Şimdi Ara

n11 300 TL ve üstü ilk alışverişlerinde anında 50 TL indirim (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
454
Cevap
7
Favori
20.449
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • n11 den 300tl üstü siparişimde 50tl indirimi kullandım, siparişim firma tarafından stokta olmadığı gerekçesiyle iptal edildi.
    Müşteri hizmetlerini aradığımda aynı indirim hakkını (siparişim firma tarafından iptal edilmiş olsa bile) ikinci bir sefer kullanamayacağımı söylediler.
    Bilginiz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

http://www.n11.com/kampanyalar/ister-yemek-ister-indirim?icid=300500_ister-yemek-ister-indirim

Ben bu aşamayı göremedim diye hatırlıyorum sanki.

üniversite öğrencisi mi olmak gerekiyor bu kampanya için ?

• 220 TL bir alışveriş yapıcam 80 TL eksik kaldı baktım ama şu anda işime yarayacak bir ürün yok 80 TL üstü bir ürün isteyen varsa kendi hesabımdan alabilirim 50 tl indirimi 2 ye bölüşürüz enpara ile ödüyeceğim içinde %20 indirim yapabilirim

yani kısaca 100 TL ürünü size 60 TL ya alabilirim isteyen varsa pm atsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErsinBoz

quote:

Orijinalden alıntı: Salih

380 liralık 4 adet lastiği 260 liraya aldım.Lastiğin tanesi 65 liraya geliyor.Şaka gibi..

96 tllik lastikden bahsediyosunuz galiba bende gördüm aynı satıcı aynı ürün için 2 farklı fiyat vermiş bi 96 bi 99
    bide ürünü araştırdınız mı acaba nasıldır kalitesi filan yorum varmı
    bişey daha sorcam bizim araç 195 50 15 ben 195 65 15 tasksam sıkıntı yaratırmı toplamda 3 santim gibi bi yükselme olucak araçta çamurluğa sürtme ihtimali yok ama başka bi sıkıntı yaratırmı varmı bilgisi olan acaba

Benim aldigim lastikler 86 lira.175/70/13 milestone marka.petlas'in urettigi bir lastik.orta kalitede ucuz arabalar icin ideal bir lastik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: fcikse

n11 den 300tl üstü siparişimde 50tl indirimi kullandım, siparişim firma tarafından stokta olmadığı gerekçesiyle iptal edildi.
    Müşteri hizmetlerini aradığımda aynı indirim hakkını (siparişim firma tarafından iptal edilmiş olsa bile) ikinci bir sefer kullanamayacağımı söylediler.
    Bilginiz olsun.

Gerçekten çok komikler, ben az önce 2. 300 tl üzeri 50 tl indirimli siparişimi verdim. Şimdi 3.yü denedim vermedi bu sefer.. Bana yeter zaten 3 alışverişte 500 tlyi de tamamladım 50 de ordan gelecek. Allah bereket versin. Size üzüldüm üşenmeyin yeni hesap açın ama benim gibi 3 alışverişte 500 tl tamamlama amacınız vardıysa geçmiş olsun tabii..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

siparişi geçtim,

KArgo ucreti alınmadı karttan, kapıya gelince karşı ödemelei mi olacak?

sipariş ekranında ücretsiz krgo yazıyor , ama istanbul için sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

şu süpürgenin fiyatı süper.
    http://www.n11.com/rowenta-hydro-bomby-x-super-1900-w-elektrikli-supurge-P16096581

allah razı olsun kardeş hem eşime hem de kendime aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: drhardware

quote:

http://www.n11.com/rowenta-hydro-bomby-x-super-1900-w-elektrikli-supurge-P16096581

bende bahçivanla kahyaya aldım yazık adamlara dysonlarla işkence çektiriyordum...

• bu kampanyasi kullanilmamis 100lük çek ariyorum. bir türlü bulamiyorum.

millet bu kampanyasi kullanilmisi 50 tlden satmaya kalkiyor. ben zaten kendim hesap acar hiç.ugrasmadan 50.tl.indirimli alirim cekle.ugrasmadan...

anlamak.mümkün degil.

bakalim cek arayislarimiz surecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furlaka

quote:

Orijinalden alıntı: drhardware

quote:

bende bahçivanla kahyaya aldım yazık adamlara dysonlarla işkence çektiriyordum...

