Şimdi Ara

N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.199
Cevap
121
Favori
604.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bazı arkadaşlar özelden sen ne söylersen tersi doğrudur yazmış  

Yarın pc ile telefonu test edin, o ozaman doğrumu yanlışmı söylediğimi anlarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 2 Kasım 2020; 10:45:54 >
  • pcyi açık bırakıp botu ayarlamıştım, 3 tane 44 2 tane 66 alabilmiş. ilk gün için idare eder  

• indirim yerine bindirim yapıp kampanya yaptıklarını sanıyorlar.

Amazon prime bile aldıgım baseus kabloyu 30 ₺ ye çıkartmış sonra 1 tl indirim yapıp geri satıyor sözde yüzde 40-50 indirim yapmışlar.

• Şu yorumları okusam n11 yerine anında iptal ederim.

Ayrıca aynı kişiler farklı farklı hesaplardan kupon aldı ise onların da üyeliğini silerim.

• cafzafer2 C kullanıcısına yanıt
    Bu mükerrer üyelik hem gerçek tüketiciler, hem de n11 gibi platformlar için ciddi sıkıntı..

Hep diyorum ufacık bir yasal düzenlemeye bakar. E-ticaret platformlarına ki buna özellikle sahibinden.com da dahil, mutlaka TC no ve cep numarasın doğrulamalı üyelik zorunlu hale getirilmeli..

• MegaWolt38 kullanıcısına yanıt

Yılbaşında 100/50 dağıttı. Her üründe geçiyordu, 50 liraya 300 liralık jj montlar, 60 liraya xiaomi bluetooth kulaklıklar, mouselar oyun kolları havada uçuştu. 10 litre bizim sıvı yağ, 1 kg migros çayı 50 liraya aldık. O konuyu nasıl görmediniz bilmiyorum ama 100/40'ın ondan kalır yanı yok. Şu halde bile %40 indirim çok iyi. Sadece miktar artınca avantajı azalıyor ama ufak ihtiyaçlar için hala rakipsiz benim gözümde. N11in 250 liraya verdiği 40-50 liraları göz önüne alınca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 adet 66, 5 adet 44, 2 adette 22 alabildik. Sanal bilgisayar kurarak yaptım.

• Konu dh de en popüler konu olmus tum kan emici oluculer kuponlari alıp satmak icin pusuda

• quote:

Orijinalden alıntı: cafzafer2

Şu yorumları okusam n11 yerine anında iptal ederim.

Ayrıca aynı kişiler farklı farklı hesaplardan kupon aldı ise onların da üyeliğini silerim.

Hocam analarina avratlarina kufur yemekten hoşlanıyorlar duzenbazlar

• Kuponların takibini yaptığımız eski üyeler ile oluşturduğunuz whatsapp grubu. Gelmek isteyen olursa link;https://www.facebook.com/unsupportedbrowser

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3yuq -- 2 Kasım 2020; 11:42:39 >
  • saat tam 9:30 da kuponu yakaladım tam ödemeyi yapıcam hata verdi

tekrar denedim yoğun filan yazdı

sonuç olarak alamadım

• her sene aynı muhabbetler. da konuyu açan kişi keşke eski senelerdeki gibi anlık hızlıca güncelleyebilse. gece den geceye güncelelmeyle bu iş olmaz böyle

• quote:

Orijinalden alıntı: davetsiz07

Trolmu degil mi taktigi soyle arabayi alayim gel binip test et

hocam taktik yok bam bam :) araçlar geçen sene saatlerce kaldı fiyatlar yükselti ragbet yoktu   bu senede aynı olur

• Su 30 tane aldım 40 tane aldim diyen cengaverleri takmayın. Bankalar hash sistemi kullanıyor botlara bunu seri yaptıramazlar bu 40 yıllık yazılımcıları önemsemeyin. Bloklayin geçin konu güzelleşiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Tonny Stark

Bu mükerrer üyelik hem gerçek tüketiciler, hem de n11 gibi platformlar için ciddi sıkıntı..

Hep diyorum ufacık bir yasal düzenlemeye bakar. E-ticaret platformlarına ki buna özellikle sahibinden.com da dahil, mutlaka TC no ve cep numarasın doğrulamalı üyelik zorunlu hale getirilmeli..

cep telefonu neysede tc no nedir hocam? muhtarlıktan kayıtta açtıralım bari üyelik öncesi? memurluk falan var sanırım sizde  

• quote:

Orijinalden alıntı: Buİnsansa

2 adet 66, 5 adet 44, 2 adette 22 alabildik. Sanal bilgisayar kurarak yaptım.

Biraz daha detay verebilir misiniz? Günde 1 tane alsak yeter

• Blindfire kullanıcısına yanıt
    Hocam bakma bana ya dalga geçiyorum. Millete inanma herkes işkembeden sallıyor. Ama benim tavsiyem 22 ve 33 lere yönelin. Tecrubeliler 44-66 ya yükleniyor zaten sayı olarak 300 adet daha az veriyorlar onları.

• Dolar 8.40'ı geçti bu kuponda alsanız herşeyi yüksek fiyattan alacaksınız , bu sene hiçbir anlamı olmayacak satıcılar fiyatları arttırmaya başladı bile

• Yazık 10 lira yı indirim zannediyor fakirler

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.