Şimdi Ara

N11, 111 bin TL'ye Volkswagen Golf satıyor (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
394
Cevap
5
Favori
54.997
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ekonomik kriz diye ötenlerin yorumlarını alalım,gördüğünüz üzere millet sokko bir arabaya 150 bin vermek için birbirini parçalıyor.....

YAŞASIN AKP.
  • Şu an boğaz koşusundan geldim bütün kafeler dolu,öğlen istinye parkta sinemalara bilet bulamadım,orta sınıfı zekariyakoyde oturan işçi bir aile aylık 45 k minimum kazanıyor.Akp daha çok yüzde 50 alır.
  • Çok iyi bir fiyat çok iyi bir araba. İnsanlar 10.000₺ daha fazla zaten bayide ne gerek var diyor ama o 10.000₺ ile adam ömürlük mazot yükler farkında değiller.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ik10

mavisini alabilen ve satmayı düşünen varsa ulaşsın

Bayide 114 bine kadar bırakıyorlar

• ihtiyacı olmadığı halde hatta 1 ürün bile almayacağı halde 500 tane kupon yapıp 2 tl dan satmaya çalışan insanlar

cebinde beş kuruş parası olmadığı halde araba almaya çalışan ve bizim almamızı engelleyen tipi tipler

yeminle tiksiniyorum artık.

art niyetten de öte bir şey yaw bu şaka gibi

herifin banka hesabında para yok araba almaya çalışıyor.

ben vade bozdurmuşum bankaya atmışım parayı

ama gerizekalı herifler yüzünden başka birisinin sepetinde uyarısı aldım 1.saniyeden 1000. saniyeye kadar

ulan hakketen tiksiniyorum ne iğrenç herifler var şu ülkede ya

başka da diyecek sözüm yok

sıçayım böyle işe.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beni benimle bırak hacı -- 11 Kasım 2017; 12:2:42 >
  • beni benimle bırak hacı B kullanıcısına yanıt
    bu arada ben sadece direkt e girme ekranına kadar gelmişim, sonrasına devam etmedim. yani istesem de alamazmışım, başka bir arkadaşın sorması üzerine anladım. üstüme almıyorum sözlerinizi. Kısmette neyse o
  • quote:

Orijinalden alıntı: beni benimle bırak hacı

ihtiyacı olmadığı halde hatta 1 ürün bile almayacağı halde 500 tane kupon yapıp 2 tl dan satmaya çalışan insanlar

cebinde beş kuruş parası olmadığı halde araba almaya çalışan ve bizim almamızı engelleyen tipi tipler

yeminle tiksiniyorum artık.

art niyetten de öte bir şey yaw bu şaka gibi

herifin banka hesabında para yok araba almaya çalışıyor.

ben vade bozdurmuşum bankaya atmışım parayı

ama gerizekalı herifler yüzünden başka birisinin sepetinde uyarısı aldım 1.saniyeden 1000. saniyeye kadar

ulan hakketen tiksiniyorum ne iğrenç herifler var şu ülkede ya

başka da diyecek sözüm yok

sıçayım böyle işe.

Ya hakkaten alabileceğinizi mi düşündüşünüz? Al-satçılardan meraklılardan yar olmayacağı aşikardı. Boşuna vadeyi bozmuşsunuz. Sağlık olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Malvolorne kullanıcısına yanıt
    akp hepimizi yansıtıyor aslında ben yine oyumu bu yönde kullanıcam insallah. her 600 kişiden 1 i milyoner unutma daha da artıyor mesele bu insanların aç olması fakirlerin değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolar Euro düşerse yüzde 10 gibi alanın elinde patlar 🎉

• Acıkcası araba ıhtıyacım yok; ama bayıden 3 bın tl daha ucuza bıle alıyosan kar kardır. Mavi kırmızı tercihe kalmıs bişy. 8 -12 bin euro arasında satılan golf ( almanyada) ne yazık ki vergi davaları sebebıyle fiyatları fırlamıs sekilde karsımızda!
    Audi a3 1.6 dsg bile ; 194 bin tl den satılıyor. Bizim gibi memur çalışan kesim artık sıfır araba alamaz! Yazık bu ülkeye, gercekten ilk fırsatım olsa gitmek istiyorum!

• arabanın mavisini satın aldık.2 aydır bu araç için fiyat sormadığımız yer kalmamıştı.en düşük teklif veren de 115000 turmenik sarısı araç için olmuştu.Rengi beğenmediğimiz için almamıştık.İyi ki de almamışız daha uygun fiyata istediğimiz rengi aldık.N11 den arayıp teyit ettiler.İnşallah kazasız belasız kullanırız.
  • navigator_ N kullanıcısına yanıt
    Güle güle

• abdllhozdemir A kullanıcısına yanıt
    hayirli olsun hocam

• eyvallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatansever Müslüman Türk

akp hepimizi yansıtıyor aslında ben yine oyumu bu yönde kullanıcam insallah. her 600 kişiden 1 i milyoner unutma daha da artıyor mesele bu insanların aç olması fakirlerin değil.

Akp hepimizi değil senin gibi kadrolu tuzu kuru çomarları yansıtıyor sadece

ekmeğin suyun bi kesilsin de görelim bu bedava trollüğü ne kadar yapacan...

Aklınca gelmiş arada siyaset kasacak,seni bilmeyen var bu forumda..hadi ordan...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdllhozdemir

eyvallah

Hocam kazasız belasız kullanın. Peki merakımdan soruyorum bunca insan almaya çalışmıs alamamış , siz nasıl başardınız?

• 08:55 ten itibaren direk yenileyip durdum siteyi 9 da sistem açılınca direk denedik oldu.
  • Alsatcıların ilanları düşmeye başlamış bile ama bu fiyatlara zor:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sifir-sahibinden-dizel-otomatik-vw-golf-comfortline-500774358/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: tekkral34

quote:

Otomatiğini mi hocam bu fiyata bırakıyorlar.bir de hangi bayide?

• quote:

Orijinalden alıntı: tekkral34

quote:

Hangi bayi hocam?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.