMİYOR.....
    BİRLEŞİYOR YAZILARINI GÖRÜNCE DENEDİM BİRAZ ÖNCE BİRLEŞMİYOR..

pepsi ile 25lik indirim birleşiyor diye kastetmiş arkadaş. Şu anda n11'de hiçbir kod, kupon, çek birleşmiyor.
  • Pepsi de sepet kuponu. Birleşmezz
  • quote:

Orijinalden alıntı: A N K A R A

11.01.2014

100 - 75 - 50 - 25 şeklinde çeklerin tekrardan dağıtılacağı büyük gün

10.01.2014 günü uyumayın tam 11.01.2014'e girer girmez saatler 00:01 gösterdiği vakit pc başında olun

Kaynak

• Bu n11 milleti tüketime iyi alıştırdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: axeleon

quote:

11.01.2014

10.01.2014 günü uyumayın tam 11.01.2014'e girer girmez saatler 00:01 gösterdiği vakit pc başında olun

Kaynak

espri yapıyor arkadaş kendince çeki olmayanların umudu oldu günün ve ayın 11'leri

• quote:

quote:

11.01.2014

Kaynak

N11 7 Ocak Halk Günü indirimi (150 TL ye 25 TL)

Birde benim gibi adama inanmazlar yazık çok yazık hemde

• Arkadaşlar bu Nescafe Mycafe Kahve Makinesi nasıl sizce? 50 Gram Nescafe Gold ile beraber çekler ve indirimlerle 95 TL'ye geliyor. Sizce alınır mı? Kullanan arkadaşlar var ise memnunlar mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: daveygrohl

quote:

quote:

11.01.2014

Kaynak

espri yapıyor arkadaş kendince çeki olmayanların umudu oldu günün ve ayın 11'leri

ya tutarsa?

• quote:

Orijinalden alıntı: sivribey

2.5 saat önce verdiğim siparişi süpermarketim onaylamış

SÜPERMARKETİMDEN AĞLAYANLARA
    sabah verdiğimiz siparişler kargoya verilmiş
  • N11 den yapılan alışverişler avantajixte görülüyor mu bugün. 3-5 işlem yaptım işlemlerde gözükmüyor? Var mı sizler de böyle durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer_398

N11 den yapılan alışverişler avantajixte görülüyor mu bugün. 3-5 işlem yaptım işlemlerde gözükmüyor? Var mı sizler de böyle durum.

bende 2 tane yaptım ikiside görünmüyor. Yarına kadar bekleyeceğim. Olmazsa yardıma başvuracağım.
  • Ben dün N11 müşteri temsilcisi ile detaylıca görüştüm. Süpermarketim bizim en büyük mağazalarımızdan birisi ve satış rekorları sebebi ile depo değiştirdi dedi. 3 Ocak itibari ile taşınma tamamlanmış. Yani artık süpermarketim gönderileri gayet hızlı olacaktır dedi. Hemen o gün de siparişler kargoya verildi.
  • Süpermarketim sabah siparişini verdiğim ariel deterjanları yollamış.İlkinden 5 dk sonra verdiğim ikinci bir parti daha var o henüz onaylanmamış bile
  • Mobilçarşımdan 150 liralık sıvı yağ aldım.25 lira market indirimi+50 lira tictocla 75 liraya geldi.
  • bez aldım, süpermarketimden, onaylanmış, hızlılar, harika fiyatlara alıyoruz, gerçekten iyi oldu. sonradan temizlik ürünleri de aldım, 300 tl ile günü eksi ciroda kapadım,

meyve ve yağ olayına giricem de, başka salıya kalsın, sorum ise, meyvalardan alan var mı nasıldır hem fiyat hem kalite olarak?
  • süper marketten önceden farklı ürünlerden değilde aynı üründen 49 tl geçince kargo bedava oluyordu

şimdi deniyorum her üründen 49 geçince kargo bedava çıkıyor

kargo alıcı ödemeli yollamasın
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.