Şimdi Ara

N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.101
Cevap
134
Favori
577.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 1422
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 134
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • davetsiz07 (218 mesaj) Patren (165 mesaj) neşter61 (103 mesaj) -OFLU- (75 mesaj) BlackLead (72 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3289 mesaj) Mobil (1378 mesaj) Mini (451 mesaj) Uygulama (1983 mesaj)
  • @
11 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2593 Mesaj

Dostum bu kadar zor durumda isen söyle tüm forumca hepsini sana alalım, başka kimseye bir tane bile kalmasın...

|
    |
    KomsununOglu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    692 Mesaj
    Alabilenler bir şey başarmış gibi millete laf etmiş ama sadece şansa aldınız. Çünkü tahminen biz alamayanlarda geri sayım bittiğinde sizde çok daha önce bitmiş oldu ve sisteme girip alabildiniz. Bizde geri sayım bittiği salise tıkladığımızda da "Yoğun ilgi görüyor" dedi bu yüzden ve kısa süre sonra tükendi dedi.

Sizin şansınız n11 server'ına yakınlığınızdan mı, ping sürenizden mi bilmiyorum. Ben PC ve mobilde hızlı bir internete sahip olmama rağmen daha ilk saniyede diğer arkadaşlar gibi ypun ilgi görüyor uyarısını aldım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    451 Mesaj

En zorlanmadan aldığım kupon oldu, 15 saniyede alınca keşke 66'yı deneseydim dedim. Ama sanırım sistem geçen sene son 2 gün değişen sistemle aynı, belli bir kesimi ödeme ekranına alıp geri kalanına yoğun ilgi görüyor mesajı verip alışveriş ekranına geçirtmiyor. Yani şans faktörü var bundan sonraki günlerde alamayabilirim, hızdan bağımsız.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/74/89/7f/74897f12bf720ca2a239b81818042bce.jpeg&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicosia -- 2 Kasım 2020; 9:59:40 >
    |
    |
  • Yarbay
    2118 Mesaj
    Zamanında Hugo ya İstanbul dışından hattı düşürüp bağlanabilen yoktu. Bunda da aynı hikaye garantipay yoksa+ İstanbul'da değilsen hiç uğraşmaya değmez adamlar milisaniyelerle kapıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    160 Mesaj

Evet sanırım taktik değiştirmekte fayda var 

|
    |
    Cptwindmark kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yedaself

Abv böyle sistemin ya! 00 olduğu anda tıklamaya başladım yoğun ilgi görüyor deyip durdu hepsinde

sayaç geri kalıyor 10-15sn kala bi f5 çekmen lazım

• Yüzbaşı
    567 Mesaj

Secme olayi nedir kardes yani hizli olan sepete eklemiyor mu
    Ben kupon icin degil 2015den beri arac alma derdindeyim 150bin tl bosa çıkarıp bankaya kazandiriyoruz da kupon gibi sistem mi var arac satisinda da ondan soruyorum

|
    |
    helsloot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    13380 Mesaj

Pc artık geç alıyor bu saatden sonra garanti pay ile telefondan en iyi kuponu alabilirsin.

|
    |
  • Yüzbaşı
    567 Mesaj

Siteden aldilar ama soylemiyorlar rakabet yaratmak icin

|
    |
    backfoglamp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    160 Mesaj

haklısın hocam çünkü ilk kuponu tıklama haricinde çok da hızlı olduğum söylenemez. teşekkürler yine de bilgi için.

|
    |
    BlackMon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    23 Mesaj

Zaten pocoda indirim olursa durmam sabah alırım direkt

|
    |
    ka19g kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    218 Mesaj

4.5g ile aldım, konuşma bitmiştir

|
    |
    Patren kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3584 Mesaj

Mobilde sayaç önden gidiyor bile diyorlar ben mobilden denedim

|
    |
    AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4751 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Patren

kupon satışı pc için ölmüştür  mobilde 1-2 saniye erken açılıyor.

Hem PCde hem mobilde denedik, ilgi görüyor uyarısını geçemedik.

|
    |
  • Binbaşı
    1781 Mesaj

cevap aldığınızda haber verirmisiniz bende merak ettim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    3Rayy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    11 Mesaj
    Ulan alan kişi için ilgi görmüyormu bu kuponlar... Onlarda bizim aldığımız vakitte alıyor.. Adam olsunlarda dürüstçe şöyle bildirim versinler ozaman """ SAYIN MÜŞTERİMİZ KUPONLAR SİZİN İÇİN İLGİ GÖRÜYOR AMA ÖZEL STATÜDEKİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN İLGİ YOK YOĞUNLUK YOK ONLAR DİREK ALABİLİYOR..""" MİLLETE APTAL YERİNE KOYMAYIP BÖYLE DÜRÜSTCE BİLDİRİM VERSİNLER...

|
    |
  • Yarbay
    13380 Mesaj

|
    |
    tatataftaf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    876 Mesaj
    Daha önceki yıllarda ilk günü hiç boş geçmemiştim 1111 888 TL lik kupon alan ben bu sene kötü başladım hızlı alma yöntemlerinin tümünü biliyorum daha önceki deneyimlerinden ödeme ekranına geçemedim bile yoğun ilgi görüyor dedi geçen senede benzer hata alıyorlardı ama o uyarıyı bana vermemesi lazım kuponun aktif olması ile tıklama zamanım mili saniye ama olmadı ilk defa ilk günü boş geçmenin hüzüntüsünü yaşıyorum bir yandan da max 66 TL diye kendimi avutuyorum Evde fiber vardı evde değilim acaba ondan mı diyeceğim ama daha önce 888 TL lik kuponu 4.5g ile aldım neyse kendimizi daha geliştireceğiz demek ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• quote:

Orijinalden alıntı: -OFLU-

Önceki yıllarda gördüğümüz üzere açıkcası sistem belirli kitleyi seçiyor bu belli.

Şans ile alakası yok, öyle olsa bir kere tıklattırırdı . Ama hiç uğraşma başkasına vereceğiz der gibi izin vermedi bile.

Şu ana kadar hiç büyük kupon alamadım belki 11 kasımda onlardan almaya izin verir.

alakası yok. sana bir taktik vereyim, sayaç 1dk kala sayfayı yenile, en son da 10sn kala yenile. sayaç bana geri kalıyor gibi geldi

• Yüzbaşı
    567 Mesaj

Iyi h.o da yallah demek yerine nasil aldigini paylasmiyorsun bu ekranin bir onemi yok ki siteden mi aldin wifi ile mi mobil veri ile mobilden mi aldin bunlar onemli degil mi? 😕

|
    |
    Cptwindmark kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
konkasör
Sohbet
anzer balı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.