Şimdi Ara

N11 - 16-30 Kasım Parapuan Kampanyası - Hadi yine iyisiniz :) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
13
Favori
7.693
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: realbrutal

siteden kaldırmışlarmı? hizlialda gözüküyor ama n11 de gözükmüyor ben girdiğimde

buyrun hocam
    http://www.n11.com/kampanyalar/finansbank-parapuan-kampanyasi
  • Axess ve card finans baya iyi rekabet içinde, 1 ay öncesine kadar bu furyada maximum da vardı ama o havlu attı

Şu an için en kralı axess

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sms ile kampanya paketinede mi üye oluyoruz. Her ikisi de gerekli mi bi tutarsızlık var sanki.
  • Altın dahil olmadıktan sonra :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cardfinans 3 aydir n11 de kampanya yapiyor... Diger bankalara ornek olsun bu kampanya

• Vay vay vay vaaayyyy.

• Fix kart sahipleri 5 TL katılım ücretimi ödeyecek ? anlamadım yaw
  • şu olay işi bozuyor bu ne saçmalık

Fix Card Kampanya Paketine dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’u arayabilirsiniz. Fix Card “Kampanya Paketi” ücreti vergi dahil aylık 5 TL'dir ve her ay Fix Card'ınızdan tahsil edilir.
  • Fix karti olanlar kampanya dahil olmak icin 1 aylık uye olacaklar 5 TL ye kampaya bitince iptal ettirecekler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsndnc

Fix karti olanlar kampanya dahil olmak icin 1 aylık uye olacaklar 5 TL ye kampaya bitince iptal ettirecekler

Bugün kampanyaya üye olup ertesi gün iptal ettirebilirmiyiz mesela ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

quote:

Fix karti olanlar kampanya dahil olmak icin 1 aylık uye olacaklar 5 TL ye kampaya bitince iptal ettirecekler

Bugün kampanyaya üye olup ertesi gün iptal ettirebilirmiyiz mesela ?

Elbette. Test edildi, onaylandı.
  • kampanyadan eminmisiniz hicbir sey yazmıyor bilgilendirmede yok
  • N11'de satıcı alışverişi iptal ederse puan ve yorum hakkımız oluyor mu arkadaşlar?
    Yoksa satış iptal edildiği için puan verme hakkımız da kalkıyor mu?
  • Evet Fix kart için biraz önce müşteri hizmetlerini arayıp kayıt yaptırdım hemen aktif oldu mu ? dedim , oldu alışveriş yapabilirsiniz dendi .. bende 4 adet kışlık lastik aldım 50 TL ordan gelecek artı birde %10 indirim kupunu kullandım yaklaşık 110 TL gibi bir indirim elde etmiş oldum

3-4 gün sonra Kampanya'dan çıkarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 16 Kasım 2015; 11:51:37 >
  • Ya görende bin tl harcayacak yer arıyorsunuz zanneder. Altın da dahil değil ne alıcaksınız ki?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu fix card kredi kartı mı? Yoksa nuvo gibi mı? Limiti biz mı belirliyoruz nasıl şimdi basvursam 30una kadar gibi lir mi? Çorum dayım

• helsloot kullanıcısına yanıt
    olur sanırım ay sonunda da üyelikten çıksanız 5 tl alır sadece müşteri hizmetleri daha net bilgi verebilir
  • %20 indirimle bosch çamaşır makinesini alip 111 TL de puan süper oldu

• quote:

olur sanırım ay sonunda da üyelikten çıksanız 5 tl alır sadece müşteri hizmetleri daha net bilgi verebilir

Ertesi gün iptal ederseniz puan yüklenmez muhtemelen, keza fix pakete dahil olduktan sonraki 14 gün cayma hakkınız var, bu durumda sistem puanı da yüklemez bi geliyor bana

Ben şöyle yaparım herzaman : bugun üye oldum misal, bir sonraki 5 tl yansıtma tarihi 16 Aralık oldugu için ben 15 aralıkta arayıp paketi iptal ettiriyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.