Şimdi Ara

CİNEMAXİMUM IMAX/ 3D/ 2D BİLETLER 18 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
19
Favori
40.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Etkinlik #Cinemaximum Firma #D&R #Hopi Ulaşım #Kamil Koç Süper Market #Migros
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp: 0553 433 20 23

Cinemaximum; 3D / 2D biletler 18 tl.

( Haftanın her günü ve seansı geçerli olup premium sinemalar hariçtir. Bilet online olarak da alınabilir. 30 Haziran son kullanımlıdır )

----------

Cinemaximum; IMAX / MPX / 3D/ 2D biletler 18 tl.
    ( Haftanın her günü ve seansı geçerlidir. Biletleme tarafımdan yapılmaktadır )

Cinemaximum; 3D / 2D biletler 18 tl.
    ( Haftanın her günü ve seansı geçerli olup premium sinemalar dahildir. Bilet online olarak da alınabilir. 30 Haziran son kullanımlıdır )

Cinemaximum; IMAX / MPX / 3D / 2D biletler 12 tl.
    ( Her gün 12.30 a kadar olan seanslar için geçerlidir.Premium sinemalar dahildir. Biletleme tarafımdan yapılmaktadır )

--------

Trendyol; kargo bedava hesap kullanımı işlem kendi avantajiximden yapılırsa ücretsiz veya 2 tl.
    ( İndirim kodu ile birleşir, başka kampanyalarla indirim kodu aynı anda kullanılamaz )

Kredi kartı puanlarınız 50 tl üzeri için % 10 indirimli alınır.
    ( İş bankası bankamatik kartlar dahildir. Yapı kredi hariçtir )

Kamilkoç; üyeliğimden kartımla alınacak 75 tl üzeri biletlerinize % 8 indirim yapılır.

Steam; 10 tl kod 7.5 tl.

Vodafone ve türk telekom tl alınır.

----------

Ödeme yöntemleri: Enpara-Garanti-Yapı kredi-Akbank-Halkbank-Cepteteb-Kuveyttürk-İş bankası-Ziraat-Vakıfbank-Denizbank-Hopi

WhatsApp veya Telegram: 0553 433 20 23

Skype veya mail: metin.sahin_66@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metin_66 -- 28 Haziran 2019; 18:2:52 >

• Arkadaş, N11 alışverişi yaptım benim adıma. Kendisi 10 numara 5 yıldız ve çok iyi niyetli bir arkadaştır. Önce ücreti ödedim sonra satın aldı ürünü. Şuan bir sıkıntı yok kesinlikle alışveriş yapacaksanız tereddüt bile etmeyin. Teşekkürlerimi sunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

4 adet bilet alacağım Nisan ayı için. Sizin bilet kodunuzda tarih veya saat kısıtı var mıdır?
  • zizifos_s kullanıcısına yanıt
    25 marta kadar olan uçuşlar için geçerli
  • 75/10 duruyor mu?
  • Selam arkadaşlar bende n11 alışverişi yaptım arkdaş dan gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz sorunsuz alışveriş

• Merhabalar n11 alışveriş yapmak istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahnog

Arkadaş, N11 alışverişi yaptım benim adıma. Kendisi 10 numara 5 yıldız ve çok iyi niyetli bir arkadaştır. Önce ücreti ödedim sonra satın aldı ürünü. Şuan bir sıkıntı yok kesinlikle alışveriş yapacaksanız tereddüt bile etmeyin. Teşekkürlerimi sunuyorum.

ben de N11 75/10 ile alışveriş yaptım. sorunsuz alışveriş oldu. teşekkürler.
  • n11 200+ tl üzeri alışverişlerde 30 tl indirim fırsatını nasıl kullanabilirim?

11:17 Hesap bilgileri alındı
    11:19 Sepet ve adres bilgileri ayarlandı
    11:31 Para hesaba aktarıldı
    11:34 Sipariş verildi
    11:40 Sipariş onaylandı

Arkadaşın tutumu ve tarzı gayet iyi, sorunsuz ve güzel bir alışveriş olacak gibi. Teşekkür ediyorum.

01.03.17 saat 19.23 Ürün elime ulaştı herşey beklendiği gibi gitti çok güzel bir alışverişti.
    Teşekkürler metin_66 :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WeThAsOuR -- 1 Mart 2017; 19:25:20 >
  • N11; 100 tl ve üzeri siparişlerinize 20 TL indirim yapılır.

Sipariş vereceğim benimle iletişime geçermisiniz
  • Merhaba kullanım nasıl olacak bilgi verirmisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: mahnog

Arkadaş, N11 alışverişi yaptım benim adıma. Kendisi 10 numara 5 yıldız ve çok iyi niyetli bir arkadaştır. Önce ücreti ödedim sonra satın aldı ürünü. Şuan bir sıkıntı yok kesinlikle alışveriş yapacaksanız tereddüt bile etmeyin. Teşekkürlerimi sunuyorum.

+1
    Hocamdan bende n11 için hesap aldım,sorunsuz bir şekilde siparişimi verdim ve kargomda elime ulaştı.Herşey için teşekkürler hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serichelli -- 1 Mart 2017; 18:29:51 >
  • Ben teşekkür ederim..
  • N11 100/20 kullanabilirmiyim ?

• N11 100 liraya 50 lira indirim sağlayan kod 35 tl. ( Hesap değil koddur, kendi hesabınıza tanımlayabilirsiniz )

Alabilir miyim?

• Kardesim biletvar mi borajet

• N11de bir siparişte hem kod hem çek kullanılabilinir mi?

• Biraz önce borajet kodunu satın aldım. Çok dürüst bir satıcı. Sağolsun. Biletimi aldım. Tekrar görüşmek üzere. Siirt'ten sevgilerle.
  • N11 den 430 tl lik bir alışveriş yapacağım, nasıl yardımcı olursunuz, kaç lira indirim sağlarsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: kanihba

N11de bir siparişte hem kod hem çek kullanılabilinir mi?

Aynı soruyu ben de sormak istiyorum.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.