Aşçı uşak

• quote:

Orijinalden alıntı: fcikse

n11 den 300tl üstü siparişimde 50tl indirimi kullandım, siparişim firma tarafından stokta olmadığı gerekçesiyle iptal edildi.
    Bilginiz olsun.

Benim de aynı durum oldu. Mağazanın hatasını bize yüklüyorlar 330 liralık halıyı 100 lira kupon + 50 tl indirimle 180 Tl ye alacaktım :( Üstelik mağaza sahibi yanlışlıkla reddete bastım ürün stoklarımda var, tekrar sipariş verirsen gönderirim dedi.. Ama artık indirim düşmüyor. Müşteri temsilcisiyle görüştüm , sistemimiz bu şekilde yapabileceğimiz bir şey yok dedi :(

• quote:

quote:

siparişi geçtim,

KArgo ucreti alınmadı karttan, kapıya gelince karşı ödemelei mi olacak?

sipariş ekranında ücretsiz krgo yazıyor , ama istanbul için sanırım

aldıgın üründe ücretsiz kargo yazıyorsa kargocuya para ödemezsin, sadece istanbul içi kargo ücretsiz ve siz istanbul dışında iseniz geen kargo elemanına kargo ücretini ödersiniz

• Arkadaşlar gezerken 48-49 numarasına denk geldiğiniz ayakkabılar olursa lütfen mesaj atınız. Numaraya göre filtreleme yok. Aradığım numarayı bu sitede bulmak imkansız. O kadar reklam yapana kadar biraz da filtre sistemini geliştirseler süper olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehannnn

quote:

Orijinalden alıntı: GOLDFALCON

500 tlye 50 tl olayıda bitmiş sanırım

bu ayın sonuna kadar değil miydi?

sitedeki sağ banneri kaldırmıslar ne bileyim...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bilgehannnn

quote:

500 tlye 50 tl olayıda bitmiş sanırım

bu ayın sonuna kadar değil miydi?

sitedeki sağ banneri kaldırmıslar ne bileyim...

http://www.n11.com/kampanyalar/3-alisveris-50-tl-indirim?cid=400000_01102013_kampanyalar/3-alisveris-50-tl-indirim
    1-31 Ekim arasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ücretsiz kargoyla 1gb asus 7790 ekran kartı çok ucuza geliyor.lazım olan ürünlerden (örneğin çocuk bezi) 300 ,e tamamlayıp 50 lira+11lira bkm indirimiyle 218 liraya gelmiş oluyor
    WEBDENAL.COM da güvenilir bir firmadır
     n11 300 TL ve üstü ilk alışverişlerinde anında 50 TL indirim n11 300 TL ve üstü ilk alışverişlerinde anında 50 TL indirim

güzel performanslı bir kart
    http://www.techpowerup.com/reviews/ASUS/HD_7790_DirectCU_II_OC/9.html

forumda ikinci el sapphire 220-230,a satılıyor

http://www.n11.com/asus-hd7790-directcu-ii-oc-gddr5-1gb-128bit-amd-radeon-dx111-ekran-karti-P16008940

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 29 Ekim 2013; 0:32:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: syruse

Ikinci kez 50lira indi ve siparişi verdim. Yani iptal mi olacak şimdi.

arkadaşım benimde ikinci kez siparişimde 50 lire iniyo.acaba yapsammı siparişi iptal olurmu?senin siparişin ne alemde iptal falan olursa bilgilendirirsen sevinirim.boşuboşuna alışveriş yapıp çekide yakmıyalım.
  • alitaro A kullanıcısına yanıt
    Beyler duydunuzmu bilmem ama supurge ici bir numara nilfiksi tavsiye ederim sitede varmi bilmem. Ben yazin gittigidiyordan almistim cok guzel ve antialerjik ve cok sezsiz ergonomik. Marka dunyada taninan markalarin basinda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.