Şimdi Ara

N11- 3 ALIŞVERİŞTE 500 LİRAYI TAMAMLAYIN, 50 LİRALIK KUPON KAZANIN (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
1
Favori
2.685
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 50/200 kuponlar tanımlandı. Bilginize....
  • benim hesaba da yüklenmiş kat kat kuponlar ile alışveriş yapmıştım yüklenmemesi lazımdı ama yüklemişler.
  • ne iş anlamadım, sıstemsel bır hata mı var ? 3 alısverıse 3. alısverıs tutarı hedıye edılecektı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castiel

ne iş anlamadım, sıstemsel bır hata mı var ? 3 alısverıse 3. alısverıs tutarı hedıye edılecektı ?

kampanyaları birbirine karıştırdın sanırım hocam,

ayrıca " 3 alısverıse 3. alısverıs tutarı hedıye edılecektı?" diye bir kampanya yok, "o tutarda çek verilecek" kampanyası var
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

Orijinalden alıntı: Castiel

ne iş anlamadım, sıstemsel bır hata mı var ? 3 alısverıse 3. alısverıs tutarı hedıye edılecektı ?

kampanyaları birbirine karıştırdın sanırım hocam,

ayrıca " 3 alısverıse 3. alısverıs tutarı hedıye edılecektı?" diye bir kampanya yok, "o tutarda çek verilecek" kampanyası var

tamam 3. tutar cek olarak verılecektır kampanyası varda, bu kampanya ne ara vardı anlamadım, nese fazla cek göz cıkarmaz zaten
  • benimkide yüklenmiş şimdi inş 11.11de güzel bir olay olurda değerlendiririz...
  • Yüklenmiş.
  • elektronik kategorisinde de kullanılabiliyor. 500 tl olmasına gerek yok.
  • Benim kupon da yüklendi..
  • 4 tane 100 lira üstü alışveriş yaptık.. 400 lira harcadık.. Kat kat kazan kampanyasından 550 liralık çek geldi.. Üşenmedim bayram öncesi hepsini tek tek sattım.. Malum o sırada n11 sürekli kampanyalar yaptı.. Çeklerin hepsini sattım.. 265 lira gelir elde ettim.. 1 Kasım'da 1000 lira alt limitli 100 liralık çek yüklendi.. Bugün de 200 lira alt limitli 50 liralık çek yüklenmiş.. Bu iki çek de sürpriz oldu. Farkında olmadan kampanyaya katılmışız..

Kendinizi kaptırmadan bir rota çizerek alışveriş yaparsanız çok uygun bir site n11.. Şimdi 11 Kasımı bekliyorum.. Elimde iki tane çek var.. Satabilirim de kendim de kullanabilirim.. Hadi hayırlısı...
  • 3 hesabım vardı elimde 3'üne de tanımlanmış. 550 tllik çekleri satarak alışveriş yaptırmıştım forumda. Saolsun arkadaşlar 500 tlyi tutturmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 500 tl üzeri 3 alışverişe 50 lira kuponum tanımlanmadı için mail attım, müşteri hizmetleri verdiği cevapta; Üyeliğiniz kontrol edildiğinde 2 sepet alışverişinizin bulunduğu görünmektedir.Kampanya kapsamında kupon tanımlanabilmesi için 3 farklı sepetinizin toplam tutarı 500 tl ve üzeri olması gerekmektedir diye yazmış. Ama kampanya şartlarında 3 farklı sepet diye birşey yok. Bende üç farklı kişiden toplamı 500 lirayı geçen alışveriş yapıp tamamladım. Sonuçta önemli olan tek sepet olmuş üç sepet olmuş farketmez, üç alışverişin 500 lirayı geçmesi değilmidir. Bir defa daha kredi kartı bilgilerimi girmem n11 e kazandıracak.

kampanya şartları:

1-31 Ekim 2013 tarihleri arasında n11.com’dan yapacağınız 3 adet alışverişin toplam tutarının 500 TL ve üstünde olması durumunda 50 TL değerinde kupon kazanma fırsatı yakalarsınız.

Kuponun hesabınıza tanımlanması için 7 Kasım 2013 tarihine kadar “Hesabım” sayfanızdan bu 3 alışverişi tamamlayıp onaylamanız gerekmektedir.

• ndrys N kullanıcısına yanıt
    hocam "3 adet alışveriş" demek 3 farklı sipariş demek (en azından benim anladıgım bu)
  • çaylaq kullanıcısına yanıt
    bende 3 farklı sipariş yaptım ama bir veya iki sepette ödeme yaptım ne farkeder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ndrys

bende 3 farklı sipariş yaptım ama bir veya iki sepette ödeme yaptım ne farkeder.

hocam yazdıklarından benim anladıgım; siz 2 farklı siparişi ile 3 ürün (veya 3 den fazla) almışsınız, ki "Üyeliğiniz kontrol edildiğinde 2 sepet alışverişinizin bulunduğu görünmektedir." cümlesinden bunu anlıyorum.
  • çaylaq kullanıcısına yanıt
    Evet doğru anlamışsınız. Fakat kampanya şartlarında 3 alışveriş diyor 3 sepet demiyor. Benim itiraz ettiğim 3 alışverişi bir sepette yapsak ne farkeder iki yada üç sepette ayrı ayrı yapsak ne farkeder.
  • ndrys N kullanıcısına yanıt
    hocam 3 alışveriş demek en az 3 ürün ve 3 farklı sepet demek, eğer sepette 5 ürün var ve 1 kerede onları alırsan bu 1 alışveriş olur
  • Markete girdiniz sadece ekmek alıp çıktınız.. Bir alışveriş yapmış oldunuz..

Marketten çıktınız, aklınıza sigaranızın olmadığı geldi.. Döndünüz bir de sigara aldınız.. Bir alışveriş daha yapmış oldunuz..

Aksilik bu ya marketten çıkınca çakmağınızın olmadığını da farkettiniz.. Dönüp bir de çakmak aldınız.. Bir alışveriş daha yaptınız.. Toplamda 3 alışveriş oldu..

Aynı markete ertesi gün gittiniz tek seferde ekmek, sigara ve çakmak aldınız.. Sadece 1 alışveriş yapmış oldunuz..

Aslında değişen bir şey yok.. Aynı ürünleri aldınız, aynı parayı ödediniz.. Siz bu açıdan bakıp itiraz ediyorsunuz.. Ama kampanya şartlarında açıkça yazmışlar.. 3 alışveriş demişler.. Bu açıdan da mh haklı..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.