Şimdi Ara

N11 -11.11 ÖZEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
799
Cevap
31
Favori
125.248
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 aydır reklam yapacağınıza keşke altyapı çalışması yapsaydın n11
  • quote:

Orijinalden alıntı: hetşat

https://urun.n11.com/bluetooth-kulaklik/sony-whch500-bluetooth-kablosuz-kulaklik-mavi-siyah-gri-P268796221?recId=jod85vxn-a6ydeysqlna-S.W_500.C.c37_a56-1xnyah2

Bu ürünün yorumları JBL'den daha iyi ve mobile 243 TL. Smart TV-PS4 Pro-PC-Android telefon hepsinde kullanılır mı? Alalım mı?
    anlayan var mı bilgisi olan ? hangisi daha ıyı

• https://twitter.com/n11com

Twitter'dan mesaj atın. Saatlerdir doğru düzgün erişim yok, kampanyayı uzatın diye.
  • 1 tane dişe dokunur parfüm indirimi olmadı. Her sene 2 3 tane alırdım, bu sene mantara bağladı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11tl altlimitsiz kuponum var ne alınabilir?

• Arabalar ne oldu. OLDU MU kapışan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: plutonium35

Arabalar ne oldu. OLDU MU kapışan.
    Sen sağol

• quote:

Orijinalden alıntı: onur1155

Kardeşim güle güle kullan.Kuponlarla birleşmiyordu ama diger sitelere göre fiyat oldukça iyi yine de.

Teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 175 TL ye 40 vs indirim hesap lazım,.

300 e 50

400 e 60 var verebilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • n11 bana büyük kelek yaptı. mümkün olduğu kadar uygun fiyata iphone xs max alcaktım, sepete 2 farklı ürün attım 11 kasım için. biri için mailime "sepetinizdeki ürün için hokus pokus indirimi tanımlandı 11 kasımda alabilirsiniz" diye. 11 kasım oldu bir baktım aa n11'in indirim yaptığı ürün gerçekten hokus pokus olmuş, ürün satışa kapalı..

resmen n11 gösterip vermedi. satıştaki en ucuz iphone xs max 10700 civarıydı, oysaki mailde gördüğünüz gibi bana gönderilen mailde 9700 gözüküyor. 1000 tl de kupon kullanacaktım ama yalan oldu.

N11 -11.11 ÖZEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER

• quote:

Orijinalden alıntı: theshiver

n11 bana büyük kelek yaptı. mümkün olduğu kadar uygun fiyata iphone xs max alcaktım, sepete 2 farklı ürün attım 11 kasım için. biri için mailime "sepetinizdeki ürün için hokus pokus indirimi tanımlandı 11 kasımda alabilirsiniz" diye. 11 kasım oldu bir baktım aa n11'in indirim yaptığı ürün gerçekten hokus pokus olmuş, ürün satışa kapalı..

resmen n11 gösterip vermedi. satıştaki en ucuz iphone xs max 10700 civarıydı, oysaki mailde gördüğünüz gibi bana gönderilen mailde 9700 gözüküyor. 1000 tl de kupon kullanacaktım ama yalan oldu.

Hokuspokuslar birleşmiyor banada geldi

• böyle salaklık olmaz gerçekten.
    zaten sitenin bitik halde olmasından anca seçtim siparişimi. altlimitsiz 500 liralık kuponu uyguladım ama artık siparişi neye göre düzenliyorsa 165 liralık çanta aldığım mağazanın 20 liralık alt limitine takıldığım için ödeme tamamlanmıyor.

böyle saçma şey olmaz, canlı yardım Allah'a emanet hiç bir dediği birbirini tutmuyor. 165 > 20 yi anlatamadım. başka mağazalardan aldıklarınızla geçmişsinizdir diyo geri zekalı.

napıp nedip nasıl yetişicez bakalım günü kapatmadan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

Hokuspokuslar birleşmiyor banada geldi

Alıntıları Göster
    kullanılıp kullanlmadığını bilmiyorum ama mailde kupon kullanılmaz diye bir şey yazmıyor hatta kuponlarınızı kullanın yazıyor. onu geçtim esas sorun kupon kullanamamak değil ürün satışa çıkmadı 11 kasımda

N11 -11.11 ÖZEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER

• Altlimitsiz kupon hibe edecek olan varsa minnettar olurum. Pilsan çocuk top havuzu alacağım ss de atarım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hatasina da donmasina da resmen ne urun bakabildim ne duzgun bir sey alabildim.

Haftalar oncesinden sepete eklediklerimi kuponlarin onda birini zor kullanarak aldim. Donmasi yuzunden taksit secenegine bile dikkat etmeden almisim.

Bir suru kupon kaldi. Bos yere kasmisiz 1 aydir.

• Xiaomi yi dome 199 a satilmis.

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.